quote:Op vrijdag 4 juli 2014 20:27 schreef Speculant. het volgende:
[..]Je denkt er echt alles vanaf te weten met je Wikipedia? Ben je er al eens geweest? Heb je al eens met Palestijnen of Israëliërs gesproken?
Het gevoel dat je niet op openbare plaatsen kunt komen omdat er een continue zware dreiging is van een zelfmoordaanslag zoals 2001-2003 dat ken je vast ook niet. Je zou ze voor minder allemaal in de sinai dumpen en 50km woestijn als barrière opzetten. Maar nee Palestijnen zijn zielig want ze gooien met stenen en Israël is high tech. Zoals die Palestijnen er nu bij zitten hebben ze helemaal aan zichzelf te danken.
Ja, daar kun je nou wel triest over doen. Maar welke halve gare gaat nou wonen in een vijandig gebied of op grond van een ander? In de VSvA loop je het risico doodgeschoten te worden als je je op grond van een ander begeeft.quote:
Die Palestijnen zijn de grote mislukkelingen. Ze hebben het zover weten te krijgen dat er muren en hekken staan omdat ze niet konden stoppen met aanslagen plegen. Niemand moet ze en ze blijven het voor zichzelf maar verpesten. Zonder Israël zullen ze vast geen onderlinge oorlogen voeren en goed functionerenquote:Op vrijdag 4 juli 2014 22:37 schreef IsaacCuenca het volgende:
[..]die laatste zin. Hoe kun je zulke onzin typen?
Want vechten tegen de onrechtvaardigheid is iets wat ze niet moesten doen, toch?
mensenkennis is een woord: kennis van mensen. Mensen kennis betekent iets als mensen van een kennis.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 20:57 schreef Speculant. het volgende:
[..]
Typisch zo'n reactie van iemand die nergens komt maar alles wel meent te weten. Zonder een beetje mensenkennis valt er niks over te zeggen. Dit duurt nu al 60 jaar terwijl de oplossing simpel zou moeten zijn, maar op de 1 of andere manier lukt het niet. Je hebt gewoon geen idee. Daar kom je wel achter als je eens wat Israëliërs en Palestijnen kent.
Zolang er joden in Israël wonen blijf je geweld houden; veroorzaakt door Palestijnen. Denken dat het wel ophoud als Israël stopt(met wat?) zal ik maar zien als een hardnekkige beginnersfout.
De acties van Israël zijn reacties op de acties van de Palestijnen omdat die menen dat alles van hun moet zijn en rechtvaardigen alles doordat ze Israël als bezetter zien van 'hun' land. Wat al nooit zo is geweest. Aangezien de Arabische wereld per definitie een Jodenhaat heeft is Israël als sinds het begin in de verdedigingsmode. Met wat de Palestijnen 15-20 jaar geleden hebben laten zien en nu nog steeds door continue raketten af te schieten etc. geven ze alleen maar aan dat er niks mee te beginnen valt. Israëliërs die de laatste 15 jaar hebben meegemaakt zullen vast niet van mening zijn dat het goed is om de grenzen weer te versoepelen en direct terug bomaanslagen te krijgen.quote:Op zaterdag 5 juli 2014 01:56 schreef Kees22 het volgende:
[..]
mensenkennis is een woord: kennis van mensen. Mensen kennis betekent iets als mensen van een kennis.
De strijd duurt al veel langer dan 60 jaar!
Ik begrijp niet heel goed wat je bedoelt met een simpele oplossing en waarom je denkt dat de Palestijnen het geweld veroorzaken.
Graag enige uitleg!
Is daar ook bewijs voor of is het gewoon nattevingerwerk?quote:Op donderdag 3 juli 2014 00:09 schreef J0kkebr0k het volgende:
[ afbeelding ]twitter:IDFSpokesperson twitterde op donderdag 03-07-2014 om 00:00:13These are Marwan Kawasme & Amer Abu Aysha, the #Hamas terrorists who kidnapped & murdered #EyalGiladNaftali http://t.co/CXHCxC7sRk reageer retweet
Zo gaat dat daar...
Watquote:Op zaterdag 5 juli 2014 01:53 schreef Speculant. het volgende:
[..]
Die Palestijnen zijn de grote mislukkelingen. Ze hebben het zover weten te krijgen dat er muren en hekken staan omdat ze niet konden stoppen met aanslagen plegen. Niemand moet ze en ze blijven het voor zichzelf maar verpesten. Zonder Israël zullen ze vast geen onderlinge oorlogen voeren en goed functionerenDie paar buurlanden die 'goed' wilden zijn hebben die paar Palestijnen ook gewoon in kampen gestopt.
Israël is het enige land wat normaal kan functioneren en al die andere landen kunnen dat alleen maar met een strenge dictatuur anders gaan ze allemaal de 'vrijheidsstrijder' uithangen want normaal stoppen met een dictatuur kunnen ze ook niet. Israël blijft. Leer er maar mee te leven.
Kolere zeg, zelden zoveel onkunde van historische feiten op een rij gezien, en nog anderen de les willen lezen over hun gebrek aan kennis.quote:Op vrijdag 4 juli 2014 20:57 schreef Speculant. het volgende:
[..]
Typisch zo'n reactie van iemand die nergens komt maar alles wel meent te weten. Zonder een beetje mensen kennis valt er niks over te zeggen. Dit duurt nu al 60 jaar terwijl de oplossing simpel zou moeten zijn, maar op de 1 of andere manier lukt het niet. Je hebt gewoon geen idee. Daar kom je wel achter als je eens wat Israëliërs en Palestijnen kent.
Zolang er joden in Israël wonen blijf je geweld houden; veroorzaakt door Palestijnen. Denken dat het wel ophoud als Israël stopt(met wat?) zal ik maar zien als een hardnekkige beginnersfout.
Ik vroeg me al af of ik de enige was die hierover met stomheid geslagen was.quote:Op zaterdag 5 juli 2014 14:17 schreef moussie het volgende:
[..]
Kolere zeg, zelden zoveel onkunde van historische feiten op een rij gezien, en nog anderen de les willen lezen over hun gebrek aan kennis.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |