Ze zeggen wel eens dat je ook van de kleine dingen moet genieten, maar dit is ook wat overdreven hoorquote:
Ze bestaat echt.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 22:49 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Omg dat kan toch niet echt zijn die tweede? Tering zeg..
Oh dat is zij, die heb ik wel eens in bepaalde video's gezien. Die chirurg heeft wek goed werk afgeleverd, vaak word het echt lelijk als ze zo groot worden gemaakt.quote:
Dit is wel mooi, wil je zeggen?quote:Op zaterdag 31 mei 2014 23:02 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Oh dat is zij, die heb ik wel eens in bepaalde video's gezien. Die chirurg heeft wek goed werk afgeleverd, vaak word het echt lelijk als ze zo groot worden gemaakt.
Laten we hier ajb niet beginnen over de iemand zijn voorkeur betreffende borsten. Ga dan lekker met elkaar dm'en ofzoquote:
Borsten? Ik doelde op die smerige knieënquote:Op zondag 1 juni 2014 11:00 schreef Dven het volgende:
[..]
Laten we hier ajb niet beginnen over de iemand zijn voorkeur betreffende borsten. Ga dan lekker met elkaar dm'en ofzo![]()
Hope it is intentional....quote:Op zondag 1 juni 2014 15:48 schreef OuwePers het volgende:
[..]
Die hondt en dat gezicht op de achtergrond zijn eigenlijk veel grappiger
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |