Hm, mjah, nou dan zijn we toch een beetje dicht bij elkaar geweest via via.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.full stops and exclamation marks
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:18 schreef krioro het volgende:
[..]
Ja, hou jij maar van mannen, dan hou ik van anale seks met vrouwen. Homo.
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:20 schreef krioro het volgende:
[..]
Hm, mjah, nou dan zijn we toch een beetje dicht bij elkaar geweest via via.Naast dat je laatst in Tilburg was en als dat bij de concertzaal en zo was ben ik er langsgefietst.
> no stalkerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
> stalker
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:20 schreef krioro het volgende:
[..]
Hm, mjah, nou dan zijn we toch een beetje dicht bij elkaar geweest via via.Naast dat je laatst in Tilburg was en als dat bij de concertzaal en zo was ben ik er langsgefietst.
Zit daar ook gewoon op school hoorSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes."
Nietsverhullende kledij? Weet niet wat jij in de sportschool zou dragen als je er heen ging maar ik draag gewoon sportkleding hoor.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:20 schreef MMGYMCMB het volgende:
[..]Jij staat meermaals per week in nietsverhullende kledij te zweten en te puffen in een relatief kleine ruimte met tientallen andere mannen, kweenie.
Niet. Quit playing games with my heart.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:22 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Zit daar ook gewoon op school hoor![]()
Echt wel hequote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:23 schreef krioro het volgende:
[..]
Niet. Quit playing games with my heart.
Jaloers, ook omdat ik vorige week of de week ervoor in dezelfde straat als ntm was.quote:
SRS? (respect srs tag)quote:
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:24 schreef krioro het volgende:
[..]
Jaloers, ook omdat ik vorige week of de week ervoor in dezelfde straat als ntm was.
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:22 schreef MMGYMCMB het volgende:
[..]
Ga je nou alles wat krio zegt co-signen? Holmaatjes zeker?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als ik dwc was zoveel mogelijk heheeehehee hehequote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:23 schreef krioro het volgende:
[..]
Nietsverhullende kledij? Weet niet wat jij in de sportschool zou dragen als je er heen ging maar ik draag gewoon sportkleding hoor.
Negro alsjeblieft.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:27 schreef MMGYMCMB het volgende:
[..].
Real life versie van 'i'd drag my dick through 1000 miles of glass [...] just to walk on the same street'.
Over levenloos gesproken.
Stalker.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.full stops and exclamation marks
Weet ik niet waarom jij dat niet wist... Heb het wel ooit eerder gezegd hoorquote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:25 schreef krioro het volgende:
[..]
SRS? (respect srs tag)
En zo ja, waarom wist ik dat niet? Ik kom daar altijd langs op weg naar de gym (en terug huehue). =$
Ja zeg. Zit je daar gewoon 3 jaar lang uit je raampje naar mij te loeren.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:41 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Weet ik niet waarom jij dat niet wist... Heb het wel ooit eerder gezegd hoor
Maar volgende week studeer ik af dus dan is het einde oefening.
Ja heb altijd verrekijker bij mequote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:48 schreef krioro het volgende:
[..]
Ja zeg. Zit je daar gewoon 3 jaar lang uit je raampje naar mij te loeren.
Je kan me gelukkig toch niet zien door die massa artistiekelingen heen. Van die jongens met broekrokken en zo altijd.quote:
Die heb ik toch geen in de klas gelukkig. Zullen wel van rockacademie of dans zijn ofzo.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:51 schreef krioro het volgende:
[..]
Je kan me gelukkig toch niet zien door die massa artistiekelingen heen. Van die jongens met broekrokken en zo altijd.
Ja, de mensen met muziekinstrumenten zijn meestal redelijk normaal.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:51 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Die heb ik toch geen in de klas gelukkig. Zullen wel van rockacademie of dans zijn ofzo.
Of musical![]()
irritante mensen
quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:30 schreef krioro het volgende:
[..]
Negro alsjeblieft.
Zij postte dat ze op een bepaalde plaats in een bepaalde stad was, ik zag dat, ik was daar dezelfde dag ook en nee niet voor haar en nee ik wist niet vantevoren dat zij er zou zijn STOP ACCUSING ME.Haha, madSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Ik doe geen conservatorium he. Maar dat zijn wel de normalere mensen inderdaad.quote:Op zaterdag 14 juni 2014 21:54 schreef krioro het volgende:
[..]
Ja, de mensen met muziekinstrumenten zijn meestal redelijk normaal.
musical![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
:R
rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |