quote:Op zaterdag 7 juni 2014 23:22 schreef Halcon het volgende:
[..]
Nee, maar ik gun jou wel een ernstige ziekte.
Hij is aan het trollen, maar als hij dat wel echt zou menen dan ik ook hoor..quote:
Bainesquote:
Fred heeft al voor serieus nattigheid bezorgd bij jou lijkt me.quote:Op zaterdag 7 juni 2014 22:16 schreef lisselotte88 het volgende:
[..]
Nee, Brazilië gaat winnen omdat hun spits Fred mooi is.
Combinatie van die 2 dingen. Spanje had ook wel vaker moeten scoren en had daar de kansen voor, maar het spel was erg matig weer.quote:Op zondag 8 juni 2014 14:36 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
Heb ElSalv-Spanje niet gezien... Was Spanje zo slecht, of had ElSalv een bus voor de goal gezet zodat ze er niet doorheen kwamen?
Dat is een Braziliaanse voetbalclub. Uit Rio de Janeiro.quote:Op zondag 8 juni 2014 22:28 schreef WoordenShuffelaar het volgende:
Waar ligt Fluminese? Nooit van gehoord.
Die Griezmann is een hele leuke voetballer. Gaat denk ik een transfer maken na dit WK.quote:
Sinds kort is Rai UNO weg van DIG UPC.quote:Op maandag 9 juni 2014 07:52 schreef TLC het volgende:
Fluminese-Italie 3-5, heb een groot gedeelte daarvan op RaiUno gezien en het was een leuke wedstrijd ! Veel sfeer ook op de tribunes en Flu ging er vol op in![]()
Muah, Duitsland en Argentinië doen ook wel mee.quote:Op maandag 9 juni 2014 01:02 schreef hafcfan het volgende:
8-0 dat is wel heel veel. Jamaica speelde nog gelijk tegen Honduras en verloor maar met 1 goal verschil van Zwitserland en Servië. Als alles eens gaat lopen bij die Fransen hebben ze een fenomenaal team. Alleen Spanje en Brazilië acht ik dan sterker.
Die wedstrijd is in New Jersey en het is daar dan 10 juni.quote:Op dinsdag 10 juni 2014 09:12 schreef NaturalScience het volgende:
Aankomende nacht speelt Portugal nog tegen Ierland.
(Dus de data in de topictitel kloppen niet)
Je hebt ze wat overschat.quote:Op zondag 8 juni 2014 10:47 schreef Pleun2011 het volgende:
Engeland.. de enigen die nog enig talent hebben zijn Rooney en Gerrard. Dat elftal bestaat bijna in zijn geheel uit spelers die in de PL slechts waterdrager zijn bij hun club. Denk dat ze 3e worden in hun groep.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |