Lijkt me meer voor de hand liggend ja, in 1 van de scenes laat hij iemand toch pen en papier pakken?quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:01 schreef JackHerrer het volgende:
[..]
Dat pardon was door Tywin gestuurd naar Barristan, een typische Tywin-actie weer die wel weet hoe je oorlogen wint.
Tywin is constant bezig met brieven schrijven.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:02 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Lijkt me meer voor de hand liggend ja, in 1 van de scenes laat hij iemand toch pen en papier pakken?
Het zou me niks verbazen als ze werkelijk niemand anders vertrouwd. Okay, waarom ze dan nog Jorah wel zou vertrouwen is ook lastig. Tenzij ie al helemaal in het begin ooit aan haar opgebiecht heeft dat ie als spion naar haar gezonden was en ze samen bepaald hebben welke info er mocht lekken al die tijd naar Westeros. Vergezocht? Jazeker, maar ach, vind ik weleens leuk.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:01 schreef muhahaha het volgende:
Dat is wel ver gezocht en waarom op die manier![]()
Vertrouwd ze haar andere volgelingen niet?
Pengevechten.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:03 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Tywin is constant bezig met brieven schrijven.
En Cersei met verscheuren.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:03 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Tywin is constant bezig met brieven schrijven.
Klopt, volgens mij zei hij zelfs dat hij 't ging ondertekenen met Baratheon.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:02 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Lijkt me meer voor de hand liggend ja, in 1 van de scenes laat hij iemand toch pen en papier pakken?
Hm dat van Baratheon staat mij niet bij ...quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:07 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Klopt, volgens mij zei hij zelfs dat hij 't ging ondertekenen met Baratheon.
Nadat ze tijdens de council erachter kwamen dat Dany met een heel leger onderweg was. Zoiets dacht ik mij te herinneren iig.
Meh, mij wel heel lichtjes. Maar nu ga ik twijfelenquote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:09 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Hm dat van Baratheon staat mij niet bij ...
Mij eigenlijk ook niet.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:09 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Hm dat van Baratheon staat mij niet bij ...
Ik probeer het op te zoeken, heel voorzichtig, want dadelijk lees ik weer iets wat ik nog niet had mogen lezenquote:
Iddquote:Op dinsdag 10 juni 2014 12:45 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Best kut als je dat ding op je af ziet komen, je kunt geen kant op
Jaquote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:17 schreef Altron het volgende:
[..]
Idd
Wat denk je van die Giant met z'n Pijl(Speer) en boog
Whehehequote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:20 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
En godver, ik lees weer eens een spoiler. Ik leer het ook echt nooit.
Het kan zijn dat de brief geschreven is door Tywin. Het kan ook zijn dat het een late brief is van Robert. Ik denk niet dat uit de serie af te leiden is wat het nu precies was.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:13 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Ik probeer het op te zoeken, heel voorzichtig, want dadelijk lees ik weer iets wat ik nog niet had mogen lezen
Edit:
Nou volgens mij zit ik dingen door elkaar te halen oid, want volgens deze site is het geschreven door Robert.
http://whatculture.com/tv(...)mountain-viper.php/8
Nouja ik google op wat ik wil weten 'did tywin sign the letter to khaleesi as baratheon' en dan krijg je dus websites. Maar kan ook net zo goed een speculatie zijn van iemand op een forum wat ik las, ik heb snel weggeklikt iig.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:23 schreef Barbusse het volgende:
[..]
WheheheWaar zoek je dan eigenlijk precies? Voldoende sites die geen spoilermateriaal bevatten toch?
Dus toch geschreven door Tywin en ondertekend als Robert.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:30 schreef JackHerrer het volgende:
Jorah krijgt in seizoen 1 al een pardon, maar verteld dit niet omdat hij weet dat Dany misschien tegen hem keert. Tywin komt erachter dat Jorah daar nog steeds zit, dat ie al een pardon heeft gehad maar toch gebleven is. Ook weet hij dat Barristan er nu zit en ziet het gevaar in van deze twee ervaren ridders als raadgevers. Tywin weet ook dat als hij een pardon in naam van de koning stuurt naar Barristan dat deze snel de connectie zal maken en erachter komen dat Jorah een spion was en zodoende onenigheid creëren in het kamp Dany.
Whehehequote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:26 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Nouja ik google op wat ik wil weten 'did tywin sign the letter to khaleesi as baratheon' en dan krijg je dus websites. Maar kan ook net zo goed een speculatie zijn van iemand op een forum wat ik las, ik heb snel weggeklikt iig.
Ik meen mij te herinneren dat dit in het begin van dit seizoen was. Daar zitten toch weken tussen dan? Tussen bijvoorbeeld episode 1 en 9?quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:36 schreef Khaleesi het volgende:
Dat de brief afkomstig is van Tywin, is een mooie theorie, en ik wil hem graag aannemen. Of die brief ook zo snel van KL naar Meereen kan reizen is een tweede.
Gelukkig pfff. Haha.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:38 schreef Barbusse het volgende:
[..]
WheheheVolgens mij is 99% van wat je vind op het web speculatie trouwens....
Was het al zo vroeg in het seizoen? Dan wil ik het wel geloven ja.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 13:40 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Ik meen mij te herinneren dat dit in het begin van dit seizoen was. Daar zitten toch weken tussen dan? Tussen bijvoorbeeld episode 1 en 9?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |