Oi! Deze geboren en getogen winkbuul houdt van Maastrichtquote:
Don't feed the troll...quote:Op dinsdag 7 oktober 2014 08:43 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Zonder enige toelichting is dit maar een kut post...
Mad?quote:Op dinsdag 7 oktober 2014 08:29 schreef Susano het volgende:
Maastricht is een kut dorp.
[..]
Je moet gaan naar de Maxcys
Beetje overbodige post maar goed.. Terug ontopic: Nee, geen TedX, was toch zelfde principe als TedTalks? Helaas geen tijd voorquote:Op woensdag 8 oktober 2014 14:02 schreef Misstique het volgende:
[..]
Don't feed the troll...
Verder lief spelen kinders.
Als het een beetje goed weer is dan is het wel relaxed om bij Chalet Bergrust te ontbijten. Op de Sint Pietersberg met een perfect uitzicht over de stad: http://www.bergrust.com/quote:Op dinsdag 31 maart 2015 22:12 schreef Keroppi het volgende:
Ik woon zelf in de randstad maar doe dit weekend een rondje familie (wonen allemaal in de omgeving van Maastricht). Nu hebben we een hotel in de stad gereserveerd, maar zondag is het natuurlijk eerste Paasdag.
En dan kan je gewoon in het hotel ontbijten, maar ik dacht: misschien is er in de stad ook wel iets leuks qua brunch/ontbijt. Google helpt me niet veel verder, hier insiders met tips?
Want? Uitzicht is super, lekker rustig, heerlijk in de zon, en prima biertjes... Vrijthof is echt totaal overhyped wat mij betreft, dan zit ik liever op het OLV.quote:Op dinsdag 31 maart 2015 23:19 schreef oh-oh het volgende:
Oh vreselijk vind ik het daar, dan kun je nog beter op t Vrijthof gaan zitten
Maar we hebben wel alweer een paar mooie dagen gehad. Het is wachten op het voorjaar, weer heerlijk terrasweerquote:
morgenquote:Op vrijdag 3 april 2015 09:40 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Maar we hebben wel alweer een paar mooie dagen gehad. Het is wachten op het voorjaar, weer heerlijk terrasweer
Volgens mij is het vrij goed te doen. Handig om je aan te melden bij de Facebook groep waar studenten advertenties plaatsen van vrije kamers in Maastricht.quote:Op donderdag 4 juni 2015 13:26 schreef Sarasi het volgende:
Dieptrieste kick.
Ik wil over een jaar gaan studeren in Maastricht. Is het een beetje doenbaar om daar een studentenkamer te vinden zonder te hospiteren? Ik woon volgend studiejaar nog in Groningen dus even m'n neus laten zien is niet echt een optie.
Ja absoluut, moet je wel tevreden zijn met een kamer buiten het centrum, in Heugem, Heer en Wolder is er altijd veel te vinden. Wat ga je studeren?quote:Op donderdag 4 juni 2015 13:26 schreef Sarasi het volgende:
Dieptrieste kick.
Ik wil over een jaar gaan studeren in Maastricht. Is het een beetje doenbaar om daar een studentenkamer te vinden zonder te hospiteren? Ik woon volgend studiejaar nog in Groningen dus even m'n neus laten zien is niet echt een optie.
Hopelijk de master forensic psychology.quote:Op donderdag 4 juni 2015 15:28 schreef Seam het volgende:
[..]
Ja absoluut, moet je wel tevreden zijn met een kamer buiten het centrum, in Heugem, Heer en Wolder is er altijd veel te vinden. Wat ga je studeren?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |