quote:Op zondag 18 mei 2014 22:55 schreef Littlerabbit het volgende:
Niemand geeft wat om Arno zijn mening.
quote:Na 32 jaar mede kleur te hebben gegeven aan NOS Langs de Lijn heeft sportverslaggever Henk Kok (68) zondag definitief te microfoon terzijde gelegd. Kok sloot zijn loopbaan als freelance-commentator van de NOS af met een optreden bij FC Groningen - AZ.
Met zijn licht Groningse tongval behoorde Kok ruim drie decennia tot de markantste stemmen op de Nederlandse radio. Hij deed voornamelijk verslag van voetbal en schaatsen. Zo maakte hij de grote successen van FC Groningen in de Europacup mee en was hij sinds 1982 bijna onafgebroken van de partij bij Europese en wereldkampioenschappen schaatsen en de Olympische Spelen. Het WK allround van 2006 in Calgary was Koks laatste optreden als NOS-verslaggever bij het schaatsen.
Henk Kok combineerde zijn journalistieke werk met een baan als leraar in Veendam. Hij begon zijn radioloopbaan bij de RONO, de regionale omroep voor Noordoost Nederland, en werkte aansluitend bij Tros Sport. Daar behoorden onder anderen Kees Jansma, Evert ten Napel en Eddy Poelmann tot zijn collega's.
Wanneer hij precies zijn debuut maakte voor de NOS weet Kok zelf niet meer, maar een van de eerste grote opdrachten die hij voor de NOS deed staat hem nog wel helder voor de geest. Het was het WK schaatsen voor vrouwen in 1982 in Inzell, waarbij hij aan de zijde van de legendarische Theo Koomen verslag deed. Ruim 32 jaar later was Koks stem zondag voor het laatst te horen. In de rust van FC Groningen-AZ werd hij door FC Groningen-directeur Hans Nijland persoonlijk gehuldigd.
In 2002 speelde die wel in de Uefa-cup finalequote:Op zondag 18 mei 2014 22:59 schreef Evertjan het volgende:
was Persiegod er nog niet bij op het EK 2004?
quote:Op zondag 18 mei 2014 23:00 schreef DuvelDuvel het volgende:
Ik heb een NL shirt met Huntelaar besteld
Jammerquote:Op zondag 18 mei 2014 23:00 schreef Evertjan het volgende:
http://nos.nl/artikel/649584-afscheid-kok-van-langs-de-lijn.html
[..]
ditisheeinz.gifquote:Op zondag 18 mei 2014 23:00 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Hey Ronald
hoe gaat ie met de kids?
Dit boeit echt niemand.quote:Op zondag 18 mei 2014 23:00 schreef Evertjan het volgende:
http://nos.nl/artikel/649584-afscheid-kok-van-langs-de-lijn.html
[..]
En speelt over het algemeen ook op 10 bij een team in degradatie dus idd toch maar nietquote:Op zondag 18 mei 2014 22:57 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Dat is niet rullevant als je bij een baggerploeg als Norwich speelt.
Zonde van je geld. Van Gaal zet nog eerder Kuyt in de spits als Persgod geblesseerd is.quote:Op zondag 18 mei 2014 23:00 schreef DuvelDuvel het volgende:
Ik heb een NL shirt met Huntelaar besteld
quote:Op zondag 18 mei 2014 23:00 schreef Evertjan het volgende:
http://nos.nl/artikel/649584-afscheid-kok-van-langs-de-lijn.html
[..]
Johannes doet dat altijd bij mij.quote:
Voor zijn blessure speelde hij wel leuk mee hoor. Hopelijk kan hij bij een andere PL ploeg terecht nu.quote:Op zondag 18 mei 2014 23:01 schreef NLGooner het volgende:
[..]
En speelt over het algemeen ook op 10 bij een team in degradatie dus idd toch maar niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |