SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: de gamertagsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
www.wefut.com
![]()
![]()
WK Poule:![]()
![]()
Dat was best snel.
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
lekker clitjequote:Op dinsdag 17 juni 2014 00:06 schreef GekkeGerrit- het volgende:
fuck yeahh
Godver. En ik wou nog wel gaan slapen... scoort Clintje.![]()
je kunt het aanpassen met de edit knop zou ik even doen want nu staat er iets vies xD jemig manquote:hallo dus dit noemen ze nou twitter![]()
Die NOS WK app is wel mannechillbinnen een paar minuten goals terugkijken met alle mogelijke camerahoeken
![]()
![]()
Noice. Even downlooijen.quote:Op dinsdag 17 juni 2014 00:11 schreef Dudeweiser het volgende:
Die NOS WK app is wel mannechillbinnen een paar minuten goals terugkijken met alle mogelijke camerahoeken
Edit: Dat met die camerastandpunten is wel crazy.Nice.
hallo dus dit noemen ze nou twitter![]()
Ik ben aan het whatsappen met een meisje van 18 en ik voel me oud. Ze is moeilijk lekker maar zo jong. Misschien voor m'n eerste date maar wat barbies van zolder halen.hallo dus dit noemen ze nou twitter![]()
Op Tinder matches krijgen met meisjes die nog op de middelbare school zittenquote:Op dinsdag 17 juni 2014 00:13 schreef Lindgren. het volgende:
Ik ben aan het whatsappen met een meisje van 18 en ik voel me oud. Ze is moeilijk lekker maar zo jong. Misschien voor m'n eerste date maar wat barbies van zolder halen.![]()
![]()
Deze is net geslaagd voor haar vwo geloof ik.quote:Op dinsdag 17 juni 2014 00:16 schreef Freire het volgende:
[..]
Op Tinder matches krijgen met meisjes die nog op de middelbare school zittenKan nog net.
hallo dus dit noemen ze nou twitter![]()
Het kan allemaal prima, maar het voelt zo fout (bij mij althans)quote:Op dinsdag 17 juni 2014 00:17 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
Deze is net geslaagd voor haar vwo geloof ik.Kan nog net.
![]()
![]()
Hoe oud ben jij zelf?quote:Op dinsdag 17 juni 2014 00:18 schreef Freire het volgende:
[..]
Het kan allemaal prima, maar het voelt zo fout (bij mij althans)hallo dus dit noemen ze nou twitter![]()
21 en inmiddels 4 jaar van de middelbare school. Daarom kan het allemaal prima, maar het lijkt al weer zo lang geleden dat ik op de middelbare school zatquote:![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |