quote:Slowchat ontstaat wanneer twee of meer mensen het forum gaan beschouwen als een chatbox en in zeer korte tijd een topic volstouwen met de meest nutteloze onzin. Op dat moment is het voor die mensen allemaal heel leuk en gezellig, maar als andere mensen dan het topic proberen te lezen haken ze gegarandeerd halverwege af. Om de één of andere vage reden gebeurt het vaak 's nachts....
quote:Op donderdag 26 juni 2014 21:32 schreef drakin het volgende:
Een vraag over Léon terwijl ik hem zit te kijken.
Er is hier ruimte genoeg.quote:Op donderdag 26 juni 2014 21:59 schreef picodealion het volgende:
Jawel maar er was geen ruimte meer om te reageren.
Daarom hekwerken en meerdere sloten om je huis.quote:Op donderdag 26 juni 2014 23:09 schreef wyccie het volgende:
DF, je muggenspray, je ruitenkrabber!![]()
Dat is trouwens toch ook de inbraaktip? Credit card langs hotelkamer roetsen en je bent binnen. Zelf nooit uitgeprobeerd, hoor.
Het is ook echt zijn paard, robby was je aan het trollen.quote:Op donderdag 26 juni 2014 23:17 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Je weet maar nooit.
Cheetah heet het paard volgens imdb
[ afbeelding ]
Ja ik las hetquote:Op donderdag 26 juni 2014 23:18 schreef Sands het volgende:
[..]
Het is ook echt zijn paard, robby was je aan het trollen.
Maar heb je de film gezien? Want dan is het echtquote:Op donderdag 26 juni 2014 23:22 schreef wyccie het volgende:
Sorry, maar wat is dat voor zwarte pietenpak?![]()
Hoe stoer hij ook moge kijken, galopperend op zijn paard, echt serieus kan ik hem niet nemen.
Dat is de sinterpietviering voor dit jaar.quote:Op donderdag 26 juni 2014 23:22 schreef wyccie het volgende:
Sorry, maar wat is dat voor zwarte pietenpak?![]()
Hoe stoer hij ook moge kijken, galopperend op zijn paard, echt serieus kan ik hem niet nemen.
Film niet gezien, behoefte is nu ook zeker niet groter geworden. En nee, dan zou ik nog steeds moeten lachen om die strik.quote:Op donderdag 26 juni 2014 23:23 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Maar heb je de film gezien? Want dan is het echtzelfs al is het een stom pak.
Je mist wat, wyccie. Ik ga lekker slapen vannacht.quote:Op donderdag 26 juni 2014 23:25 schreef wyccie het volgende:
[..]
Film niet gezien, behoefte is nu ook zeker niet groter geworden. En nee, dan zou ik nog steeds moeten lachen om die strik.
Slaap je zo slecht? Of heb je gewoon geen tijd voor slaap?quote:Op donderdag 26 juni 2014 23:33 schreef wyccie het volgende:
Ik zou al blij zijn geweest als ik überhaupt 8 uur zou kunnen slapen. Nachtmerries neem ik voor lief, maar zelfs dat is niet het geval.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |