Mijnen gaat wel een beetje ver, maar ipv een enkel hek met een roestige concertina's een dubbel hek met prikkelband dr op, daar komt een rupsvoertuig ook niet doorheen. Desnoods nog n tankgracht dr omheen. En dan idd fatsoenlijke controle aan de poort, zowel in als uit. Daarnaast ook dat DBBO dr uit of ze iig patrouilles laten LOPEN, nu rijden ze maar wat rond met die lawaaiige diesels en grootlicht op. Het is echt niet moeilijk om een kazerne op te komen en een vtg mee te nemen.quote:Op maandag 30 juni 2014 18:49 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
noem er eens een paar dan? Ik zeg, leg mijnenvelden om kazernes en zorg voor sluizen en gewapende soldaten aan de poort. Verder moet je de opkomstplicht terug invoeren om weer genoeg goedkoop voetvolk te hebben.
Klopt, uitgaand verkeer op rittenstaat controleren is een simpele. Maar die paar DBBO bejaarden kun je dat natuurlijk niet aandoen. Ik zeg train as you fight, oftewel een kazerne in Nederland moet net zo worden ingericht als een compound in bv Afghanistan. Dus ook met dezelfde consignes ,militairen en optreden.quote:Op maandag 30 juni 2014 18:59 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ik gok dat meneer niet door het hek is gereden maar gewoon de weg heeft genomen. Zo ontiegelijk veel ingangen waar dat past heeft de JPK nu ook weer niet. Dat is dus te organiseren dmv goede protocollen.
Je moet wel een beetje nuchter blijven. Of driekwart van de resterende kazernes ook dichtgooien natuurlijk.quote:Op maandag 30 juni 2014 19:21 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Klopt, uitgaand verkeer op rittenstaat controleren is een simpele. Maar die paar DBBO bejaarden kun je dat natuurlijk niet aandoen. Ik zeg train as you fight, oftewel een kazerne in Nederland moet net zo worden ingericht als een compound in bv Afghanistan. Dus ook met dezelfde consignes ,militairen en optreden.
Ik kan het helaas nergens vinden dat ie de YPR van binnen de poorten heeft meegenomen. De achterkant heeft 2 poorten met camerabewaking, denk niet dat ie daarlangs is gegaan dus zou hij waarschijnlijk via de voorkant moeten zijn gegaan en dat moet toch opvallen, maar goed, hij is dus ook ongezien binnen weten te komen maar dat kan ik me nog voorstellen. Denk zelf dat de YPR ergens buiten heeft gestaan voor transport ofzo. Dan kan je wellicht tijdens een koffiepauze je slag slaan.quote:Op maandag 30 juni 2014 18:59 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ik gok dat meneer niet door het hek is gereden maar gewoon de weg heeft genomen. Zo ontiegelijk veel ingangen waar dat past heeft de JPK nu ook weer niet. Dat is dus te organiseren dmv goede protocollen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |