Lekker toch, we zijn allemaal gelijk!quote:Op maandag 19 mei 2014 12:00 schreef Rezania het volgende:
Pas maar op, voor je weet heb je te maken met surprise interracial gay buttsex.
Prima, heb wel beetje tank nodig, sta bijna rood.quote:Op maandag 19 mei 2014 12:03 schreef vinnieboy het volgende:
Je mag ook mijn vriend worden.
Gaan we vanmiddag dan in jou dikke bak rijden
Nee, ik heet Hassan, maar noem mij maar Hans.quote:Op maandag 19 mei 2014 12:05 schreef kurva het volgende:
Ts heet Hamza en is dik en gamed en eet stiekem ham-kaas chips maar dat mag hij niet want is ham erin dus niet halal en hij is dik.
Maar wacht, als jij Vinnie bent, dan hoeft dat niet.quote:
Oh..quote:Op maandag 19 mei 2014 12:06 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
[..]
Nee, ik heet Hassan, maar noem mij maar Hans.
Ik eet niet vaak chips, wel drink ik veel Red Bull.
quote:Op maandag 19 mei 2014 12:07 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
[..]
Maar wacht, als jij Vinnie bent, dan hoeft dat niet.
Wil je wel naast op lopen op het strand? Dan denken de dames dat jij mijn broer bent, en heb ik meer geluk bij de vrouwen.
quote:Op maandag 19 mei 2014 12:02 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
[..]
Lekker toch, we zijn allemaal gelijk!
Liefst diep en hard.
En wat als ik dat niet doe?quote:Op maandag 19 mei 2014 11:58 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
Dus beter doen jullie aardig tegen mijn Hollandse vriend!
Het was maar een hypothetische vraag hoor.quote:Op maandag 19 mei 2014 15:32 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Waarom zou jij niet aardig tegen mij zijn.
Nee, ik ben een drop...quote:Op maandag 19 mei 2014 15:33 schreef SadPanda het volgende:
[..]
Waarom doe jij zo gemeen? We zijn allebei panda's.
Jaja...quote:Op maandag 19 mei 2014 15:34 schreef spambot31 het volgende:
[..]
Het was maar een hypothetische vraag hoor.
Nee, ik ben een man en ik hou niet van mannen.quote:
Is het van die harde drop of van die zachte?quote:Op maandag 19 mei 2014 15:39 schreef PandaDrop het volgende:
[..]
Nee, ik ben een man en ik hou niet van mannen.
Edit: Als ik homofiel was, had ik gezegd " Ik heb een lekker lange dropstaafje, wil je het proeven?".![]()
quote:Op maandag 19 mei 2014 15:39 schreef PandaDrop het volgende:
[..]
Nee, ik ben een man en ik hou niet van mannen.
Edit: Als ik homofiel was, had ik gezegd " Ik heb een lekker lange dropstaafje, wil je het proeven?".![]()
Ehh.... precies tussenin.quote:Op maandag 19 mei 2014 15:44 schreef spambot31 het volgende:
[..]
Is het van die harde drop of van die zachte?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Deze staafjes zijn hard.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En deze staafjes kan je trekken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bonus: voor pedo's!!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Hij is kontridder dus die vrouwen kunnen wegblijven.quote:Op maandag 19 mei 2014 11:58 schreef MarokkaanseHeld het volgende:
PS: SadPanda, is helemaal niet sad. Het is een hartstikke aardige man, dus vrouwen.En altijd het laatste woord.![]()
Vrienden? Hoe willen jullie chillen als de een aan de andere kant van Nederland woont? Elke keer 3 uur reizen?![]()
![]()
quote:Op maandag 19 mei 2014 17:28 schreef PowerLoungen het volgende:
Sadpanda was toch al het sletje van Tassendief?
Anti-Turkije
Forum Opties Forumhop: Hop naar: