Als ze er zelf weinig genot uit haalt, dan dooft het vuurtje ook snel jaquote:Op zondag 15 juni 2014 21:31 schreef Pope-of-Dope het volgende:
Vind het echt onvoorstelbaar dat zoveel vrouwen geen zin in seks hebben trouwens. Zegt waarschijnlijk weer genoeg over de kwaliteiten van de gemiddelde man in bed.
Samen borrelnootjes eten is ook gezellig toch?quote:Op zondag 15 juni 2014 21:34 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Als ze er zelf weinig genot uit haalt, dan dooft het vuurtje ook snel ja
MAN THE FUCK UP..en neuk gewoon buiten, wees geen voetveeg man.quote:Op zondag 15 juni 2014 03:30 schreef NickX het volgende:
Mijn vriendin en ik hebben nu bijna 10 jaar een relatie en op zich gaat alles goed, we zijn er voor elkaar, doen leuke dingen met elkaar, we voeden haar 2 kinderen op en gaat allemaal zijn gangetje. Alleen zit ik met onze seks, dat is er bijna niet meer. Ik heb er met haar over gepraat en ze geeft aan dat ze zelf geen zin heeft, dit kan komen door stress door haar werk en haar (nu onze) kinderen alleen heb ik daar een groot probleem mee. We schelen zo'n 8 jaar, ik ben begin 30 en zij begin 40 en ben nog lange niet klaar om een seksxloze relatie te hebben.
We hebben er al vaker over gesproken en zelf heb ik aangegeven dat eventueel seks therapie een idee zou zijn, zij vind dat allemaal niet nodig want ze denkt dat het wel weer over gaat.. Nu we ruim 3 jaar verder zijn en er nog steeds niet veranderd is wil ik dit niet meer.... praten helpt niet, ben er eigenlijk wel een beetje klaar mee... niet met onze relatie maar wel met het niet hebben van seks.. Ik heb in deze 3 jaar van alles geprobeerd. Haar masseren, complimenten geven, kriebelen, alles wat een vrouw fijn vind maar het mag allemaal niet baten.
Nu denk ik er dus over om gewoon buiten de deur te gaan eten, ze weet dat ik er over denk, maar doen is nog een ander iets. Om de relatie op te geven voor alleen seks is ook niet alles, maar om nou de rest van mijn leven alleen mijn rechterarm (ja ik ben rechts) te gebruiken (of buiten de deur te eten) is ook niet alles en heb echt behoefte aan seks!! niet platte seks, wel met emotie!!.
Nogmaals, heb het al vaak aangegeven maar er veranderd niets; als ik geen zin zou krijgen in seks maar weet dat mijn partner dat toch wel mist zou ik daar zeker aandacht aan geven, juist omdat ik weet dat ik haar daar dan mee kan plezieren maar helaas is dat in onze relatie andersom niet zo. (ook wordt ik amper gemasseerd, gekriebeld en krijg ik amper complimenten)
Ik vraag me nu af, is het waard om gewoon alleen buiten de deur te eten? of moet ik mijn relatie daar voor opgeven en hopen dat ik een leuke vrouw tegenkom waarbij ik wel een relatie kan opbouwen waarin seks niet opeens verdwijnt.. al weet ik dat dat geen probleem is, maar opgeven is zo gemakkelijk en ik houdt echt zielsveel van deze vrouw (en de kinderen die we samen opvoeden) dus is het iets waar ik de laatste maanden steeds meer aan denk...
what to do?
wilde het even van mij afschrijven, weet dat er zoveel mensen zijn die het beter weten en zeggen; seks? gewoon doen, voor mij is dat gemakkelijk maar voor haar helaas niet...
Redpiller gespotquote:Op zondag 15 juni 2014 21:29 schreef Pope-of-Dope het volgende:
TS z'n vriendin was vroeger erg aantrekkelijk en heeft alpha's geneukt. Die waren onvoorspelbaar, interessant, en leuk. Hier heeft ze zelfs 2 kinderen aan overgehouden.Toen ze rond de 30 ''de muur'' raakte, had ze iemand nodig om voor haar en de kinderen te zorgen. Een goedzak, een oprecht goede man met een stabiel inkomen die kan helpen voor de kinderen te zorgen.
Dat ben jij geworden TS. Het probleem is waarschijnlijk dat ze jou voor jou niet die rauwe aantrekkingskracht voelt, die ze vroeger voor die andere mannen wel gevoeld heeft. Al ben je nog zo lief, geef je haar nog zo veel complimentjes, koop je cadeautjes, zorg je goed voor haar kinderen, het gaat je niet helpen. ''You cannot negotiate genuine desire''. Eigenlijk pakt ze alle ''voordelen'' van je, en geeft ze je er geen fuck voor terug.
Ik ben het verder met Awesome_ eens. Jij bent de prijs hier, realiseer dat. Zij is een 40 jarige vrouw met 2 kinderen, weinig mannen die zich daar nog aan zullen wagen.
Hahah. No way back from here.quote:
Deze situatie is wel een klassiek voorbeeld van hun motto Alpha fucks, beta bucks. Er zit zeker een kern van waarheid in de Redpill, maar gaat soms ook veel te ver.quote:
Maar goed, uiteindelijk is het ontzettend egoistisch van haar om er niks aan te willen doen. Geen zin hebben is vervelend, maar er niet aan willen werken om je relatie goed te houden is niet oke.quote:
Hoezo is TS al geen voetveeg als hij de kinderen van een andere man op loopt te voeden?quote:Op zondag 15 juni 2014 21:59 schreef Montelly het volgende:
[..]
MAN THE FUCK UP..en neuk gewoon buiten, wees geen voetveeg man.
quote:
Wat ben je toch ook een onwijze lul, man.quote:Op zondag 15 juni 2014 03:33 schreef datismijnmening het volgende:
Vrouwen van 40 zitten trouwens in hun seksuele piek dus dikke kans dat ze zich door een ander laat aanduwen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Klopt, het is erg zwart wit allemaal. Toch staan er veel sterke punten in. Heeft bij mij behoorlijk bijgedragen aan de pompen of verzuipen mentaliteit wat betreft leren omgaan met vrouwen.quote:Op zondag 15 juni 2014 22:14 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Deze situatie is wel een klassiek voorbeeld van hun motto Alpha fucks, beta bucks. Er zit zeker een kern van waarheid in de Redpill, maar gaat soms ook veel te ver.
Uit http://www.trouw.nl/tr/nl(...)uwelijk-libido.dhtmlquote:Uit een grootschalig, langlopend Australisch onderzoek blijkt dat een nieuwe partner snel korte metten maakt met die zogenaamd hormonale factoren.
Meeste vrouwen zijn ook gewoon na een tijdje uitgekeken op hun partner op seksueel gebied. Ooit eens gelezen dat dat vooral te maken heeft met 'wel seks hebben, maar niet zwanger worden'. In de natuur is het dan handiger om een nieuwe partner te zoeken (om zwanger van te worden, die oude partner is blijkbaar stuk), waar je libido dus wel van op hol slaat. Allemaal onderbewust hoor, maar geeft wel dit uitgebluste gedrag. Kan het artikel niet vinden, dus even geen bronquote:Op dinsdag 17 juni 2014 16:08 schreef Puntenjager het volgende:
Uit http://www.trouw.nl/tr/nl(...)uwelijk-libido.dhtml
En uit eerdere topics over dit onderwerp. Probeer ik zo nog wel even uit mijn bookmarks te vissen.
Dat blijkt wel uit deze post uit het topic wat ik nog even opgezocht heb.quote:Op dinsdag 17 juni 2014 16:13 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Meeste vrouwen zijn ook gewoon na een tijdje uitgekeken op hun partner op seksueel gebied. Ooit eens gelezen dat dat vooral te maken heeft met 'wel seks hebben, maar niet zwanger worden'. In de natuur is het dan handiger om een nieuwe partner te zoeken (om zwanger van te worden, die oude partner is blijkbaar stuk), waar je libido dus wel van op hol slaat. Allemaal onderbewust hoor, maar geeft wel dit uitgebluste gedrag. Kan het artikel niet vinden, dus even geen bron
Eigenlijk is het te simpel voor woorden: de vriendin van TS wordt niet meer geil van TS (vastgesteld feit), omdat ze TS niet meer geil interessant vindt. Niet omdat haar libido stuk zou zijn.quote:Op dinsdag 20 september 2011 15:23 schreef DeIngenieur het volgende:
Shit, arme kerel... lotgenoot hier. Relatie van bijna 4 jaar, waarvan de laatste 3 jaar sex-starved.
Het overkomt je.. ze heeft ineens even geen zin, jij als lieve, welopgevoede gentleman accepteert dat, na een paar maanden realiseer je je dat het wel erg weinig wordt en gooit er eens een balletje over op.. mevrouw beloofd beterschap en het gaat eventjes iets beter..
Twee weken later ben je weer terug bij af, maar je wilt niet blijven zeiken, dus je probeert op je eigen manier dingen op te lossen.. romantische avondjes, kadootjes, bloemen aan het werk, etc... Werkt in het begin een beetje, maar een kleine maand verder is het weer niets.
Tegen die tijd ben je al makkelijk een jaartje verder en realiseer je je dat je behoorlijk gestoord begint te worden. Zelfs de 60 jarige, obese schoonmaakster begint interessant te worden, dus je praat deze keer echt serieus met vriendin.
Na wat beschuldigingen van 'oversekst zijn' etc.. erkent ze dat er een probleem is en worden er concrete stappen genomen, stoppen met pil, meer sporten, soms zelfs libidoverhogende middelen gebruiken... en ja.. 't werkt weer even, maar een paar weken later is het weer close to zero en merk je dat ze steeds geirriteerder wordt als je erover praat.
Tijd vliegt.. somehow beeindig je de relatie niet, want all in all is het best gezellig en comfortable samen en heel, heel langzamerhand verander je in een miezerig mannetje. Een mannetje dat geen initiatief tot seks meer neemt.. Een mannetje dat deep down aan zichzelf en z'n eigen aantrekkelijkheid begint te twijfelen, een mannetje dat bevestiging van zijn mannelijkheid gaat zoeken in flirten met andere vrouwen...
En dan, jaren later, zit je ineens op het punt dat JIJ je niet meer aangetrokken voelt tot je vrouw/vriendin en alles ineens kapot is.
Dat is waar ik nu zit.. in een soort schaduw van een relatie, een soort versleten ballon die elk moment uit elkaar kan spatten.
Pil, stress, vermoeidheid.. pfff.. al die factoren spelen ook in het begin van een relatie en dan neuken ze je blauw.. in the end zijn ze gewoon niet meer (op die manier) geinteresseerd in je, maar willen ze de relatie, stabiliteit, etc.. niet kwijt.
Ik hoop voor je dat ik ernaast zit, maar heb er de afgelopen jaren veel over gelezen en heb het zelden goed zien komen.
Anderen hebben het al gezegd.. cancel dat huwelijk en probeer dit ding eerst te fixen, echt.. ik kan niet genoeg benadrukken hoe ontzettend deze issue je leven kan gaan beheersen.
Whaha die laatste Kerelquote:Op dinsdag 17 juni 2014 17:16 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
Dat blijkt wel uit deze post uit het topic wat ik nog even opgezocht heb.
[..]
Eigenlijk is het te simpel voor woorden: de vriendin van TS wordt niet meer geil van TS (vastgesteld feit), omdat ze TS niet meer geil interessant vindt. Niet omdat haar libido stuk zou zijn.
Als dat wèl het geval zou zijn zou ze nooit meer een relatie kunnen krijgen (in welke relatie neuk je in het begin al niet!??) of alleen maar met een vent het bed in kunnen duiken en daar geloof ik geen snars van. Nieuwe vriend = weer neuken als de konijnen.
De KLB-bitch versus het zachte R&P-eitjequote:Op dinsdag 17 juni 2014 17:32 schreef ZarB het volgende:
[..]
Whaha die laatste KerelBIJNA 4 jaar een relatie waarvan er 3 (!!!) Seksloos. Dus ongeveer 10 maanden wel seks gehad
Dan zet je er met een jaar toch gewoon een dikke punt achter.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |