Je hebt gelijk, zo graag wil je het dan ook weer nietquote:Op zaterdag 5 juli 2014 20:56 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik ook, maar niet ik. Te veel bagage wat ik niet wil en een tiener dochter van 13 ofzo. Dat wordt oorlog
Ik zou het ook niet kunnen hoor. Jij en ik zijn ook niet echt kinderen gewend, dus onze opvoedskills laten waarschijnlijk te wensen over.quote:Op zaterdag 5 juli 2014 20:56 schreef Soury het volgende:
Ik ook, maar niet ik. Te veel bagage wat ik niet wil en een tiener dochter van 13 ofzo. Dat wordt oorlog
Verkeerd gekwoot Oopsquote:Op zaterdag 5 juli 2014 20:58 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, zo graag wil je het dan ook weer niet
Mijn Pinot Grigio uit Italië smaakt prima!
Ik heb niet verkeerd gequote hoor.quote:Op zaterdag 5 juli 2014 21:00 schreef chufi het volgende:
[..]
Verkeerd gekwoot Oops
Iemand met kids die de deur al uit zijn ...
Wat bedoelde je trouwens met dat het niet zo positief was bij nader inzien? Dat ze van die vijfde zwanger zijn?quote:
Het was ietwat cynischquote:Op zaterdag 5 juli 2014 21:02 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat bedoelde je trouwens met dat het niet zo positief was bij nader inzien? Dat ze van die vijfde zwanger zijn?
Lelijk tegels heb je in je keukenquote:Op zaterdag 5 juli 2014 20:58 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, zo graag wil je het dan ook weer niet
Mijn Pinot Grigio uit Italië smaakt prima!
Ach soms ben ik een kleuter.quote:
Ja, zeg dat welquote:Op zaterdag 5 juli 2014 21:04 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Het was ietwat cynischMaar 5 kinderen! Dat is veul!
Haha, ik ging bijna in mijn keuken kijken of die fles er stondquote:Op zaterdag 5 juli 2014 21:07 schreef Soury het volgende:
[..]
Lelijk tegels heb je in je keukenDeze is open voor straks [ afbeelding ]
Hij had er maar éénquote:Op zaterdag 5 juli 2014 21:09 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja, zeg dat welMaar ja, het is 'zo leuk', nog een kindje samen.
Ik ben snel maar zo snel niet.quote:Op zaterdag 5 juli 2014 21:10 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Haha, ik ging bijna in mijn keuken kijken of die fles er stond
Jajaquote:
Ik bedoelde de man en vrouw over wie Deisyy het had. Elk twee en een vijfde op komst; je moet er maar zin in hebben.quote:Op zaterdag 5 juli 2014 21:10 schreef Soury het volgende:
[..]
Hij had er maar één. Die slaapt ook nog uit.
Die post sla ik zonder te lezen over, vijf kinderenquote:Op zaterdag 5 juli 2014 21:14 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik bedoelde de man en vrouw over wie Deisyy het had. Elk twee en een vijfde op komst; je moet er maar zin in hebben.
Je moet die hete mosterd eens kopenquote:
Ja, die is lekkerquote:Op zaterdag 5 juli 2014 21:18 schreef Soury het volgende:
[..]
Je moet die hete mosterd eens kopen [ afbeelding ]
Die is lekker
Is ie ook, dipt alleen wat minder, omdat ie groffer isquote:Op zaterdag 5 juli 2014 21:20 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ja, die is lekker![]()
Maar die Groningse lijkt me ook wel weer eens lekker
Die mosterd kan je er beter met een lepeltje op smerenquote:Op zaterdag 5 juli 2014 21:21 schreef chufi het volgende:
[..]
Is ie ook, dipt alleen wat minder, omdat ie groffer is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |