Het is dat Phil door zijn grootheidswaanzin meehielp. Phil gaat met dit gewicht echt niet veel grote toernooien meer winnen.quote:Op vrijdag 23 mei 2014 00:03 schreef Geo4kant het volgende:
Knappe avond van Barney, eerlijk is eerlijk.
Wat een koning, die Barney! Phil heeft ook vaak genoeg van Barney gewonnen doordat Barney zijn kansen niet pakte. Nu is het eindelijk een keer andersom. Voorheen zou Barney zelfs bij zoveel missers van Phil de wedstrijd niet om kunnen draaien. Nu doet hij het uiteindelijk dan toch een keer. Niets dan respect daarvoor... En vervolgens maakt hij het succes compleet door Van Gerwen kansloos te laten in de finale. Top gedaan!quote:Op vrijdag 23 mei 2014 00:09 schreef Sportex het volgende:
[..]
Het is dat Phil door zijn grootheidswaanzin meehielp. Phil gaat met dit gewicht echt niet veel grote toernooien meer winnen.
De finale dik verdiend gewonnen, dat zeker.quote:Op vrijdag 23 mei 2014 01:31 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
Wat een koning, die Barney! Phil heeft ook vaak genoeg van Barney gewonnen doordat Barney zijn kansen niet pakte. Nu is het eindelijk een keer andersom. Voorheen zou Barney zelfs bij zoveel missers van Phil de wedstrijd niet om kunnen draaien. Nu doet hij het uiteindelijk dan toch een keer. Niets dan respect daarvoor... En vervolgens maakt hij het succes compleet door Van Gerwen kansloos te laten in de finale. Top gedaan!
Waarom dan? Twee Nederlanders in de finale. Mooier kan toch niet?quote:Op vrijdag 23 mei 2014 09:56 schreef icloud het volgende:
Ik vind dit een behoorlijke tegenvaller en anticlimax, een verpesting van een mooi seizoen
Mvg is de enige echte winnaar.quote:Op vrijdag 23 mei 2014 10:00 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Waarom dan? Twee Nederlanders in de finale. Mooier kan toch niet?
Tja, in de eredivisie heb je dat systeem tegenwoordig ook. Heereveen stond 12 punten voor op AZ na de competitie, maar in de play-offs verliezen ze van AZ en heb je er dus niks aan.quote:Op vrijdag 23 mei 2014 10:05 schreef icloud het volgende:
[..]
Mvg is de enige echte winnaar.
Het format klopt gewoon niet, 16 weken lang knokken voor de eerste plek en dan alsnog naar huis gaan met een tweede plek, naar mijn idee moet na 16 weken gewoon de winnaar worden gekroond zoals ook in andere sporten normaal is.
Taylor laat zijn tegenstander het liefst begginnen, zodat hij gelijk kan breakenquote:Op vrijdag 23 mei 2014 10:12 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Tja, in de eredivisie heb je dat systeem tegenwoordig ook. Heereveen stond 12 punten voor op AZ na de competitie, maar in de play-offs verliezen ze van AZ en heb je er dus niks aan.
Verder is dit een Exhibition toernooi hè, dus het gaat veel meer om de commercie.
Ik vind wel dat ze in de halve finales niet moeten bullen. Degene die het hoogst in de competitie is geëindigd moet het voordeel hebben om de eerste leg te mogen beginnen.
Tegenstanders van een niveau dat een stuk lager ligt dan het zijne ja, of een onervaren speler. Maar niet op dit niveau hoor.quote:Op vrijdag 23 mei 2014 10:26 schreef Nappie-Oleon het volgende:
[..]
Taylor laat zijn tegenstander het liefst begginnen, zodat hij gelijk kan breaken
In de eredivisie hebben ze juist het tegenovergestelde na een x aantal weken is de nummer 1 gewoon kampioen, dat was ajax.quote:Op vrijdag 23 mei 2014 10:12 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Tja, in de eredivisie heb je dat systeem tegenwoordig ook. Heereveen stond 12 punten voor op AZ na de competitie, maar in de play-offs verliezen ze van AZ en heb je er dus niks aan.
Verder is dit een Exhibition toernooi hè, dus het gaat veel meer om de commercie.
Ik vind wel dat ze in de halve finales niet moeten bullen. Degene die het hoogst in de competitie is geëindigd moet het voordeel hebben om de eerste leg te mogen beginnen.
Na 16 weken had je week 17 waar de nummer 1 en 2 tegen elkaar stonden. En toen was er inderdaad 1 winnaarquote:Op vrijdag 23 mei 2014 10:28 schreef icloud het volgende:
[..]
In de eredivisie hebben ze juist het tegenovergestelde na een x aantal weken is de nummer 1 gewoon kampioen, dat was ajax.
Zo zou het hier ook moeten, na 16 weken is de nummer 1 de winnaar, dus mvg.
Onzin de pl houd op na 16 weken dan moet niet nog een finale er achteraan willen plakkenquote:Op vrijdag 23 mei 2014 11:49 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Na 16 weken had je week 17 waar de nummer 1 en 2 tegen elkaar stonden. En toen was er inderdaad 1 winnaar
Het is nu toch ook opgehouden na 16 weken? 15 weken reguliere competitie, 1 week/dag met halve finales/finalequote:Op vrijdag 23 mei 2014 11:50 schreef icloud het volgende:
[..]
Onzin de pl houd op na 16 weken dan moet niet nog een finale er achteraan willen plakken
Dat zijn mensen die zich niet realiseren dat zonder van Barneveld er geen MvG was geweest (als darterquote:Op vrijdag 23 mei 2014 15:15 schreef TserrofEnoch het volgende:
Heb ook alles hierover op Fok! terug gelezen, heb echt genoten van de azijnzeikers op Barney
Raybar of de Power?quote:Op vrijdag 23 mei 2014 20:49 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik denk eerlijk gezegd dat hij nog wel een jaar of 10 doorgaat en nog wel wat prestaties in zijn mars heeft.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |