HIJ IS HET HIJ IS HET IK WEET HETquote:Op maandag 19 mei 2014 00:11 schreef Paul het volgende:
Je hoeft het niet te geloven, Jan Roos heeft dit uit betrouwbare bron.
Paul tochtwitter:paulinthedark twitterde op maandag 19-05-2014 om 00:09:41FOK! SLAAPT NIET die meldt wel het nieuws over Mark Rutte #markrutte #echtejannen http://t.co/I4nzu5fYTZ reageer retweet
FOK! is altijd als eerste met het nieuws, nouja eignelijk nu tweedesquote:Op maandag 19 mei 2014 00:13 schreef Drxx het volgende:
Paul tochtwitter:paulinthedark twitterde op maandag 19-05-2014 om 00:09:41FOK! SLAAPT NIET die meldt wel het nieuws over Mark Rutte #markrutte #echtejannen http://t.co/I4nzu5fYTZ reageer retweet
Na mij jaquote:Op maandag 19 mei 2014 00:14 schreef Ole het volgende:
SHO / 'Mark Rutte heeft verkering'
Ik had hem ook al
zie het.quote:
nope, ander forumquote:
Dit gaat wel een issue worden inderdaad.quote:Op maandag 19 mei 2014 00:22 schreef Nemephis het volgende:
Benieuwd hoe serieus 'ie nog wordt genomen op staatsbezoek in landen waar ze er niet zo over denken als hier.
Wie zal het zijn?quote:Op maandag 19 mei 2014 00:23 schreef Paul het volgende:
Dat wordt morgen een extra lange uitzending van RTL Boulevard
Erg is het natuurlijk niet.quote:Op maandag 19 mei 2014 00:36 schreef Evertjan het volgende:
Het is een oude truc iets ergs roepen over je vijand.zodat hij het in het openbaar moet ontkennen
Wat doe jij zelf nog op dan?quote:Op maandag 19 mei 2014 00:16 schreef Skv het volgende:
Gast, zoek een baan. Dan hoef je je niet s nachts druk te maken over dit soort onzin.
Voor veel Nederlanders zal het niet uitmaken nee, maar..quote:Op maandag 19 mei 2014 00:41 schreef datismijnmening het volgende:
Zelfs als het al zo zou zijn, boeiend
Mocht dit geen dikke vette roddel zijn, dan.quote:Op maandag 19 mei 2014 00:22 schreef Nemephis het volgende:
Benieuwd hoe serieus 'ie nog wordt genomen op staatsbezoek in landen waar ze er niet zo over denken als hier.
Als wereldleider is het niet ideaal nee, denk ook niet dat de wereld toe is aan een homoseksuele leider.quote:Op maandag 19 mei 2014 00:48 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Voor veel Nederlanders zal het niet uitmaken nee, maar..
[..]
Mocht dit geen dikke vette roddel zijn, dan.
Samson een Rutte zijn holmaatjes, dat weet iedereen tochquote:Op maandag 19 mei 2014 00:51 schreef sig000 het volgende:
[..]
We verdraaien de letters wat en met wie neukt die eik?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |