Die munitie is toch bijna overal wel te vinden? Niet zo moeilijk. 7.62×51mm Rounds kom ik overal tegen... Alleen geen Longhornquote:Op dinsdag 22 juli 2014 09:16 schreef Erasmo het volgende:
Novo is een toffe stad. De laatste twee patches hebben flink wat toegevoegd.
En ik heb een longhorn gevondenNu nog munitie vinden
AH kijk dat wist ik niet. Nog geen helicrash tegen gekomen. Zijn die random? Of op vaste plaatsen?quote:Op dinsdag 22 juli 2014 10:30 schreef Erasmo het volgende:
M4's spawnen alleen nog maar op helicrashes. Gelukkig maar want in den beginne was het M4-galore overal.
Thanxs! vanavond eens een bezoekje brengen!quote:Op dinsdag 22 juli 2014 10:42 schreef Erasmo het volgende:
Allebei. Dit zijn de vaste plaatsen in 0.45:
(040 130) - in the swamp area south of Balota
(134 039) - close to the Rify shipwreck site
(083 093) - in the abandoned town of Kumyrna
Hahaha heer en meester van een lege server! Nee je moet wel de spanning hebben van andere spelers.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 11:57 schreef murp het volgende:
[..]
En dan ben je te bang omooit weer op een normale server te spelen met al je vette gear2
Berezino heb je gegarandeerd gezelschap.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 14:20 schreef Photomorti het volgende:
Ik hoop dat ze snel eens 100 man servers gaan maken ik verveel me vaak echt de pleuris om 40 man servers loop je een uur rond nog steeds niemand gezien , disconnect doei
Ja maar om nou constant alleen maar daar rond te lopenquote:Op dinsdag 22 juli 2014 14:31 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Berezino heb je gegarandeerd gezelschap.
Het moeilijkste is het prille begin. Eerste levensbehoefte is drinken (zoek uit waar waterpompen staan en drink echt 30x een paar slokken, dan heb je iig ff geen dorst) Verder eten zoeken en alleen eten als je echt moet, dus kan je echt wel een heel tijdje zonder eten. Een bijl vinden is ook prio, dan zijn de zombies een minder grote bedreiging.quote:Op woensdag 23 juli 2014 17:18 schreef Elan het volgende:
Hoe overleven jullie überhaupt ik ga altijd random gebouwtjes in en spullen pakken, meestal canned goods dan loopt mijn charachter al te piepen dat hij soaked, cold of hungry is en verolgens komt er 9/10x een zombie binnen lopen die mij grijpt vervolgens ben ik gewoon en bloed ik dood of ik raakt die zombie niet meer kwijt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |