ok, thnxquote:Op maandag 19 mei 2014 18:17 schreef miro86 het volgende:
[ afbeelding ]
[ [url= ]afbeelding[/url] ] en dan linkje er tussen in plakken!
quote:Op maandag 19 mei 2014 18:58 schreef flipsen het volgende:
Overigens is het denk ik beter om eigen foto´s te uploaden, zodat valsspelers als ik geen kans krijgen
Daarom zei ik ook alleen dat het geen stad is. Het antwoord heb ik niet gegevenquote:Op maandag 19 mei 2014 19:06 schreef Individual het volgende:
[..]
Ik kijk wel via Google als ik al het niet weet en/of heb gezocht en het niet kan vinden, maar dan 'raad' ik het ook niet.
voor het eerst vermeld 11e eeuw, huidige bouw 14e eeuw, in een kleine nederzetting ;quote:Op maandag 19 mei 2014 19:26 schreef Igen het volgende:
Die was toch wel te doen zonder valsspelen? Lijkt wel zo'n typisch Noord-Nederlands kerkje, maar het is van zandsteen, dus dan kom je al gauw uit op het Bentheimer steen uit Twente.
-->> Het Stift
Soms zie ik het in een keer, soms na een of twee keer zoeken en soms is het te ver van m'n bed. Mijn plaatjes zijn trouwens overwegend zelf geschoten.quote:Op maandag 19 mei 2014 19:26 schreef Igen het volgende:
Die was toch wel te doen zonder valsspelen? Lijkt wel zo'n typisch Noord-Nederlands kerkje, maar het is van zandsteen, dus dan kom je al gauw uit op het Bentheimer steen uit Twente.
-->> Het Stift
ik heb ook liever eigen fotos, maar wie (oh wie !) zet ze om in digitale files -quote:Op maandag 19 mei 2014 19:30 schreef Individual het volgende:
[..]
Soms zie ik het in een keer, soms na een of twee keer zoeken en soms is het te ver van m'n bed. Mijn plaatjes zijn trouwens overwegend zelf geschoten.
Zo ver was ik ook.quote:Op maandag 19 mei 2014 19:38 schreef quirigua het volgende:
zijn dat niet van die gekke kalk bulten in ZO Azie en China ?
Is goed! Yangshuo heet het.quote:Op maandag 19 mei 2014 19:48 schreef quirigua het volgende:
of deze : http://s106.photobucket.c(...)FromTvTower.jpg.html
(geen idee hoe die stad heet)
geen idee waar dat ligt, daar kom ik nooitquote:
Das snel, de meesten rijden hard langs dit leuke stadje.quote:
ik was er ooit, en ga dit jaar weer es kijken, fête de la musiquequote:Op maandag 19 mei 2014 22:34 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Das snel, de meesten rijden hard langs dit leuke stadje.
Zit je nu je eigen username hier neer te zetten? Quirigua te Guatemala? Of is het Copan in Honduras?quote:Op maandag 19 mei 2014 22:41 schreef quirigua het volgende:
[ afbeelding ]
overblijfsel van een grote stad, archeologisch object, meer dan levensgroot, stelt een godheid voor ;
er staan (deze ligt) wel meer dan 200 objecten (stèles) op dit ruineuze complex van een eens welvarende samenleving, de sacrale overblijfselen van een grote stad aan een belangrijke handelsroute naar open zee ; nu overwoekerd, wordt beetje bij beetje uitgegraven door, jah, amerikanen
Naar aanleiding van je verhaal zou ik zeggen Tikal.quote:Op maandag 19 mei 2014 22:41 schreef quirigua het volgende:
[ afbeelding ]
overblijfsel van een grote stad, archeologisch object, meer dan levensgroot, stelt een godheid voor ;
er staan (deze ligt) wel meer dan 200 objecten (stèles) op dit ruineuze complex van een eens welvarende samenleving, de sacrale overblijfselen van een grote stad aan een belangrijke handelsroute naar open zee ; nu overwoekerd, wordt beetje bij beetje uitgegraven door, jah, amerikanen
quote:Op woensdag 21 mei 2014 13:56 schreef Hallojo het volgende:
[..]
Naar aanleiding van je verhaal zou ik zeggen Tikal.
Ja, wat is het nu ? Beide is warmquote:Op woensdag 21 mei 2014 13:50 schreef Blik het volgende:
[..]
Zit je nu je eigen username hier neer te zetten? Quirigua te Guatemala? Of is het Copan in Honduras?
Je moet toch kiezenquote:Op woensdag 21 mei 2014 14:30 schreef Blik het volgende:
[..]
Quirigua, ik herken het zo 1-2-3 niet van Copan (En Copan is al grotendeels uitgegraven)
Ik begrijp dat het lastig is als je zelf ook quirigua heet, maar ik had dus al een keuze gemaaktquote:Op woensdag 21 mei 2014 14:35 schreef quirigua het volgende:
[..]
Je moet toch kiezen![]()
Beide sites, Q en C, zijn overigens goed op weg met uitgraven ;
in tegenstelling tot Tikal, waar in de omgeving nog giga-veel onder het bos zit ;
@ Hallojo :
Tikal was trouwens geen doorvoerplaats, geen handelsroute, Q en C wel ;
Plaatje is wel klein inderdaadquote:
Hmm na wat beter kijken kom ik uit op Anchorage?quote:Op woensdag 21 mei 2014 15:45 schreef Blik het volgende:
Er zijn weinig steden met een dergelijke achtergrond, als die morgen niet geraden is geef ik wel een hint
Zo moeilijk was die blijkbaar niet, correct!quote:Op woensdag 21 mei 2014 15:49 schreef zlotka het volgende:
[..]
Hmm na wat beter kijken kom ik uit op Anchorage?
Toeval, kwam op een andere site foto tegen die er wel heel erg op leekquote:Op woensdag 21 mei 2014 15:50 schreef Blik het volgende:
[..]
Zo moeilijk was die blijkbaar niet, correct!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |