Nee, oneens. Dat deed hij vroeger altijd en toen was het een geweldig programma.quote:Op zaterdag 5 juli 2014 14:34 schreef RedFever007 het volgende:
Ik vind Genee momenteel VI Oranje de doodsteek geven met z'n irritante onderbrekingen, sponsormomentjes (selfieactie, snickers, Heineken idioot etc) Om nog maar te zwijgen van het feit dat Genee iedereen constant denkt te moeten corrigeren op versprekingen of foutief uitgesproken namen van spelers. Daardoor stokt het programma te vaak en is de "flow" eruit.
Gijp, Bossie, Kieft ze vinden het allemaal niets.
Kan je trouwens een bron toevoegen?quote:Op zaterdag 5 juli 2014 14:15 schreef stoeltafel het volgende:
Van der Gijp legt bom onder VI: "Idee dat geld verdienen voor Johan belangrijker is"
Het is nog maar de vraag of we het televisieprogramma Voetbal International na het WK nog in deze vorm gaan terugzien. René van der Gijp legt zaterdag een bom onder het programma.
Van der Gijp ziet alles in zijn leven, ook zijn eerdere bestaan als profvoetballer, als een hobby. "Voor dit werk, bij VI Oranje, geldt dat ook: voor mij is dit vooral goed vol te houden doordat ik af en toe met Genee (presentator Wilfred Genee, red.) zo dronken als een aap kan worden", vertelt hij in Trouw. "Johan Derksen rijdt tien seconden na de uitzending - als ik met het publiek op de foto ga - alweer over de Utrechtse Baan, op weg naar huis..."
"Hij brengt het niet meer op, dat vind ik eigenlijk best wel pijnlijk omdat dat contact met het publiek een wezenlijk onderdeel van ons succes is. Ik heb soms het idee dat geld verdienen voor Johan belangrijker is dan plezier beleven aan het maken van zo'n programma", vervolgt de ex-international, die daar een serieus probleem in ziet.
"De lol gaat er zo vanaf. Ik wil, als dit WK-spektakel achter de rug is, gaan praten met de RTL-directie om te kijken hoe we het ánders kunnen gaan aanpakken. Leg ik een bom onder het programma? Ja, misschien, maar iemand moet het toch doen? Bovendien: nu kijken er nog een miljoen mensen naar ons programma; het zou toch veel erger zijn als we ons pas gaan afvragen wat er aan de hand is als er straks nog maar 100.000 kijkers zijn?"
Er is vooral tijdens dit WK veel kritiek op Voetbal International, dat in de ogen van de critici Louis van Gaal blijft afzeiken en veel te negatief is over de verrichtingen van het Nederlands elftal.
Trouw.quote:
True point maar wat Rene hier zegt is dat het eige wat telt voor johan naar zijn gevoel geld is hij zegt niet dat hij het niet voor het geld doet ja hij zegt het is een hobby maar toch hij zegt neit dat het niet om geld gaat en ook al heeft ie er misschien een shijthekel aan om met mensen op de foto te gaan hij neemt de tijd ervoor en zoals hij zegt VI gaat ook om met de fans omgaan anders moet je niet eens beroemd zijn als je geen tijd kan maken voor fans en ik zeg niet dat dat bij alles het geval is van rene maar veel wat ie gwn leuk vindt te doen krijgt ie toevallig voor betaald zoals dat lidl spel is hij ook wel weer een type van nou dat hoeft neit dus dat zal die ongetwijfeld idd voor het geld doen net als die gijp vogel 2 jaar geleden hoeft van hem net maar het betaalt wel en Johan is niet de enige irritatie fator aan tafel wilfred genee (of zal ik wilfred Genant zeggen) is ook zwaar irritant Rene, Jan, Hans en Emil die hebben echt verstand samen met regelmatig een gast aan tafel zouden hun het programma moeten leiden en dan vooral Jan Boskamp en Emil Schelvis mss proberen wim kieft over te halen om bij rtl te komen dan zou het echt een goede analyse show worden met humor zoals het hoort te zijnquote:Op zaterdag 5 juli 2014 14:43 schreef DrDentz het volgende:
Gijp heeft er toch ook een hekel aan om met die halve gare oranjeklanten op de foto te gaan na zo'n uitzending, waar gaat dit over... iemand die merggijpjes laat verkopen bij de LIDL moet niet zeuren dat een ander geld wil verdienen.
Dit is de langste zin die ik in tijden heb gelezen.quote:Op zaterdag 5 juli 2014 15:00 schreef jasperg21 het volgende:
[..]
True point maar wat Rene hier zegt is dat het eige wat telt voor johan naar zijn gevoel geld is hij zegt niet dat hij het niet voor het geld doet ja hij zegt het is een hobby maar toch hij zegt neit dat het niet om geld gaat en ook al heeft ie er misschien een shijthekel aan om met mensen op de foto te gaan hij neemt de tijd ervoor en zoals hij zegt VI gaat ook om met de fans omgaan anders moet je niet eens beroemd zijn als je geen tijd kan maken voor fans en ik zeg niet dat dat bij alles het geval is van rene maar veel wat ie gwn leuk vindt te doen krijgt ie toevallig voor betaald zoals dat lidl spel is hij ook wel weer een type van nou dat hoeft neit dus dat zal die ongetwijfeld idd voor het geld doen net als die gijp vogel 2 jaar geleden hoeft van hem net maar het betaalt wel en Johan is niet de enige irritatie fator aan tafel wilfred genee (of zal ik wilfred Genant zeggen) is ook zwaar irritant Rene, Jan, Hans en Emil die hebben echt verstand samen met regelmatig een gast aan tafel zouden hun het programma moeten leiden en dan vooral Jan Boskamp en Emil Schelvis mss proberen wim kieft over te halen om bij rtl te komen dan zou het echt een goede analyse show worden met humor zoals het hoort te zijn(dat is mijn mening althans
)
kan iemand hier een samenvatting van makenquote:Op zaterdag 5 juli 2014 15:11 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Dit is de langste zin die ik in tijden heb gelezen.
quote:Op zaterdag 5 juli 2014 15:11 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Dit is de langste zin die ik in tijden heb gelezen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |