Ik meen me te herinneren dat er een theorie was over dat bacterieel leven op aarde meegelift is op een asteroide oid, en de oorsprong dus ergens anders vandaan kwam. Eventueel zelfs Mars. OF het ook maar enigszins geworteld was in de realiteit weet ik niet meer. Vond het het wel een grappig idee.quote:
Zoiets ja. Van een komeet die op de aarde terecht is gekomen. Wat geloof jij dan?quote:Op zondag 1 juni 2014 01:32 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Ik meen me te herinneren dat er een theorie was over dat bacterieel leven op aarde meegelift is op een asteroide oid, en de oorsprong dus ergens anders vandaan kwam. Eventueel zelfs Mars. OF het ook maar enigszins geworteld was in de realiteit weet ik niet meer. Vond het het wel een grappig idee.
quote:Op zondag 1 juni 2014 01:33 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Laat me![]()
Wilde eerst alleen zeggen, I am Borg en kwam toen deze tegen
Start Trek geintje
Inderdaad. Maar het ging mij meer over het "betekenis van het leven" verhaal.quote:Op zondag 1 juni 2014 01:31 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Uitgesproken meningen zijn niet van belang in wetenschap.
en waar is mijn optie nu weerquote:Op zondag 1 juni 2014 01:35 schreef Braindead2000 het volgende:
Poll: Wat drinken jullie vanavond en wat zijn je plannen?
• Ik drink vandaag geen alcohol
• Ik neem er 1 of 2 voor de gezelligheid
• Ik ga me vandaag het leplazerus drinken
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
Ik geloof dat het geen zin heeft om te speculeren over vragen die een wetenschappelijk antwoord verdienen. Wat je gelooft doet er niet toe voor de wetenschap, het antwoord op die vraag is een kwestie van tijd, niet van fantasie.quote:Op zondag 1 juni 2014 01:33 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Zoiets ja. Van een komeet die op de aarde terecht is gekomen. Wat geloof jij dan?
Dan lijkt het net alsof je er zelf nooit over nadenkt.quote:Op zondag 1 juni 2014 01:36 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Ik geloof dat het geen zin heeft om te speculeren over vragen die een wetenschappelijk antwoord verdienen. Wat je gelooft doet er niet toe voor de wetenschap, het antwoord op die vraag is een kwestie van tijd, niet van fantasie.
Verder verwijs ik voor mijn visie over het ontstaan van het leven door naar de op het moment relevante wetenschappelijke verklaring.
Het is leuk om er over te filosoferen, maar uiteindelijk schiet je er niets mee op. Het is geen vraag die door filosofie beantwoord kan worden. Je schiet er weinig mee op door een antwoord te verzinnen voor een vraag waar je geen antwoord op hebt, zo is religie ontstaan.quote:Op zondag 1 juni 2014 01:37 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Dan lijkt het net alsof je er zelf nooit over nadenkt.
Ik vraag je ook niet of je een sluitend antwoord hebt, ik vraag je naar je gedachtes.quote:Op zondag 1 juni 2014 01:41 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Het is leuk om er over te filosoferen, maar uiteindelijk schiet je er niets mee op. Het is geen vraag die door filosofie beantwoord kan worden. Je schiet er weinig mee op door een antwoord te verzinnen voor een vraag waar je geen antwoord op hebt, zo is religie ontstaan.
Misschien is dat een teleurstellend antwoord, en lijkt het alsof ik er niet over nadenk. Maar ik heb er over nagedacht, heel lang, en heel hard. Soms is accepteren dat er nog geen antwoord is het beste.
Ik heb altijd een zeer uitgesproken mening. Mijn hersenen werken nu echter wat eigenaardigquote:Op zondag 1 juni 2014 01:27 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Dan ben ik op zich benieuwd naar de dingen waar je anders over denkt. Of heb je niet echt een uitgesproken mening over de andere dingen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |