Omdat je het dan minder verdient om dood te gaan op 15-jarige leeftijd aan een hartaanval in je slaap.quote:
Als je niet tegen de drukte van een sportschool kan kan je ook gaan wandelen/fietsen natuurlijk.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 00:28 schreef Spongeboss het volgende:
Bedankt voor alle reacties die positief waren. Hij is geen 260 maar 140 kilo. Hij is echter maar 1,74 meter. Maar ik kon hem even bezoeken en zijn moeder heeft even apart met mij gepraat. Zij vroeg of ik hem kon steunen met afvallen. Nu moeten we uitkijken met zijn hart, maar we hebben geluk dat zijn moeder iemand kent die yoga geeft. En we gaan daarmee aan de slag zij heeft wat dvd's die we kunnen doen en gaat ons alle oefeningen uitleggen daarmee moet hij wel een hartslagmeter om en moeten we in een bepaalde zone blijven. We moeten het wel nog aan hem voorstellen maar willen hem zelf ook wat laten denken. Ik kan niet lang tegen mensen dus gaat moeilijk worden elke dag te trainen. Hij zei wel dat hij gezonder ging leven althans hij zei tegen me dat dit niet zo door kon gaan en we iets moesten doen met ons leven. Ik zei dat ik niet wist wat maar wel al een verassing had de (yoga) hopelijk vind hij het wat. Zijn ouders en zijn zus zijn ook erg bezorgd maar ik ben vooral bang dat ik ook in het hospitaal lig straks.
Deze jongen heeft een hartaanval gekregen wegens ernstig overgewicht en junks krijgen een hartaanval omdat de midddelen die ze gebruiken erg veel van je hart vragen, niet omdat ze niet mogen roken.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 07:07 schreef MevrouwPuff het volgende:
Gaan ze onderzoek doen of er nog andere redenen waren waarom dit gebeurde?
Junks krijgen trouwens wel makkelijk een hartaanval. Wellicht zoeken ze minder snel medische hulp omdat ze ook out zijn of geen zin hebben in niet te mogen roken ofzo.
Het is alsnog slim om te kijken of er nog andere oorzaken zijn. Mbt de junks, TS denkt dat die minder vaak hartlijden hebben. Ook schrijf ik niet dat ik denk dat ze een hartaanval krijgen omdat ze niet mogen roken, maar dat ze minder vaak hulp zoeken.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 07:24 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Deze jongen heeft een hartaanval gekregen wegens ernstig overgewicht en junks krijgen een hartaanval omdat de midddelen die ze gebruiken erg veel van je hart vragen, niet omdat ze niet mogen roken.
mvdjong als fipo in dit topic.quote:Op donderdag 26 juni 2014 17:37 schreef mvdejong het volgende:
Sterkte, allebei. Ik hoop dat je maat nu de beslissing kan nemen om zijn leven op orde te krijgen.
Gewoon standaard cola light joh. 1 kcalquote:Op vrijdag 27 juni 2014 07:49 schreef Pulzzar het volgende:
Sporten is goed om af te vallen, maar het beste is om je eetpatroon aan te passen. Doe het stapsgewijs, TS. Begin bijvoorbeeld met geen frisdrank meer.
Emotioneel over wat? Gewoon even 7 min knallen. Maak je woest!quote:Op vrijdag 27 juni 2014 06:56 schreef -supergirl- het volgende:
Als dit geen troll is dan is het echt een zielig verhaalen ik ben al zo emotioneel deze ochtend..
Nee.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 07:59 schreef -supergirl- het volgende:
[..]
Gewoon standaard cola light joh. 1 kcal
Duidelijk iemand die spreekt uit eigen ervaringquote:Op vrijdag 27 juni 2014 09:32 schreef Bapple het volgende:
Ja, maar je had wel kunnen sporten.
Dat kunnen zelfs mensen met down.
Ik vind jou best garpig.quote:Op vrijdag 27 juni 2014 09:37 schreef TangleFuZZ. het volgende:
[..]
Duidelijk iemand die spreekt uit eigen ervaring
Die was dan weer slechterquote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |