Ik denk 40%quote:Op dinsdag 21 april 2015 14:40 schreef radar10 het volgende:
HOi, mensen ik heb hetzelfde probleem.
Ik heb op dinsdag 14 april gereserveerd via europarcs. Ik moet vanwege mijn werk in Limburg werken dus ik wou een vakantie huisje nemen. (periode 1 maand).
Ik had telefonisch gereserveerd. Ik had aan de medewerker aan de telefoon gezegd dat ik niet duurder dan 250 euro per midweek wil reserveren en gaf haar de data's door. Ik kreeg bevestigingen van 4 midweken. Een aantal daarvan lag boven mijn budget. Ik werd door de telefoniste niet ingelicht over het feit dat '' als je reserveert je vast zit aan bepaalde kosten'' ik heb zelf bij een reisbureau gewerkt en we werkte met twee verschillende methodes: Boeken en reserveren. Boeken staat vast en daarvoor moet je annuleringskosten betalen als je wilt annuleren. Reserveren kon gratis en als je niet binnen een bepaalde tijd betaald dan wordt je automatisch van de reservering weggehaald.
Ik kreeg vandaag een belletje dat ik het bedrag niet heb betaald ik antwoorde erop dat ik niet meer in de bungelo park ga verblijven omdat het te duur is.
Het is allemaal heel vaag gelopen en nu heb ik al wat geregeld voor mezelf in limburg.
Er staat een bedrag open van ongeveer 800 euro bij dat bungelow park waar ik dus niet ga verblijven.
Het gaat hier om het periode van 27 april tot eind mei. Stel voor dat ik niet ga betalen. Zal ik incasso's krijgen? hoe sterk sta ik in mijn rechten? Er staat nu wel op de site dat je 2 maanden van te voren moet annuleren en dergelijke allemaal . Maar ik heb telefonisch gereserveerd.
Ja.quote:Op dinsdag 21 april 2015 14:40 schreef radar10 het volgende:
Stel voor dat ik niet ga betalen. Zal ik incasso's krijgen?
Niet.quote:hoe sterk sta ik in mijn rechten?
Je had natuurlijk gewoon bij dat eerste telefoontje moeten vragen wat de annuleringsvoorwaarden zijn.quote:Er staat nu wel op de site dat je 2 maanden van te voren moet annuleren en dergelijke allemaal . Maar ik heb telefonisch gereserveerd.
Boeken en reserveren hetzelfde. Als je een optie plaatst houden ze de boeking (of reservering net hoe je het noemen wilt) tijdelijk voor je vast. Na de optie-datum komt je boeking (of reservering) te vervallen óf wordt deze automatisch bevestigd wanneer je niets laat horen. Afhankelijk van de organisatie.quote:Op dinsdag 21 april 2015 14:40 schreef radar10 het volgende:
Boeken staat vast en daarvoor moet je annuleringskosten betalen als je wilt annuleren. Reserveren kon gratis en als je niet binnen een bepaalde tijd betaald dan wordt je automatisch van de reservering weggehaald.
Ja, want die meid gaat een beetje zitten wachten of jij wel of niet terug komt. Die heeft wel wat beters te doen. Jouw reservering, jouw risico. Dan had je maar gewoon moeten bellen om te annuleren.quote:Op woensdag 22 april 2015 11:13 schreef radar10 het volgende:
Ik heb afgelopen week geboekt op dinsdag. (Telefonisch via europarcs en via internet via heeftualgeboekt.nl).
Vrijdag was ik langs dat park geweest en heb bij de receptie aangegeven dat het voor mij een dure grap zou worden en dat ik erover zal nadenken. Ik zei tegen haar kom ik terug, dan ga ik het betalen. Kom ik niet terug dan moet je alles annuleren. Heeft ze dat blijkbaar niet gedaan!1
Timeshare is heel wat anders dan een weekje een bungalow boeken.quote:Op woensdag 22 april 2015 13:23 schreef radar10 het volgende:
Hun zijn oplichters. Kijk wat er staat op deze site: https://www.consuwijzer.n(...)eshare-vakantieclubs
Er zitten zoveel foute aannames in deze post dat ik deze post heb uitgeprint en heb opgehangen.quote:Op woensdag 22 april 2015 11:11 schreef radar10 het volgende:
Ik heb voor 1 maand telefonisch geboekt. Dat nummer kan ik zo van iemand krijgen en telefonisch boeken. Als zij niet over de voorwaarden van de reserveringen beginnen dan kan ik daar niet achterkomen. Men moet zelf tonen aan wat ik moet voldoen.
Ik heb voor 1 week geboekt via internet en heb gedrukt op dat vinkje dat je akkoord gaat met de voorwaarden (die had ik wel moeten lezen!)
Maar er is een grote verschil tussen reserveren en boeken. Als je bijvoorbeeld bij een restaurant reserveert dan hoef je niet te betalen als je netjes afzegt.
Ik heb zelf gewerkt bij een reisbureau en we deden kostloos reserveren. Als de klant niks van zich laat weten vervalt de reservering na 24 uur. Dat makkelijker en fijner voor de klant. Niet zoals de oplichterij van die mensen.
Waarom zou ik 800 euro voor dat maand betalen als ik na 5 dagen van de reservering annuleer. Want hun hebben een regeling dat je binnen 3 maanden 30 % betaald. Binnen 2 maanden 50 %. Maar wat moeten mensen doen die voor volgende week gaan boeken die moeten heel dat bedrag gewoon betalen.
Ik dacht juist dat die voorwaarden gelden als je van te voren heb betaald en je reservering hebt vastgelegd.
Dat is niet hetzelfde. Je bent allerlei strohalmen aan het zoeken om je eigen fout maar niet toe hoeven te gevenquote:Op woensdag 22 april 2015 13:23 schreef radar10 het volgende:
Hun zijn oplichters. Kijk wat er staat op deze site: https://www.consuwijzer.n(...)eshare-vakantieclubs
Hebt u spijt van de overeenkomst en wilt u van de overeenkomst af?
De ondernemer moet u informeren over de bedenktijd. In de wet staat namelijk dat u een bedenktijd hebt van 14 (kalender)dagen. Deze bedenktijd gaat in op het moment dat u het contract hebt gekregen. De ondernemer mag geen betaling van u vragen binnen deze bedenktijd. U kunt dus kosteloos van de overeenkomst af. De ondernemer moet u een standaardformulier geven waarmee u de overeenkomst kunt ontbinden. U maakt de overeenkomst dan ongedaan. Wilt u ontbinden? Dan is het verstandig om het formulier per aangetekende post aan de ondernemer te sturen. Dan hebt u bewijs dat u het op tijd hebt opgestuurd.
Heeft de ondernemer u niet geïnformeerd over de bedenktijd? En hebt u geen standaard formulier voor ontbinding gekregen?
Uw bedenktijd wordt dan verlengd naar een jaar. Gebruik onze voorbeeldbrief om op te zeggen.
Dit lijkt me de juiste link: https://www.consuwijzer.n(...)commodatie-annulerenquote:Op woensdag 22 april 2015 13:23 schreef radar10 het volgende:
Hun zijn oplichters. Kijk wat er staat op deze site: https://www.consuwijzer.n(...)eshare-vakantieclubs
Hebt u spijt van de overeenkomst en wilt u van de overeenkomst af?
De ondernemer moet u informeren over de bedenktijd. In de wet staat namelijk dat u een bedenktijd hebt van 14 (kalender)dagen. Deze bedenktijd gaat in op het moment dat u het contract hebt gekregen. De ondernemer mag geen betaling van u vragen binnen deze bedenktijd. U kunt dus kosteloos van de overeenkomst af. De ondernemer moet u een standaardformulier geven waarmee u de overeenkomst kunt ontbinden. U maakt de overeenkomst dan ongedaan. Wilt u ontbinden? Dan is het verstandig om het formulier per aangetekende post aan de ondernemer te sturen. Dan hebt u bewijs dat u het op tijd hebt opgestuurd.
Heeft de ondernemer u niet geïnformeerd over de bedenktijd? En hebt u geen standaard formulier voor ontbinding gekregen?
Uw bedenktijd wordt dan verlengd naar een jaar. Gebruik onze voorbeeldbrief om op te zeggen.
quote:U hebt een accommodatie geboekt, maar u kunt niet gaan. Dan moet u de accommodatie annuleren. Vaak moet u dan alle kosten voor de accommodatie betalen.
Veel recreatieondernemers hebben bepaalde regels als u wilt annuleren. In deze regels staat wanneer u kunt annuleren. En hoeveel u dan moet betalen. Hebt u een annuleringsverzekering afgesloten? Dan krijgt u in bepaalde gevallen de kosten van de annulering vergoed door uw verzekering. Kijk daarvoor in de voorwaarden van de verzekering.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |