Mooi spul, moeten er wel bekwame piloten in zitten.quote:Op donderdag 12 juni 2014 18:22 schreef Charismatisch het volgende:
'Irak heeft vandaag zes MI 35 helikopters ontvangen van Rusland en ze zullen meteen worden ingezet in Mosul en andere plekken'
Dat idee komt vooral vanwege onderbuikgevoelens. Angst en terreur om je land onder controle te houden is een schijn maatschappij met verborgen angsten.quote:Op donderdag 12 juni 2014 18:15 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik heb te weinig kennis van de materie om daar een mening over te vormen, uiteindelijk is het daar een wespennest met diverse groeperingen die elkaar naar het leven staan. Ze leven samen in een gemaakt land, het is een recept voor onheil.
Het idee dat een ''dictator'' goed is voor dat soort volkeren komt niet zomaar ergens vandaan natuurlijk.
Nog niet he, dat duurt nog eventjes. En dan kun jij ook gelijk emigreren naar Irak om daar samen met je ISIS buddies een dictatuur op te zetten.quote:Op donderdag 12 juni 2014 18:46 schreef De_Ilias het volgende:
[ afbeelding ]
"De grote veldslag van Bagdad"
Dat hebben ze sowieso niet.quote:Op donderdag 12 juni 2014 18:30 schreef kurd0w het volgende:
http://www.nu.nl/buitenla(...)ol-navo-in-irak.html
''NAVO-chef Anders Fogh Rasmussen ziet geen rol voor de NAVO in Irak, ook niet nadat extremisten tientallen Turken hebben ontvoerd.''
Turkije heeft steun van de NAVO dus niet mocht het Irak binnenvallen...
Ik zou het zeker overwegen als het een stabiele staat zou worden, ik ga er dan vrijwillig heen.quote:Op donderdag 12 juni 2014 18:50 schreef kurd0w het volgende:
[..]
Nog niet he, dat duurt nog eventjes. En dan kun jij ook gelijk emigreren naar Irak om daar samen met je ISIS buddies een dictatuur op te zetten.![]()
Wees een vent en ga nu dan. Of heb jij alleen maar een grote bek hier? Wees een echte vent en ga die bloedhonden helpen.quote:Op donderdag 12 juni 2014 19:00 schreef De_Ilias het volgende:
[..]
Ik zou het zeker overwegen als het een stabiele staat zou worden, ik ga er dan vrijwillig heen.
Je blijft de vraag ontwijken waarom je dan hier bent als je hart brandt voor de soenieten daar.quote:Op donderdag 12 juni 2014 19:25 schreef De_Ilias het volgende:
Grappig hoe mensen uit de MO (die lekker heil zoeken in Nederland) zo boos zijn op sunnieten, dat jullie sunnieten het niet kunnen gunnen om in veiligheid en vrede te leven is gewoon te ziek voor woorden. En dan worden ze boos op mij omdat ik voor de sunnitische minderheid opkom?
Waarom maak jij je druk wat de kuffar of de manufiqeen op FOK te melden hebben? Let the dogs keep barking the caravan is a long time gone. Dawlatu islam baqiya!quote:Op donderdag 12 juni 2014 19:21 schreef De_Ilias het volgende:
[..]
Ik deel hun opvattingen niet, ik wil alleen dat sunnieten hun eigen staat kunnen oprichten. Daar hoef je geen baard voor te hebben hoor.
quote:Op donderdag 12 juni 2014 19:28 schreef Hiper het volgende:
[..]
Waarom maak jij je druk wat de kuffar of de manufiqeen op FOK te melden hebben? Let the dogs keep barking the caravan is a long time gone. Dawlatu islam baqiya!
PS: Iraq | Takrit | #ISIS Captured 4500 Safvid Soldiers in Takrit
https://www.facebook.com/(...)if¬if_t=notify_me
Ik ben boos op een ieder die onderscheid maakt en het hoofd van mensen afhakt, de naam van Allah gebruikend.quote:Op donderdag 12 juni 2014 19:25 schreef De_Ilias het volgende:
Grappig hoe mensen uit de MO (die lekker heil zoeken in Nederland) zo boos zijn op sunnieten, dat jullie sunnieten het niet kunnen gunnen om in veiligheid en vrede te leven is gewoon te ziek voor woorden. En dan worden ze boos op mij omdat ik voor de sunnitische minderheid opkom?
Je zegt zelf dat je naar Irak zou willen gaan, ga dan als je zo'n man bent die je beweert te zijn.quote:Op donderdag 12 juni 2014 19:29 schreef De_Ilias het volgende:
Waarom zou ik naar Irak moeten gaan, ik ben islamitisch gezien niet eens verplicht om daar heen te gaan. Achterlijke MO-ers zijn een verloren zaak, met zulke mentaliteit die jullie hebben kan ik idd begrijpen waarom de MO een puinhoop is.
Yes sir. Wat ga je daar tegen doen? Ben ZEER benieuwd!quote:Op donderdag 12 juni 2014 19:29 schreef vigen98 het volgende:
[..]![]()
Weer zo'n fanatieke moslim die weer het geloof van 'vrede' verspreidt
Inderdaad achterlijke MO komt omdat het de broedplaats is van een achterlijke geloof.quote:Op donderdag 12 juni 2014 19:29 schreef De_Ilias het volgende:
Waarom zou ik naar Irak moeten gaan, ik ben islamitisch gezien niet eens verplicht om daar heen te gaan. Achterlijke MO-ers zijn een verloren zaak, met zulke mentaliteit die jullie hebben kan ik idd begrijpen waarom de MO een puinhoop is.
Niks, omdat ik van mijn geloof niks mag doen qua geweld etcquote:Op donderdag 12 juni 2014 19:29 schreef Hiper het volgende:
[..]
Yes sir. Wat ga je daar tegen doen? Ben ZEER benieuwd!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |