quote:Snowden confirms that Al Baghdadi was trained by MOSSAD.
"Journal francophone anti-sioniste d'actualité"quote:Op vrijdag 11 juli 2014 02:59 schreef rakotto het volgende:
lol
http://croah.fr/revue-de-(...)forme-par-le-mossad/
[..]
quote:Op vrijdag 11 juli 2014 02:59 schreef rakotto het volgende:
lol
http://croah.fr/revue-de-(...)forme-par-le-mossad/
[..]
Fokking eindelijk een artikel wat de waarheid spreekt en in gaat op de daadwerkelijke 'marginalisatie'.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 01:06 schreef SadPanda het volgende:
Would Iraq’s Sunnis want to be treated like Saudi Arabia’s Shia?
http://www.commdiginews.c(...)#Jwurv0FrhkQ2HFto.99
Ik zeg niet dat het waar is.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 03:43 schreef ChanceThePepper het volgende:
[..]
"Journal francophone anti-sioniste d'actualité"
*zucht*
DIt is de franse infowars.![]()
Dit dus.quote:
quote:Op vrijdag 11 juli 2014 12:39 schreef Charismatisch het volgende:
Hezbollah vuurt een raket af richting Haifa... o wacht... raket landt in Qusayr... 'resistance'
Dat hebben ze vast expres gedaan. Massamoord dit.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 12:39 schreef Charismatisch het volgende:
Hezbollah vuurt een raket af richting Haifa... o wacht... raket landt in Qusayr... 'resistance'
[ afbeelding ]
Maar nee dat ontkennen ze natuurlijk (dat zee zelf schoothondjes zijn).quote:Op vrijdag 11 juli 2014 11:55 schreef Charismatisch het volgende:
[..]
Dit dus.
Ze zijn zelf schoothonden van Iran/Israël/VS/Saoedi-Arabië/Westen/Rusland/China maar willen het afschuiven op IS.
Zal wel een gevalletje projectie zijn.
Zeg ik niet, anders weet jij het ook.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 14:59 schreef Baklava95 het volgende:
[..]
Huh hoe maak je zo'n kaart met Googe Earth.
En waarom mag ik het niet weten WTF.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 15:11 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Zeg ik niet, anders weet jij het ook.
Omdat dit ons geheimpje is dat wij niet met jou willen delen.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 15:14 schreef Baklava95 het volgende:
[..]
En waarom mag ik het niet weten WTF.
Ah man doe niet zo raar man, vertel gewoon.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 15:17 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Omdat dit ons geheimpje is dat wij niet met jou willen delen.
Ik ga toch geen geheimpjes aan jou verklappen? Kom op zeg...quote:Op vrijdag 11 juli 2014 15:32 schreef Baklava95 het volgende:
[..]
Ah man doe niet zo raar man, vertel gewoon.
Gast het is slechts Google Earth.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 15:38 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik ga toch geen geheimpjes aan jou verklappen? Kom op zeg...
Nou en. Ik verklap nietssssszzzz!!111!quote:
Hij werkt samen met Jihadisten in Nederland. Dus waarschijnlijk gaat die mappen voor hen maken.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 15:48 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Nou en. Ik verklap nietssssszzzz!!111!___________
Hey, maaruh Baklap95... waarom wil je dit weten eigenlijk?
Ja man, Israelis beginnen meteen te hyperventileren als je het over de slapende cellen van IS hebtquote:Op vrijdag 11 juli 2014 14:57 schreef Baklava95 het volgende:
[..]
Maar nee dat ontkennen ze natuurlijk (dat zee zelf schoothondjes zijn).
En ze misleiden domme cahil Moslims door te zeggen dat IS slecht en dwalend is omdat ze nog nooit tegen IsraHell hebben gevochten.
1. IS en andere Mujahideen hebben daadwerkelijk wel tegen IsraHell gevochten. IS en al-Qaida hebben veel cellen (zowel actieve als slapende) in Gaza en de Westelijke Jordaanoever.
2. Als ze IS bekritiseren omdat zee weinig tot nooit tegen IsraHell hebben gevochten, waarom vechten e dan zelf niet tegen IsraHell.
Hun legers zijn 100X zo groot als die van IS en z hebben veel meer geld en voorraden.
Maar nee ze vertikken het om tegen IsraHell te vechten(dit geldt voor alle Moslimlanden in de wereld (minus IS)).
Mafkees lees eens even goed. Ik zei er zijn zowel actieve cellen als slapende cellen van IS in Palestina.quote:Op vrijdag 11 juli 2014 16:21 schreef Peunage het volgende:
[..]
Ja man, Israelis beginnen meteen te hyperventileren als je het over de slapende cellen van IS hebt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |