We zijn je slaafjes niet.quote:Op dinsdag 21 april 2015 18:49 schreef Topicspace het volgende:
Ik ben opzoek naar een hexagon galerij, iemand daar al een plugin voor gevonden?
Dat was mijn insteek ook niet, er is er gewoon geen te vinden en misschien hadden jullie een idee om iets om te bouwen of wel iets gevonden. Misschien dan toch maar dit topic opdoeken, want antwoorden mag hier dan volgens jou niet.quote:
Niet zo happen johquote:Op woensdag 22 april 2015 09:21 schreef Topicspace het volgende:
[..]
Dat was mijn insteek ook niet, er is er gewoon geen te vinden en misschien hadden jullie een idee om iets om te bouwen of wel iets gevonden. Misschien dan toch maar dit topic opdoeken, want antwoorden mag hier dan volgens jou niet.
Je kunt door je foto gallerij heen loopen en in je loop van elke foto een div maken en met wat CSS zelf een hexagon maken.quote:Op woensdag 22 april 2015 09:21 schreef Topicspace het volgende:
[..]
Dat was mijn insteek ook niet, er is er gewoon geen te vinden en misschien hadden jullie een idee om iets om te bouwen of wel iets gevonden. Misschien dan toch maar dit topic opdoeken, want antwoorden mag hier dan volgens jou niet.
Ik had serieus niet gedacht dat het ook zo kon. Ik ga er mee aan de slag bedankt!quote:Op woensdag 22 april 2015 09:37 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Je kunt door je foto gallerij heen loopen en in je loop van elke foto een div maken en met wat CSS zelf een hexagon maken.
Zie bijv. http://jtauber.github.io/articles/css-hexagon.html als voorbeeld voor je HTML/CSS.
Vrij simpel.
Ik zou inderdaad voor pages gaan omdat je die hiërarchisch kan maken ( parent -> child ) Die rode draad noem je breadcrumbs of kruimelpadquote:Op donderdag 23 april 2015 20:24 schreef YazooW het volgende:
Ben nieuw met Wordpress. Wil een soort van hiërarchisch CMS bouwen met Wordpress.
CMS moet gevuld gaan worden met tijdloze informatie, dus ik gebruik Pages ipv Blogposts (omdat je dan geen tijd en datum er bij hebt). Of kan ik beter gewoon blogposts maken en dan dmv een plugin de datum er uit halen? Of misschien zeg ik nu wel iets heel doms, zoals ik al zei, ik ben nieuw met Wordpress![]()
Wat ik verder wil is boven aan de pagina een soort van rode draad, geen idee hoe je zoiets noemt.
Stel dat ik een pagina heb over Amsterdam, dan wil ik dat bovenaan de pagina het volgende komt te staan:
Europa -> Nederland -> Amsterdam. Waarbij je vervolgens weer kunt verder klikken op Nederland en Europa.
Met een domeinnaam dat er ongeveer zo uitziet: www.domein.nl/europa/nederland/amsterdam/
Ik hoop dat jullie mij een klein beetje op weg kunnen helpen.
Ik zou uitzoeken hoe een custom posttype werkt en deze als post capabilities in plaats van post, page mee geven. Je pages moet je gewoon gebruiken waar ze voor zijn, namelijk de pagina's van je website.quote:Op donderdag 23 april 2015 20:24 schreef YazooW het volgende:
Ben nieuw met Wordpress. Wil een soort van hiërarchisch CMS bouwen met Wordpress.
CMS moet gevuld gaan worden met tijdloze informatie, dus ik gebruik Pages ipv Blogposts (omdat je dan geen tijd en datum er bij hebt). Of kan ik beter gewoon blogposts maken en dan dmv een plugin de datum er uit halen? Of misschien zeg ik nu wel iets heel doms, zoals ik al zei, ik ben nieuw met Wordpress![]()
Wat ik verder wil is boven aan de pagina een soort van rode draad, geen idee hoe je zoiets noemt.
Stel dat ik een pagina heb over Amsterdam, dan wil ik dat bovenaan de pagina het volgende komt te staan:
Europa -> Nederland -> Amsterdam. Waarbij je vervolgens weer kunt verder klikken op Nederland en Europa.
Met een domeinnaam dat er ongeveer zo uitziet: www.domein.nl/europa/nederland/amsterdam/
Ik hoop dat jullie mij een klein beetje op weg kunnen helpen.
In je template een iframe doen met een website? Zie http://www.w3schools.com/tags/tag_iframe.aspquote:Op vrijdag 24 april 2015 16:25 schreef Sunri5e het volgende:
Weet iemand hoe ik in een kader op een Wordpress website een andere website kan laten tonen?
Juist, dat bedoel ik. Alleen propt wordpress nu alles in een klein venster terwijl ik het pagina breed zou willen hebben.quote:Op vrijdag 24 april 2015 17:27 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
In je template een iframe doen met een website? Zie http://www.w3schools.com/tags/tag_iframe.asp
Je hostingpakket vol?quote:Op donderdag 30 april 2015 11:05 schreef WebBeestje het volgende:
Ik probeer in te loggen op mijn website met Wordpress en ik krijg deze melding:
Fatal error: Allowed memory size of 41943040 bytes exhausted (tried to allocate 49152 bytes) in /home/*****/public_html/wp-admin/includes/media.php on line 1661
Wat kan ik hieraan doen? De website zelf is gewoon online maar ik kom er als beheerder niet meer in.
Height en width meegeven?quote:Op woensdag 29 april 2015 14:29 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Juist, dat bedoel ik. Alleen propt wordpress nu alles in een klein venster terwijl ik het pagina breed zou willen hebben.
64 is niet zo gek inderdaad.quote:Op vrijdag 1 mei 2015 08:57 schreef WebBeestje het volgende:
Nee hosting is onbeperkt mocht het uit de hand lopen met verkeer maar het probleem bleek een limiet voor het geheugen van Wordpress te zijn van 40MB, dit heb ik verhoogd naar 64MB. Oorzaak hiervan kan bijvoorbeeld zijn updates die staan te wachten, etc. Hoe dat precies werkt weet ik niet maar blijkbaar gaat dat ten koste van het geheugen.
Zoek sowieso op themes met WooCommerce, zodat je er inderdaad een webwinkel aan kan hangen. Mag je geld uitgeven van je werk, of willen ze een gratis theme? Ik gebruik zelf Virtue en vindt het echt een heerlijk font om mee te werken, omdat je geen kennis hoeft te hebben. Heb ik ook niet en jij ook niet zo gek veel, zo te lezen.quote:Op vrijdag 1 mei 2015 16:28 schreef Lucky_Strike het volgende:
Het is de bedoeling dat ik voor ons bedrijf een Wordpress site ga maken. Ik ben totaal niet grafisch ingesteld dus ik zie er enorm tegenop.
Ik ben nu een theme aan het zoeken maar ik weet niet waar ik op moet letten. Ik zie allerlei termen voorbij komen maar ik weet niet precies wat belangrijk is.
Eisen:
Geen blogachtige layout (geen archief met blogposts enzo)
Uiteraard moet de site geschikt zijn voor mobiel gebruik en in diverse browsers.
Zo min mogelijk ruimte voor foto's want die hebben we niet. Ons product is niet zichtbaar (online backup) en er is dus geen visuele ondersteuning nodig.
Men moet ons product uiteindelijk in een webwinkelomgeving (max 10 producten) met iDeal kunnen kopen maar dat is nog toekomstmuziek.
Er moet wel, maar niet al te opvallend, Facebook/Twitter/Instagram etc buttons komen zodat men ons kan aanraden. Men moet dan de site aanraden, niet een specifiek bericht op de site want veel meer dan een productomschrijving komt er voorlopig niet op te staan.
Natuurlijk wil ik Google Analytics en op lange termijn Adworks gebruiken.
Ergens moeten knoppen komen waarmee slechtziende lezers het lettertype aan kunnen passen.
Heeft iemand toevallig tips voor ons?
Dank jequote:Op vrijdag 1 mei 2015 16:45 schreef Stofje het volgende:
[..]
Zoek sowieso op themes met WooCommerce, zodat je er inderdaad een webwinkel aan kan hangen. Mag je geld uitgeven van je werk, of willen ze een gratis theme? Ik gebruik zelf Virtue en vindt het echt een heerlijk font om mee te werken, omdat je geen kennis hoeft te hebben. Heb ik ook niet en jij ook niet zo gek veel, zo te lezen.
Net even getest met Chrome en Firefox en ik heb er geen last van.quote:Op vrijdag 8 mei 2015 10:00 schreef _Arual_ het volgende:
Er was vannacht een of andere wordpress-update, en nu kan ik de tekst van mijn berichten niet meer lezen aan de achterkant.
Van de 50+ (ofzo) Wordpress sites die wij beheren geen enkel probleem. Ik zou het probleem in de combi update + je thema zoeken.quote:Op vrijdag 8 mei 2015 10:00 schreef _Arual_ het volgende:
Er was vannacht een of andere wordpress-update, en nu kan ik de tekst van mijn berichten niet meer lezen aan de achterkant. In het invoervenster is de tekst wit tegen een witte achtergrond. Je ziet de tekst pas als je deze selecteert. Ik heb er last van in IE en Chrome, overige browsers heb ik nu niet. Weet iemand hoe ik dat kan verhelpen want dit is praktisch onwerkbaar,
Ziet er mega interessant uit.quote:Op donderdag 7 mei 2015 00:27 schreef Catch22- het volgende:
Roots.io als tip gekregen, eindelijk normaal in wp werken
Ik ben front-end developer en doe alles vanaf scratch (met tools), dus niet met templates vol meuk en styling. Als ik met een theme aan de slag moet, moet ik eerst al die shit van anderen wegwerken omdat ik daar geen behoefte aan heb. Met roots heb je een kale template met handige die je zelf kan inrichten qua html en css. Ik heb het niet zo op die bulky templates, vind de aanpasbaarheid daarvan kak.quote:Op vrijdag 8 mei 2015 10:43 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ziet er mega interessant uit.
Kan je aangeven wat het voor jou veranderd? Zit nog niet op het niveau van zoiets, maar wel erg interessant om eens in te duiken.
Oh, dat doe ik ook hoor, vanaf scratchquote:Op vrijdag 8 mei 2015 10:56 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Ik ben front-end developer en doe alles vanaf scratch (met tools), dus niet met templates vol meuk en styling. Als ik met een theme aan de slag moet, moet ik eerst al die shit van anderen wegwerken omdat ik daar geen behoefte aan heb. Met roots heb je een kale template met handige die je zelf kan inrichten qua html en css. Ik heb het niet zo op die bulky templates, vind de aanpasbaarheid daarvan kak.
qua setup wel, qua development is het sneller. Je moet wel wat weten van SASS, nodejs en gulpquote:Op vrijdag 8 mei 2015 11:36 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Oh, dat doe ik ook hoor, vanaf scratch.
Zal eens verder in roots duiken dan, ik dacht dat het wat zwaarder was dan alleen een kale template..
Gulp ga ik sowieso mee bezig, ben nu nog aan het werk met grunt maar gulp schijnt wat fijner te zijn.quote:Op vrijdag 8 mei 2015 11:37 schreef Catch22- het volgende:
[..]
qua setup wel, qua development is het sneller. Je moet wel wat weten van SASS, nodejs en gulp
Dat vind ik wel. Werk er ook in mijn werk mee (ik bouw webapplicaties)quote:Op vrijdag 8 mei 2015 11:38 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Gulp ga ik sowieso mee bezig, ben nu nog aan het werk met grunt maar gulp schijnt wat fijner te zijn.
Theme (Customizr, zeg ik uit mijn hoofd) heeft ook net een update gehad. Maar dat maakt geen verschil.quote:Op vrijdag 8 mei 2015 10:42 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Van de 50+ (ofzo) Wordpress sites die wij beheren geen enkel probleem. Ik zou het probleem in de combi update + je thema zoeken.
Precies de reden waarom ik altijd alles zelf maakquote:Op vrijdag 8 mei 2015 11:40 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Theme (Customizr, zeg ik uit mijn hoofd) heeft ook net een update gehad. Maar dat maakt geen verschil.![]()
Heb ik eindelijk een theme waar ik blij mee ben, krijg je dit.
Tofquote:Op vrijdag 8 mei 2015 11:39 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Dat vind ik wel. Werk er ook in mijn werk mee (ik bouw webapplicaties)
Nope. Alles wat wij bouwen is afgesloten en wordt intern gebruikt bij bedrijven.quote:Op vrijdag 8 mei 2015 11:49 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Tof.
Lichtelijk offtopic en mag misschien niet maar heb je een voorbeeld van een webapp wat je gemaakt hebt?
Ik denk dat mijn blog er dan minder fraai utiziet!quote:Op vrijdag 8 mei 2015 11:48 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Precies de reden waarom ik altijd alles zelf maak.
Ah okequote:Op vrijdag 8 mei 2015 11:52 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Nope. Alles wat wij bouwen is afgesloten en wordt intern gebruikt bij bedrijven.
quote:Op vrijdag 8 mei 2015 11:56 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Ik denk dat mijn blog er dan minder fraai utiziet!
Dat durf ik nietquote:Op vrijdag 8 mei 2015 11:59 schreef Scrummie het volgende:
[..].
Wil er wel even tussendoor voor je naar kijken, moet je even inlog gegevens DM'en
Haha oke, dat kan natuurlijk. Mocht je nog hulp nodig zijn lees ik het welquote:Op vrijdag 8 mei 2015 12:07 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Dat durf ik niet![]()
Ik ga eerst zelf eens een uurtje lopen prutsen, en als het dan nog niet werkt komt mijn oude lelijke lay-out gewoon weer terug for the time being.
Meest voorkomende oorzaak is de browsercache. Als je deze even leegt, zou het weer moeten werken.quote:Op vrijdag 8 mei 2015 10:00 schreef _Arual_ het volgende:
Er was vannacht een of andere wordpress-update, en nu kan ik de tekst van mijn berichten niet meer lezen aan de achterkant. In het invoervenster is de tekst wit tegen een witte achtergrond. Je ziet de tekst pas als je deze selecteert. Ik heb er last van in IE en Chrome, overige browsers heb ik nu niet. Weet iemand hoe ik dat kan verhelpen want dit is praktisch onwerkbaar,
1 | ../wp-includes/js/tinymce/ |
1 | define('CONCATENATE_SCRIPTS', false); |
Je kunt in theorie een min-height zetten op .home-iconmenu a van bijv. 400px, maar dat is reinste hackerij want ik heb géén idee hoe de rest van je website in elkaar zit.quote:Op vrijdag 8 mei 2015 11:49 schreef Stofje het volgende:
Om mijn site wat speelser te maken en wat meer kleur te geven, heb ik die vier middelste knoppen toegevoegd. Dat was gewoon een optie binnen het theme. Maar zoals jullie zien, die vier knoppen lopen niet gelijk. Ik wil die grijze vlakken natuurlijk even groot. Geen ideeeeeee welke stylesheet ik daarvoor moet hebben, jullie? Het heet 'icoon menu' in het theme, magoed...
http://www.uitgeverij-stofje.nl/
Ik werk al een jaar met een zelfgebouwd skeleton met o.a. Capistrano, gulp, wp-cli, etc. Werkt prachtig.quote:Op donderdag 7 mei 2015 00:27 schreef Catch22- het volgende:
Roots.io als tip gekregen, eindelijk normaal in wp werken
Wat wil je met de productpagina doen? Als het gewoon producten met details zijn en verder niks zou ik gewoon een eigen product-page template maken en met een CPT (product) de boel beheren.quote:Op woensdag 13 mei 2015 10:55 schreef dimmak het volgende:
Weet iemand een goede plugin voor een product pagina's? Ik heb ze allemaal getest maar ze zijn me te uitgebreid eigenlijk. Ik heb zoveel niet nodig.
Ik bouw liever geen websites (die tijd heb ik wel gehadquote:Op woensdag 13 mei 2015 12:46 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Ik werk al een jaar met een zelfgebouwd skeleton met o.a. Capistrano, gulp, wp-cli, etc. Werkt prachtig.
Haha, ieder zijn eigen inderdaad. Maar mooi dat zulke tools bestaan. Alleen wp-cli maakt mijn leven al een stuk aangenamer, en deployen met capistrano e.d. Als ik nu een oude website moet updaten besef ik me hoe zo'n bitch dat eerder was.quote:Op woensdag 13 mei 2015 12:48 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Ik bouw liever geen websites (die tijd heb ik wel gehad) maar soms beloof ik mensen dingen waar ik geen zin in heb en dan moet het maar in wordpress. Meer dan content met een submenu laat ik het niet worden, anders doe ik het niet.
Als je er vol in zit dan snap je de logica wel, maar als je 1x per jaar even een siteje bouwt dan heb je dat niet natuurlijk.quote:Op woensdag 13 mei 2015 13:11 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Haha, ieder zijn eigen inderdaad. Maar mooi dat zulke tools bestaan. Alleen wp-cli maakt mijn leven al een stuk aangenamer, en deployen met capistrano e.d. Als ik nu een oude website moet updaten besef ik me hoe zo'n bitch dat eerder was.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |