Die past ook op de buggaboo toch?quote:Op donderdag 19 juni 2014 20:09 schreef octopussy het volgende:
Ik bied mijn Kid-Sit meerijdplankje met adapter te koop aan voor 70 euro.
[ afbeelding ]
Is nog in prima staat, maar wordt hier niet meer gebruikt.
Ja, past ook op de Bugaboo. Dan heb je de adapter niet nodig.quote:Op donderdag 19 juni 2014 20:43 schreef aapieannie het volgende:
[..]
Die past ook op de buggaboo toch?
Ik overleg even met mn moeder!quote:Op donderdag 19 juni 2014 21:09 schreef octopussy het volgende:
[..]
Ja, past ook op de Bugaboo. Dan heb je de adapter niet nodig.
quote:Op zaterdag 21 juni 2014 14:06 schreef Susie het volgende:
Iemand interesse in een stapel rompers mt 86/92?
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
10 x lange mouw
8 x spaghetti bandjes
7 x korte mouw.
Merendeel Hema, enkele bambino daartussen (met name de spaghetti).
Voorkeur voor het hele pakket te versturen.
Lange mouw of korte mouw? Gaan ze zo hard?quote:Op zaterdag 21 juni 2014 15:39 schreef _NIKKI_ het volgende:
Heeft iemand toevallig nog jongetjesromers/unisexrompers maat 74/80 liggen?
Lange mouw unisex genoeg. Vooral hema.quote:Op zaterdag 21 juni 2014 15:39 schreef _NIKKI_ het volgende:
Heeft iemand toevallig nog jongetjesromers/unisexrompers maat 74/80 liggen?
Ik hou van Hema rompers.quote:Op zaterdag 21 juni 2014 15:51 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Lange mouw unisex genoeg. Vooral hema.
Ja 62/68 zit nu nog wel goed. Maar als ik het zo inschat niet lang meer. Ze passen de meeste 68 kleertjes ook al.quote:Op zaterdag 21 juni 2014 15:50 schreef Kyara het volgende:
[..]
Lange mouw of korte mouw? Gaan ze zo hard?
ik kijk straks even in de kast. Sac groeit zo hard dat die ze in de winter niet meer aan kan gok ik.quote:Op zaterdag 21 juni 2014 16:14 schreef _NIKKI_ het volgende:
[..]
Ik hou van Hema rompers.
[..]
Ja 62/68 zit nu nog wel goed. Maar als ik het zo inschat niet lang meer. Ze passen de meeste 68 kleertjes ook al.En ik hou van goed voorbereid zijn.
Ik zoek witte lange mouw 4 keer. En de overige met korte mouw of geen mouw. Tenzij tof motiefje, dan is lange mouw altijd goed.
Thanks!quote:Op zaterdag 21 juni 2014 16:17 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
ik kijk straks even in de kast. Sac groeit zo hard dat die ze in de winter niet meer aan kan gok ik.
Okey, ik heb alleen neutraal mouwloos (wit) en lange mouw effen in groen, blauw en grijs.quote:Op zaterdag 21 juni 2014 16:14 schreef _NIKKI_ het volgende:
Ik zoek witte lange mouw 4 keer. En de overige met korte mouw of geen mouw. Tenzij tof motiefje, dan is lange mouw altijd goed.
Oh jawel hoor. Ik neem ze graag van je over.quote:Op zaterdag 21 juni 2014 17:10 schreef Kyara het volgende:
[..]
Okey, ik heb alleen neutraal mouwloos (wit) en lange mouw effen in groen, blauw en grijs.
(leuk voor onder een t-shirt). Dus daar heb je niks aan
Ik kijk komende week even voor je okey?quote:Op zaterdag 21 juni 2014 17:34 schreef _NIKKI_ het volgende:
[..]
Oh jawel hoor. Ik neem ze graag van je over.
Ja graag!quote:Op zaterdag 21 juni 2014 17:52 schreef Kyara het volgende:
[..]
Ik kijk komende week even voor je okey?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |