Dat kan hij al een jaar of 5 niet meer.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 20:29 schreef Pleun2011 het volgende:
Van der Vaart zal er wel weer bij zitten.. die jongen heeft het altijd naar behoren gedaan in Oranje en in de kwalificatie was hij af en toe belangrijk, maar is hij geen risico op basis van het afgelopen seizoen? Heb het idee dat hij het allemaal niet meer bij kan benen.
Klopt eigenlijk wel ja.. nu ik erover nadenk was Van der Vaart vooral nuttig tegen B-landen, wanneer Oranje niet onder druk wordt gezet en rustig het spel kan maken. Ik vrees dat je er op het komende WK helemaal niets meer aan hebt.. te traag en fysiek te zwak.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 20:32 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat kan hij al een jaar of 5 niet meer.
Ik heb mijn twijfels.. bij HSV een tijdje terug binnen gehaald voor miljoenen maar hij heeft er amper iets laten zien.. werd op het laatste zelfs uitgejouwd door zijn eigen aanhang geloof ik. Ik zou mijn ogen uit mijn kop schamen als een club zijn laatste centen bij elkaar schraapt om mij te kopen en ik lever vervolgens een absolute wanprestatie. Zijn excuus is dan dat hij niet geschikt is voor degradatievoetbal.. tsja.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 20:42 schreef Pedroso het volgende:
Van der Vaart kun je nog prima gebruiken, ook al zal dat vaak niet voor een hele wedstrijd zijn.
Nog steeds 2 klassen beter dan het merendeel van wat er nu is geselecteerd voor het middenveld.
Heb de laatste maanden weinig HSV gezien maar was daarvoor de vlag op de strontschuit bij HSV, niet gek dat ze met zo'n team bijna degraderen.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 20:47 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ik heb mijn twijfels.. bij HSV een tijdje terug binnen gehaald voor miljoenen maar hij heeft er amper iets laten zien.. werd op het laatste zelfs uitgejouwd door zijn eigen aanhang geloof ik. Ik zou mijn ogen uit mijn kop schamen als een club zijn laatste centen bij elkaar schraapt om mij te kopen en ik lever vervolgens een absolute wanprestatie. Zijn excuus is dan dat hij niet geschikt is voor degradatievoetbal.. tsja.
We hebben van Ginkel ook nog om op het middenveld te zetten. Ik ben alleen bang dat hij te weinig wedstrijdritme heeft.quote:
Patrick van Aanholt (Vitesse),quote:Op dinsdag 13 mei 2014 21:14 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ik hoop op Emanuelson mee. De ideale linksback voor het 5-3-2 systeem.
Urby zit er niet bijquote:Op dinsdag 13 mei 2014 21:14 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ik hoop op Emanuelson mee. De ideale linksback voor het 5-3-2 systeem.
quote:Op dinsdag 13 mei 2014 21:15 schreef Irrem het volgende:
[..]
Louis van Gaal heeft Terence Kongolo, Patrick van Aanholt en Wesley Sneijder opgenomen in zijn voorlopige selectie voor het WK in Brazilië, dat volgende maand begint. Dat heeft de bondscoach van het Nederlands elftal vanavond bekendgemaakt. Ook koos hij Paul Verhaegh, Quincy Promes, Tonny Vilhena en Jonathan de Guzman.
Van het AD
Van Gaal is een rasmongool.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |