Speeltjes, check mn link maar.quote:Op woensdag 4 juni 2014 14:30 schreef Mord_Sith het volgende:
Maar hoe kom je dan aan bevrediging, aangezien dit onmogelijk is?
Zijn laatste tijd echt briljante topicsquote:Op woensdag 4 juni 2014 14:30 schreef Woutjeh het volgende:
Even posten voor een sub. Dit gaat weer een pareltje worden.
Wel mooi gedaan.quote:Op woensdag 4 juni 2014 14:44 schreef Dutchpil het volgende:
Ik zal even een impressie geven:
http://www.dailymotion.co(...)iantess-vore_redband
Maar hoe kom je hierbij? Heb je dit altijd al gehad? En hoe kwam je er dan achter?quote:Op woensdag 4 juni 2014 14:44 schreef Dutchpil het volgende:
Ik zal even een impressie geven:
http://www.dailymotion.co(...)iantess-vore_redband
Ik was altijd al gefascineerd door monden. idk. En op een gegeven moment wordt je ouder enzo en merkte ik dat ik geil werd van een foto van een vrouw met haar mond wijd open. Maar het is verder niet zo dat ik niet van normale seks houd, dat ook.quote:Op woensdag 4 juni 2014 14:51 schreef Mord_Sith het volgende:
[..]
Maar hoe kom je hierbij? Heb je dit altijd al gehad? En hoe kwam je er dan achter?
Haha :'') Deze kende ik al.quote:Op woensdag 4 juni 2014 14:53 schreef outtayourleague het volgende:
Alsjeblieft, een perfecte videoclip voor jou en je topic
Eens. Ik ben redelijk wat gewend maar hier heb ik werkelijk nog nooit van gehoordquote:
Dat is dus onmogelijk.quote:Op woensdag 4 juni 2014 18:54 schreef hoink581 het volgende:
Hoe zou je deze fetisj met iemand willen uitvoeren. Daar ben ik nu wel benieuwd naar.
Goede vraag inderdaad.. Tijdens de seks een tong uitsteken kan al genoeg zijn. Maar ook met woorden kom je al een heel eind.quote:Op woensdag 4 juni 2014 18:54 schreef hoink581 het volgende:
Hoe zou je deze fetisj met iemand willen uitvoeren. Daar ben ik nu wel benieuwd naar.
Dat het een fetisj was? Ik denk 15 jaar oud ongeveer. Wist zelf ook niet dat het bestond.quote:Op woensdag 4 juni 2014 19:15 schreef dubbelsjaars het volgende:
Fetishes (of fitishen?) zijn fascinerend altijd. Weet je vanaf welke leeftijd je het ontdekte TS?
Tjaa wat kun je ermee.. je kunt er niet de wereldproblematiek mee oplossen ;p Ik denk dat alle fetisjen vrij nutteloos zijn.quote:Op donderdag 5 juni 2014 01:46 schreef heiden6 het volgende:
Ik heb hier toevallig laatst iets over gehoord, een van de meer bijzonder fetisjen vind ik.En wat moet je ermee? Wat kun je ermee TS?
Ik vind fetisjen niet nutteloos. Voor mij voegt het echt iets toe op seksueel gebied, imo maakt het seks spannender en leuker. Het is voor jou vooral zuur dat je fetisj eigenlijk niet echt uit te voeren is. Mijn fetisj is daarentegen prima uit te voeren, het is een kwestie van het vinden van de juiste persoon.quote:Op donderdag 5 juni 2014 08:52 schreef Dutchpil het volgende:
[..]
Tjaa wat kun je ermee.. je kunt er niet de wereldproblematiek mee oplossen ;p Ik denk dat alle fetisjen vrij nutteloos zijn.
Dat ben ik met je eens hoor! Wat is jouw fetish als ik vragen mag of vertel je dat liever niet.quote:Op donderdag 5 juni 2014 12:00 schreef bondage het volgende:
[..]
Ik vind fetisjen niet nutteloos. Voor mij voegt het echt iets toe op seksueel gebied, imo maakt het seks spannender en leuker. Het is voor jou vooral zuur dat je fetisj eigenlijk niet echt uit te voeren is. Mijn fetisj is daarentegen prima uit te voeren, het is een kwestie van het vinden van de juiste persoon.
Zie mijn naam.quote:Op donderdag 5 juni 2014 18:00 schreef Dutchpil het volgende:
[..]
Dat ben ik met je eens hoor! Wat is jouw fetish als ik vragen mag of vertel je dat liever niet.
Wat wie waar waarom?quote:Op donderdag 5 juni 2014 19:13 schreef voederbietel het volgende:
Niks mis mee, er zijn ook wel mensen die seks hebben in een opengereten paard.
Haha nee, Ik had er eerlijk gezegd nog nooit van gehoord!quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |