In de DWDD liet ze net enkele sperma en tamponselfies zien.quote:Op 16 mei opent het Letterkundig Museum zijn deuren voor de expositie Heleen van Royen: Selfmade. Diezelfde dag verschijnt ook het gelijknamige boek, met een voorwoord van Hans Aarsman. Catawiki zal gedurende de expositie wekelijks een foto veilen en als spetterend sluitstuk veilt Jop Ubbens van Christie’s tijdens de Haagse Museumnacht op 6 september de overige foto’s.
De expositie van meer dan 200 fotografische zelfportretten biedt een intieme kijk in het leven van Van Royen. Net als in haar werk geeft Van Royen zich in een veelheid aan foto’s, open, eerlijk en zelden zonder zelfspot, bloot aan de hand van vijf thema’s: liefde en seks, licht en duisternis en vergankelijkheid. Bij de expositie verschijnt ook het boek Selfmade met een selectie van de gepresenteerde foto’s en een inleiding van Hans Aarsman.
Het Letterkundig Museum ziet Heleen van Royen als een succesvol hedendaags auteur en een representant van de toenemende bestsellercultuur. Mede door het inzetten van haar persoonlijkheid weet Van Royen haar lezerspubliek aan zich te binden. Als een moderne Jan Cremer bespeelt ze haar publiek, niet alleen in het literaire veld, maar ook daarbuiten. Vandaar dat het museum – dat het literair-historisch geweten van Nederland is, maar ook de thermometer van de tijdgeest - een expositie wijdt aan de krachtige en tegelijkertijd rauwe en kwetsbare zelfportretten van Van Royen.
Heleen van Royen (1965) debuteerde in 2000 met De gelukkige huisvrouw, waarvan meer dan een half miljoen exemplaren zijn verkocht. Het debuut werd twee keer succesvol voor toneel bewerkt. De verfilming in 2010 met Carice van Houten in de hoofdrol trok meer dan een half miljoen bezoekers en won diverse onderscheidingen. Naast bestsellers als Godin van de jacht, De ontsnapping, Stout, De mannentester en De hartsvriendin, publiceerde Van Royen verschillende columnbundels. Van Royen heeft in Nederland ruim 1,7 miljoen boeken verkocht en haar werk verscheen in twintig landen.
Denk dat honden dat ongesteldheidsbloed wel kunnen waarderen.quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:07 schreef .sfinx het volgende:
Die gore hoer denkt echt dat ze lekker is
Daar trap je toch godverdomme nog je dooie hond vanaf!
Honden trappenquote:Op woensdag 14 mei 2014 20:07 schreef .sfinx het volgende:
Die gore hoer denkt echt dat ze lekker is
Daar trap je toch godverdomme nog je dooie hond vanaf!
Dit zou een geval van uiterste nood zijn, dan mag het. Stel jij hebt een zoon en die gaat op dit wijf liggen, dan trap je die er toch ook vanaf ?quote:
quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:08 schreef spijkerbroek het volgende:
Dit geldt zeer zeker voor Heleen van Royen:
[ afbeelding ]
TS is preutsquote:Op woensdag 14 mei 2014 20:05 schreef Chai het volgende:
[..]
Foto van haar kut met die gevulde tampon die onderweg is naar buiten.
Ik wil je wel een DM sturen, maar onwetende mensen er ongevraagd mee lastig vallen zou ik nooit doen.quote:
Ja straks krijgt ie aidsquote:Op woensdag 14 mei 2014 20:16 schreef .sfinx het volgende:
[..]
Dit zou een geval van uiterste nood zijn, dan mag het. Stel jij hebt een zoon en die gaat op dit wijf liggen, dan trap je die er toch ook vanaf ?
Het is kunst, en verder wordt er redelijk voor betaald, dus waarom niet?quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:22 schreef Chai het volgende:
[..]
Ik wil je wel een DM sturen, maar onwetende mensen er ongevraagd mee lastig vallen zou ik nooit doen.
quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:25 schreef Gedachtenstroom het volgende:
[..]
Het is kunst, en verder wordt er redelijk voor betaald, dus waarom niet?
http://veiling.catawiki.nl/kavels/474833-heleen-van-royen
Het hoort bij de mensheid, of dat nou leuk is of niet.quote:
ik moet kotsen.quote:
Trek er thee vanquote:Op woensdag 14 mei 2014 20:28 schreef vigen98 het volgende:
[..]Ik weet niet of ik hier opgewonden van word of ik moet kotsen. Waarschijnlijk die 2e
Als ik met mijn ouders om kwart voor acht de DWDD aan het kijken ben ga ik ook niet wijdbeens op de bank een tampon uit mijn kut vissen hoor.quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:28 schreef Gedachtenstroom het volgende:
[..]
Het hoort bij de mensheid, of dat nou leuk is of niet.
Of wilde je ontkennen dat vrouwen in het algemeen géén tampons of maandverband gebruiken.
Mag wel hoor?quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:29 schreef Chai het volgende:
[..]
Als ik met mijn ouders om kwart voor acht de DWDD aan het kijken ben ga ik ook niet wijdbeens op de bank een tampon uit mijn kut vissen hoor.
Alles wat erbij hoort hoeft niet gelijk in beeld als kunst.
Daarbij: Je hoeft het portfolio danwel de doeken die vanaf nu elke maand worden geveild niet te kopen.. De een vind het kunst, jij vind het vast overdreven aandachtszoekerij en vreemd.quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:29 schreef Chai het volgende:
[..]
Als ik met mijn ouders om kwart voor acht de DWDD aan het kijken ben ga ik ook niet wijdbeens op de bank een tampon uit mijn kut vissen hoor.
Alles wat erbij hoort hoeft niet gelijk in beeld als kunst.
Spoiler die shit ofzo.quote:
Ik vind het tijdstip waarop het uitgezonden word zeer ongepast.quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:31 schreef Gedachtenstroom het volgende:
[..]
Daarbij: Je hoeft het portfolio danwel de doeken die vanaf nu elke maand worden geveild niet te kopen.. De een vind het kunst, jij vind het vast overdreven aandachtszoekerij en vreemd.
In Engeland kun je bij de omroep klagen. Geen idee of dat in Nederland ook zo is.quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:31 schreef Chai het volgende:
[..]
Ik vind het tijdstip waarop het uitgezonden word zeer ongepast.
Nou ze zegt van wel natuurlijk, maar ze kan mss liegen want ze wou een tampon in haar kut fotograferen omdat een gewone tampon met bloed op getrukeerd kon zijn.quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:30 schreef Chai het volgende:
[..]
En dan zo'n minidrup in haar haar die niet als sperma te herkennen is.
Dus zeggen dat ze het wel doen?quote:Op woensdag 14 mei 2014 20:28 schreef Gedachtenstroom het volgende:
[..]
Het hoort bij de mensheid, of dat nou leuk is of niet.
Of wilde je ontkennen dat vrouwen in het algemeen géén tampons of maandverband gebruiken.
Jep. De vrouwen doen dat! Omdat schaamte en lekkagequote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |