Eerder z'n pa. Maar zou er niet van opkijken als 'ie z'n pa zou afmaken om de troon op te eisen mocht het ooit zo ver komen. Al zie ik dat niet zo snel gebeuren.quote:Op maandag 2 juni 2014 20:24 schreef Spatieloos het volgende:
Ik zie Ramsey Bolton nog wel Koning worden.
Vond van de hoofdpersonages die afgemaakt zijn alleen Oberyn echt interessant en Ned natuurlijk, omdat je daar van begin af aan een band mee krijgt. Voor de rest waren Robb en Catelyn bijvoorbeeld totaal niet interessant in mijn ogen.quote:Op maandag 2 juni 2014 20:18 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
Gadverdamme, gewoon gadverdamme
Best jammer dat in deze serie vrijwel structureel de interessante/leuke karakters afgemaakt worden. Sommige mensen vinden dit natuurlijk fantastisch, maar die dood van Oberyn zag je weer van mijlen ver aankomen omdat het nu eenmaal zo gaat in deze serie. Blijft best leuk om te volgen, maar niet meer dan dat.
Heel die verhaallijn aan de andere kant van de zee is ook echt gigantisch oninteressant, echt zinloze tijdvulling.
Wel leuk om Ygritte terug te zien, hopelijk krijgt zij nog een beetje een rol in het geheel en The Hound en Arya blijft natuurlijk een leuk duo, benieuwd hoe dat verder gaat. En Tyrion blijft interessant natuurlijk, al vond ik hem vorige seizoenen een interessantere rol hebben in het hele gebeuren.
En verder miste ik Hodor deze aflevering
HODOR!
Ik moet gewoon elke keer lachen als ik dat hoofd van de Mountain ziequote:Op maandag 2 juni 2014 20:29 schreef Mani89 het volgende:
Ze hebben het al weer goed gemaakt hoor.![]()
[ afbeelding ]
Het lijkt meer op een teddybeertje als je hem vergelijkt met degene in seizoen 1quote:Op maandag 2 juni 2014 20:29 schreef Gezicht het volgende:
Daar wil je het toch echt niet mee aan de stok krijgen hoor.
Al vond ik de eerste Mountain het vetste qua looks, bruutheid etc.
Het is gewoon een knuffelbeer inderdaad, net als Hodor. De eerste Mountain was best Mountain.quote:Op maandag 2 juni 2014 20:29 schreef Hetbanaantje het volgende:
[..]
Ik moet gewoon elke keer lachen als ik dat hoofd van de Mountain zie
Wel jammer dat hij voortaan altijd een zonnebril moet dragen.quote:Op maandag 2 juni 2014 20:29 schreef Mani89 het volgende:
Ze hebben het al weer goed gemaakt hoor.![]()
[ afbeelding ]
Waarom waren ze dan niet interessant voor jou? Ik vond Rickard Karstark echt een ventquote:Op maandag 2 juni 2014 20:26 schreef Cikx het volgende:
[..]
Vond van de hoofdpersonages die afgemaakt zijn alleen Oberyn echt interessant en Ned natuurlijk, omdat je daar van begin af aan een band mee krijgt. Voor de rest waren Robb en Catelyn bijvoorbeeld totaal niet interessant in mijn ogen.
quote:Op maandag 2 juni 2014 20:32 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Wel jammer dat hij voortaan altijd een zonnebril moet dragen.
quote:Op maandag 2 juni 2014 20:32 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Wel jammer dat hij voortaan altijd een zonnebril moet dragen.
Ik snap dit niet..quote:Op maandag 2 juni 2014 20:21 schreef Gossef het volgende:
Moet zeggen dat ik The Mountain wel echt waardeloos vond zeg...man man man wat een domme bruut -_-. Beetje rechtdoor chargen, beetje met z'n zwaard over de grond slepen, komt niet echt over als iemand waar je echt super bang voor zou moeten zijn (al zou ik in m'n broek schijten van angst...maar dat terzijde). Had persoonlijk meer verwacht van die knokpartij, het einde was dan wel weer behoorlijk bruut.
Verder vroeg ik me af waarom Braavos in de intro voorkwam, want er was toch zo'n beetje nul-komma-noppes dat daar afspeelde (Stannis was daar vorige...2 afleveringen terug?) Enige wat nog enigszins in de buurt kwam was Baelish die kwam vertellen dat ie daar voorouders had...maar dan hoeft toch niet Braavos in de intro?
Scenes met Grey Worm en Missandei (sp?) voegden niet echt wat toe aan de aflevering. Rest was wel prima daar in Mereen. Cpt. Friendzone exit, vind 'm wel cool, maar ja...is niet zo netjes om beetje te spioneren voor de Usurper.
Gelukkig geen Bran in deze aflevering, vind zijn hele verhaallijn tot dusver niet zo boeiend, maar die zullen we dan volgende week waarschijnlijk wel weer zien (aangezien de titel toch wel hint naar de Wall, dan proppen ze Bran daar vast meteen even bij).
De Boltons...blijft een raar volk, gezien hoe Ramsay is dusver verwacht je gewoon dat die Ironborn allemaal eraan gaan, dus daar geen verdere verrassingen.
De uitspatting van Arya was gewoon grappig, het volgende "net-niet" moment in de reeks van familieleden die ze nét niet ziet voordat ze dood gaan.
Oberyn ga ik in ieder geval missen, prima gecast en goed gespeeld verder.
Het kwam nogal amateuristisch over op mij. Ik heb The Mountain altijd voor me gezien als iemand die sterk is, apart snel voor z'n grootte, geloof dat...Jaime...zoiets ooit ergens had gezegd. Maar zoals ik 'm in deze aflevering zag, kwam niet echt heel snel over. Gewoon een blok beton die, als hij eenmaal in beweging was, alleen maar rechtdoor kon gaan. Kan me voorstellen dat hij niet onder de indruk is van Oberyn en dat Oberyn een aantal versnellingen hoger zit.quote:
Niet te geloven dat the Mountain maar 25 is in het echt...quote:Op maandag 2 juni 2014 20:29 schreef Mani89 het volgende:
Ze hebben het al weer goed gemaakt hoor.![]()
[ afbeelding ]
Wel jammer dat er vele saaie en irritante personages blijven leven. Mooiste moment voor mij in de hele serie was dat joffrey dood was.quote:Op maandag 2 juni 2014 20:20 schreef Gezicht het volgende:
Bijna zonde inderdaad dat alle potentieel interessante characters worden afgemaakt inderdaad. Maar goed, dat is net wat GoT verrassend houdt, zoiets durven de meeste series niet aan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |