Maar ligt er dan radioactief afval in Helmond, dat ze daar helemaal debiel zijn gaan praten? Of is dat alleen een probleem van kampers als Vanes?quote:Op donderdag 22 mei 2014 03:42 schreef isax het volgende:
[..]
ik woon in amsterdam
maar ben een 040 babytje.
sommige praten normaal.quote:Op donderdag 22 mei 2014 03:44 schreef Recce het volgende:
[..]
Maar ligt er dan radioactief afval in Helmond, dat ze daar helemaal debiel zijn gaan praten? Of is dat alleen een probleem van kampers als Vanes?
Ik vind dat accent van Laura lelijker. Brabant vind ik wel een leuk taaltje.quote:Op donderdag 22 mei 2014 03:44 schreef Recce het volgende:
[..]
Maar ligt er dan radioactief afval in Helmond, dat ze daar helemaal debiel zijn gaan praten? Of is dat alleen een probleem van kampers als Vanes?
Dat kan ik tenminste verstaan, totdat het over patta's ofzo gaat.quote:Op donderdag 22 mei 2014 03:45 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Ik vind dat accent van Laura lelijker.
quote:Op donderdag 22 mei 2014 03:46 schreef isax het volgende:
[ afbeelding ]
is dit nog pijnlijk voor 010?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |