Zoals het hoortquote:
quote:Op vrijdag 4 juli 2014 12:32 schreef KutKat het volgende:
Jammer dat hij zo groen is. Wat een k.. kleur.
1000cc is ook leuk hoor, maar met 600cc en 125pk kom je in het Nederlandse verkeer niet echt iets te kortquote:
Zo'n 600 mist koppel en moet hoog in de toeren gereden worden.quote:Op donderdag 25 september 2014 10:18 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
1000cc is ook leuk hoor, maar met 600cc en 125pk kom je in het Nederlandse verkeer niet echt iets te kort
Ja. En?quote:Op donderdag 25 september 2014 10:20 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Zo'n 600 mist koppel en moet hoog in de toeren gereden worden.
quote:Op donderdag 25 september 2014 10:20 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Zo'n 600 mist koppel en moet hoog in de toeren gereden worden.
Als je een 1000cc gewend bent koop je deze motor toch ook niet. De meeste potentiële kopers komen juist van lichtere motoren of andere 600's, dus die hoeven hun rijstijl niet echt aan te passen. Die zijn wel gewend wat toeren te draaien.quote:Op donderdag 25 september 2014 10:26 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Daarom vind ik het jammer dat 600 is, de looks zijn helemaal tof.
alles is relatiefquote:
Snelheid went snel.quote:Op donderdag 25 september 2014 10:30 schreef Teydelyk het volgende:
[..]
Wat een onzin. "Mist koppel" haha.
Duidelijk. Jij zal 'm niet kopen.quote:
Nee, het is een mooie motor en snel is ie.quote:Op donderdag 25 september 2014 16:29 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
Duidelijk. Jij zal 'm niet kopen.
quote:Op vrijdag 4 juli 2014 12:25 schreef chiren het volgende:
Te koop wegens te weinig rijden.
Zeer mooie Kawasaki ZX-6R636 (ZX-6R / ZX6-R / ZX6R) uit 2004 met ongeveer 49.000km op de klok. De motor is geheel schadevrij en start, loopt en rijdt fantastisch.
Vorig seizoen is het volgende vervangen:
- achterband (Michelin Pilot Road 2C)
- nieuwe accu
- olie ververst
- alarm (DataTool) losgekoppeld (kan weer aangesloten worden, maar trekt nu niet onnodig de accu leeg)
De motor is verder voorzien van:
- Scorpion einddemper zonder dB killer (prachtig geluid, originele demper bijgeleverd)
- K&N sportfilter
- Xenon verlichting
- LED knippers rondom
- LED kentekenplaatverlichting
- Korte kentekenplaathouder
- Hugger in kleur van de motor
- Groen velglint
- Verstelbare rem- en koppelingshendel
- Donker ruitje
- Mono seat in kleur van de motor (origineel duo zitje bijgeleverd)
- Carbon heelplates (origineel meegeleverd)
- Carbon cockpitafwerking
- Stickerloos op de tank na
- Crashpads (valdoppen voor bescherming van de kuip bij een val)
- Bobbins op de achterbrug
Meegeleverd worden:
- 2 contactsleutels
- ART4 kettingslot met 3 sleutels
- 2 handzenders voor het alarm
- Boekjes van de motor
- Werkplaatshandboeken
Optioneel:
- Zwart leren Berik 2 delig motorpak (maat 52)
- Mat zwarte HJC helm (maat S)
- Zwarte Alpinestars SMX4 laarzen (maat 43)
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Vraagprijs 3750,- 3499,-
Te bezichtigen in de omgeving van Delft
In de spoiler een foto van het pak (maat 52) en de laarzen (maat 43), De helm is op de foto al te zien.Zo vet!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 26 september 2014 15:02 schreef DisneyXDEE het volgende:
[..]
Zo vet!Teh fuckSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
(Y)
Dat bedoel ik overigens positief. Niet dat men nu werkelijk kawa's gaat schoppen...quote:
Nee, komt je zeker bekend voorquote:
nja ik kreeg weer werk, en beleefde zoveel plezier aan die fiets dat ik door ben blijven rijden. Nieuw setje banden erop en ik was weer helemaal goed voor 2 jaarquote:Op zaterdag 3 januari 2015 12:19 schreef chiren het volgende:
[..]
Nee, komt je zeker bekend voor?
Ik richt m'n pijlen op maart/april.. Dan gaat hij ook weer op MP.
Je hebt gelijk! Dan moet je hem ook lekker zelf houden, iig tot er een mooi bod voorbij komt.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 23:03 schreef Jimbo het volgende:
[..]
nja ik kreeg weer werk, en beleefde zoveel plezier aan die fiets dat ik door ben blijven rijden. Nieuw setje banden erop en ik was weer helemaal goed voor 2 jaar
dus ja, ik ken het wel een beetje maar ik ik wil er stiekem toch niet heel graag van af dus ik bied hem oo kniet zoveel aan
Op de snelweg terug naar 2 om een paar auto's in te halen?quote:Op donderdag 25 september 2014 15:25 schreef chiren het volgende:
In zijn 6 met 100 op de snelweg hoef je niet eens terug te schakelen om 9/10 auto's ver achter je te laten met acceleren, dat gaat prima. Schakel je terug naar z'n 2 moet je niet te ver naar achter leunen anders komt het voorwiel nog los
Bij wijze van spreken. Theoretisch zou je bij een snelheid van 100km/u terug naar zijn 2 kunnen om een paar auto's in te halenquote:Op zondag 8 maart 2015 22:47 schreef JK1982 het volgende:
[..]
Op de snelweg terug naar 2 om een paar auto's in te halen?
quote:Op vrijdag 4 juli 2014 12:33 schreef Zeetakje het volgende:
[..]
Júist niet man! Kawasaki's horen groen te zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |