de reden om krijgsgevangenen te onthoofden zou zijn omdat dat menselijker is voor de gevangene als ik het me goed herinner, kan het fout hebben.quote:
wie dan?quote:Op vrijdag 20 juni 2014 14:54 schreef Loekie1 het volgende:
Ondertussen is een Haags raadslid openlijk fan van Isis. Onder het motto: moorden mag want die anderen moorden ook.
Je hebt het mis. Maar daar is dit topic niet voor.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 15:58 schreef Manke het volgende:
[..]
de reden om krijgsgevangenen te onthoofden zou zijn omdat dat menselijker is voor de gevangene als ik het me goed herinner, kan het fout hebben.
Ah, heb het gelezen.quote:
http://www.dagelijksestan(...)-syri-gangers-heldenquote:Op vrijdag 20 juni 2014 15:58 schreef Che_ het volgende:
[..]
Hoeveel steun krijgen ze? Wat voor steun? Bron van aantal mensen die het steunen?
Op ga je af op een paar Twitterberichtjes?
100 mensen. WoWquote:Op vrijdag 20 juni 2014 16:03 schreef theunderdog het volgende:
[..]
http://www.dagelijksestan(...)-syri-gangers-helden
http://www.nieuwsmeldinge(...)ederlanders-bij-isis
En dit is dan alleen nog Nederland.
100 mensen die een gestoorde groep vol moordende psychopaten steunt vind ik vrij veel ja...quote:
Die eerste gaat over Syriegangers, dus die kan je totaal niet als relevant beschouwen voor ISIS-aanhangers.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 16:03 schreef theunderdog het volgende:
[..]
http://www.dagelijksestan(...)-syri-gangers-helden
http://www.nieuwsmeldinge(...)ederlanders-bij-isis
En dit is dan alleen nog Nederland.
quote:
Ik baseer mijn mening op dat soort berichten. Zo,n schatting zit er nooit heel ver naast..quote:Op vrijdag 20 juni 2014 16:06 schreef Che_ het volgende:
[..]
Die eerste gaat over Syriegangers, dus die kan je totaal niet als relevant beschouwen voor ISIS-aanhangers.
De tweede is een schatting (100-150 personen) van een individu
En daarop baseer je je mening?
nee klopt, even snel tussendoor dan: waarom onthoofden?quote:Op vrijdag 20 juni 2014 16:00 schreef Peunage het volgende:
[..]
Je hebt het mis. Maar daar is dit topic niet voor.
100-150 (wat een schatting is gebaseerd op wat? het aantal syriegangers?) lijkt me sterk. Maar nee, echt veel wereldwijde steun hoor van Soennieten...quote:Op vrijdag 20 juni 2014 16:07 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ik baseer mijn mening op dat soort berichten. Zo,n schatting zit er nooit heel ver naast..
Maar he, al zijn het er 10. Het feit dat er hier in Nederland genoeg mensen zijn die zulke gekken steunen is te ziek voor woorden.
Heeft helemaal niks te maken met humaan of niet humaan. Dit werd historisch gezien in zo'n beetje alle culturen gedaan. Inclusief de christelijke kruisvaarders.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 16:09 schreef Manke het volgende:
[..]
nee klopt, even snel tussendoor dan: waarom onthoofden?
Omdat het een schande voor het slachtoffer is? Of omdat het humaan is?
http://nos.nl/audio/66060(...)aar-voor-europa.htmlquote:Op vrijdag 20 juni 2014 16:10 schreef Che_ het volgende:
[..]
100-150 (wat een schatting is gebaseerd op wat? het aantal syriegangers?) lijkt me sterk. Maar nee, echt veel wereldwijde steun hoor van Soennieten...
Het is onmogelijk dat ze daar niet vanaf hebben geweten. Cengiz denkt zelfs dat een aantal Westerse landen Turkije daarin een tijdje hebben gesteund, maar dat lijkt me sterk.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 16:02 schreef theunderdog het volgende:
Bizar inderdaad, maar het kan toch bijna niet anders dat de VS en Europese landen hier ook van af weten?
VS die Turkije niet kan laten stoppen in het steunen van ISIS....quote:Op vrijdag 20 juni 2014 17:10 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Het is onmogelijk dat ze daar niet vanaf hebben geweten. Cengiz denkt zelfs dat een aantal Westerse landen Turkije daarin een tijdje hebben gesteund, maar dat lijkt me sterk.
In ieder geval is het voor hen blijkbaar moeilijk geweest om die debiele bijstand van Turkije te stoppen. Het idee was blijkbaar twee vliegen in één klap te slaan, Assad snel weg en het ontstaan Rojava tegenhouden. Gematigden zouden te langzaam progressie maken en misschien teveel sympathiseren met de Koerden. Althans, dat is mijn impressie.
En nu zit Turkije dus met een situatie waarin ze precies het tegenovergestelde hebben bereikt, de jihadisten hebben een onderling conflict veroorzaakt wat Assad heeft versterkt en de Koerden winnen de strijd. Nu komt Irak daar ook nog bij.
Wat wilde de VS daaraan doen dan?quote:Op vrijdag 20 juni 2014 17:12 schreef theunderdog het volgende:
[..]
VS die Turkije niet kan laten stoppen in het steunen van ISIS....![]()
![]()
Geloof er helemaal niets van.
Dat is precies het punt he: misschien wou de VS er helemaal niets aan doen..quote:Op vrijdag 20 juni 2014 17:16 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Wat wilde de VS daaraan doen dan?
Geef eens concreet aan hoe de VS Turkije "ermee laat stoppen"?quote:Op vrijdag 20 juni 2014 17:17 schreef theunderdog het volgende:
Maar als de VS zou willen dan houden ze Turkije gewoon tegen hoor. Turkije is een land van grootheidswaanzin, maar in feite stelt het allemaal weinig voor.
Dat lijkt me sterk.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 17:17 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat is precies het punt he: misschien wou de VS er helemaal niets aan doen..
Hoe dan? Turkije is nogal een belangrijke speler in het Midden-Oosten ik denk niet dat ze Turkije kwijt willen raken.quote:Maar als de VS zou willen dan houden ze Turkije gewoon tegen hoor. Turkije is een land van grootheidswaanzin, maar in feite stelt het allemaal weinig voor.
Turkije is geen derde wereld land, maar zover zit het er ook weer niet vanaf.
Dat is precies wat ik zeg hé, de VS wil Turkije helemaal niet stoppen omdat ze afhankelijk van elkaar zijn.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 17:19 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Geef eens concreet aan hoe de VS Turkije "ermee laat stoppen"?
De VS heeft Turkije gigantisch hard nodig in het knotsgekke M-Oosten, ik zou zeggen bijna meer dan andersom.
Uiteraard niet, precies daarom he.quote:Op vrijdag 20 juni 2014 17:24 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Dat lijkt me sterk.
[..]
Hoe dan? Turkije is nogal een belangrijke speler in het Midden-Oosten ik denk niet dat ze Turkije kwijt willen raken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |