Oh jaquote:
Mooie samenwerkingsband is dat. Een van de enige die nog enigszins oprecht is. Zie ook de benefietwedstrijd voor de grondlegger 2 jaar terugquote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:43 schreef opperkleurder het volgende:
Vanuit Den Haag de hartelijke felicitaties aan onze broeders van Legia
[ afbeelding ]
Juve leeft volgens mij ook wel. Brugge is weinig meer van over. Zitten ook steeds meer Polen in Den Haag, dat helpt ook wel mee.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:45 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Mooie samenwerkingsband is dat. Een van de enige die nog enigszins oprecht is. Zie ook de benefietwedstrijd voor de grondlegger 2 jaar terug
Leeft wel, maar bij dat soort samenwerkingen heb ik weleens mijn twijfels over het nut ervan. Al was deze actie paar maanden terug bij Juventus nog wel grappigquote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:48 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Juve leeft volgens mij ook wel. Brugge is weinig meer van over. Zitten ook steeds meer Polen in Den Haag, dat helpt ook wel mee.
quote:Op zaterdag 24 mei 2014 17:49 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Leeft wel, maar bij dat soort samenwerkingen heb ik weleens mijn twijfels over het nut ervan. Al was deze actie paar maanden terug bij Juventus nog wel grappig
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Maar dit gaat over Legia.
KAMPIOENEEEEN
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Legia dus volgend jaar Champions League.
haat je mijquote:Op zaterdag 24 mei 2014 19:29 schreef Tyron het volgende:
[..]
ja srry hoor insi maar polen zijn echt dom
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |