Ja ik vond 'm een stuk beter dan vorige keer. Zaten nog steeds wel een paar hele flauwe en makkelijke grappen in, maar over het algemeen was het een leuk half uurtje.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 23:46 schreef outtayourleague het volgende:
Moeite waard om terug te kijken? Er was ook iets anders op tv namelijk
De Kwis is ook slecht.quote:Op zaterdag 17 mei 2014 23:27 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
En dan te bedenken dat zo'n beetje iedereen van De Kwis hieraan meewerkt
Dit waren zeker de slechte grappen die de papierversnipperaar helaas niet hebben gehaald
Dat fragmentje in de aftiteling met "Van Gaal" was ook leuk.quote:Op zondag 25 mei 2014 14:31 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Leuke uitzending! Dat stukje met Schumacher en Urgert had er wel uit gemogen, maar de rest was top! Van Gaal op een begrafenis: "Ja, natuurlijk willen we afscheid nemen! Wat is dat nou voor domme vraag? Waarom denk je anders dat ik hier al twee uur in mijn zwarte pak naar een kist zit te kijken?"
Ook Martijn Koning was erg goed (Jan "Onder de gordel" Roos)
wilde net typen... Wildersquote:Op zaterdag 31 mei 2014 23:20 schreef -0- het volgende:
De inhoud van die documentaire is de beste satire.
of de zaterdagavond van RTL 4quote:Op zaterdag 31 mei 2014 23:19 schreef remcoP het volgende:
Nog altijd beter dan het carnaval festival
Dat wel, maar dat die partij dan nog nauwelijks aan de bak komt, zegt genoeg over die prutsers.quote:Op zaterdag 31 mei 2014 23:43 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
nou denk dat er meer 50+ ers zijn dan ooit tevoren
twitter:nausicaamarbe twitterde op zaterdag 31-05-2014 om 23:58:43Mali:ontvoeringen,dode gijzelaars, raketinslagen, jihaditerreur. En #Vara's suffe #cojones zingen minachtend over VN-missie. #flauwegrappen reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |