Niet meer dus....quote:Op zaterdag 5 juli 2014 11:23 schreef Koenani het volgende:
Gebroken rugwervel volgens NU, dus mocht dit waar zijn dan speelt hij dit WK niet meer
Ik zei ook na de 1-0 dat als Colombia aan het eind van de wedstrijd nog achter staat die Neymar van Zuniga een aanslag te verwerken krijgt, en zie het resultaatquote:Op zaterdag 5 juli 2014 11:56 schreef antfukker het volgende:
Als een speler niet als een mager speenvarkentje ligt te schreeuwen en heen en weer te rollen, dan is er echt wat aan de hand..
En zie daar, die teringmongool heeft eindelijk echt wat
Mooi toch :-)quote:Op zaterdag 5 juli 2014 12:00 schreef Koenani het volgende:
[..]
Ik zei ook na de 1-0 dat als Colombia aan het eind van de wedstrijd nog achter staat die Neymar van Zuniga een aanslag te verwerken krijgt, en zie het resultaat
Het verbaast me hoe ze hem van het veld afhalen dan.quote:Op zaterdag 5 juli 2014 13:30 schreef Frank_Drebin het volgende:
Hmm, voor het eerst geen theater. Die Zuniga moet hem wel goed geraakt hebben zeg, je breekt niet zomaar een ruggenwervel.
Was toen nog niet bekend denk ik, hoewel je inderdaad van het ergste uit moet gaan. Ik verbaasde me er ook over hoe ze renden met die brancard. Neymar stuiterde haast in dat ding.quote:Op zaterdag 5 juli 2014 14:20 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Het verbaast me hoe ze hem van het veld afhalen dan.
Ik had hem toch minstens op een echte brancard gelegd met nekkraag en alles.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |