Kan ook één zijn hè. De dinsdagavondpuzzel van Omroep Brabant!quote:Op woensdag 4 juni 2014 00:26 schreef Gwildor. het volgende:
[..]
Meer dan geen? Dat zijn er een boel!
Dat zei ik netquote:Op woensdag 4 juni 2014 00:26 schreef Montelly het volgende:
COFELY VOER MOMENTEEL GROOT ONDERHOUD AAN FABRIEKEN PERNIS EN MOERDIJK.
Start onderhoud bij Shell Moerdijk
16/05/2014
http://www.shell.nl/nld/a(...)-shell-moerdijk.html
De komende weken zijn we bezig met onderhoud aan twee van onze fabrieken. Naar verwachting zijn de werkzaamheden half juni afgerond. De werkzaamheden zijn beperkt en wij verwachten niet dat de omgeving iets van deze werkzaamheden zal merken.
We doen natuurlijk ons uiterste best om eventuele overlast zoveel mogelijk te voorkomen of te beperken. Toch bestaat altijd de kans dat we uit veiligheidsoverwegingen moeten fakkelen tijdens het uit bedrijf nemen van delen van de installatie of bij het weer in gebruik nemen.
http://www.petrochem.nl/g(...)ernis-en.91760.lynkx
Cofely wordt verantwoordelijk voor het projectmanagement voor grootschalig onderhoud aan de fabrieksinstallaties van Shell in Pernis en Moerdijk. Tijdens de turnarounds wordt het bedrijf verantwoordelijk voor de aansturing van een groot aantal subcontractors. In de komende vijf jaar staat zij samen met Shell voor de uitdaging de efficiency van deze activiteiten te verbeteren zonder dat dit ten koste gaat van de kwaliteit en de veiligheid.
twitter:VRMWB twitterde op woensdag 04-06-2014 om 00:25:53#shellmoerdijk brandweer meldt dat brand beheersbaar is. Sein brandmeester nog niet gegeven. reageer retweet
Zijn bandana en paspoort zullen het enige zijn dat in de verbrandde resten zal worden teruggevonden.quote:Op woensdag 4 juni 2014 00:26 schreef superniger het volgende:
Dit is waarschijnlijk een aanslag door een Syriëganger.
Saai.quote:Op woensdag 4 juni 2014 00:28 schreef sneakydesert het volgende:
twitter:VRMWB twitterde op woensdag 04-06-2014 om 00:25:53#shellmoerdijk brandweer meldt dat brand beheersbaar is. Sein brandmeester nog niet gegeven. reageer retweet
quote:naast de schuimtrein van de gezamelijke brandweer zijn er ook 4 E ONE crashtenders van de Koninklijke Luchtmacht in inzet in Moerdijk
Dus iedereen in Nederland moet alles dichthouden, behálve in Moerdijk.quote:Op woensdag 4 juni 2014 00:28 schreef Tomatenboer het volgende:
Ook op Omroep Brabant herhalen ze net "dat de rook recht omhoog gaat en dus gelukkig niet neerslaat", maar hoe hoger de rook de lucht in gaat, hoe meer verspreid de rook juist raakt toch juist?
of falloutquote:Op woensdag 4 juni 2014 00:28 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
... als ze er nou alleen nog het woordje 'meltdown' achteraan zouden kunnen plakken ...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |