Hierop zal je het eerste stuk lopen bij een China phone. Wat je het beste kan doen is gewoon even kijken voor foto's gemaakt met de dg350 en kijken of dat acceptabel is voor jequote:Op vrijdag 23 mei 2014 21:14 schreef Jayyzz het volgende:
Goede camera (Een van de belangrijkste punten voor mij, was het grootste punt waarom ik de Sony had gekocht 3 jaar geleden )
quote:Op vrijdag 11 april 2014 19:01 schreef shiznuts het volgende:
GPS werkt prima:
[ afbeelding ]
Heeft alleen geen kompasfunctie!
Verder ook meteen wat foto's geknipt nu ik toch buiten was ermee...SPOILER: FEAUTEAUSOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz
Het probleem is dus dat ik haast geen foto's kan vinden :c. Ik heb een paar foto's gezien op dit forum van 1 gebruiker, en die zagen er best goed uit, maar dan hoor ik hier en daar van andere mensen dat hun foto's er lang niet zo mooi uitzien ed. Dus daarom wou ik horen wat jullie allemaal te zeggen hebbenquote:Op vrijdag 23 mei 2014 21:16 schreef rene90 het volgende:
[..]
Hierop zal je het eerste stuk lopen bij een China phone. Wat je het beste kan doen is gewoon even kijken voor foto's gemaakt met de dg350 en kijken of dat acceptabel is voor je
Dat lijken mij prima kiekjes in ieder geval. Ik weet niet wat je normaal fotografeert?quote:Op vrijdag 23 mei 2014 21:21 schreef Jayyzz het volgende:
[..]
Het probleem is dus dat ik haast geen foto's kan vinden :c. Ik heb een paar foto's gezien op dit forum van 1 gebruiker, en die zagen er best goed uit, maar dan hoor ik hier en daar van andere mensen dat hun foto's er lang niet zo mooi uitzien ed. Dus daarom wou ik horen wat jullie allemaal te zeggen hebben.
edit.
Op shiznuts: Deze foto's inderdaad
Vond ik ook al. Ik fotografeer meestal landschappen (Zonsondergang, grote velden , in het buitenland bergen ed.) Voor de rest gewoon standaard familie foto's. Een goede kwaliteit foto's in nacht zou helemaal geweldig zijn, maar dat kan ik eigenlijk niet echt verwachten van een camera van een telefoon.quote:Op vrijdag 23 mei 2014 21:25 schreef rene90 het volgende:
[..]
Dat lijken mij prima kiekjes in ieder geval. Ik weet niet wat je normaal fotografeert?
Haha, is het zo erg ja :p?quote:Op vrijdag 23 mei 2014 21:34 schreef shiznuts het volgende:
Voor 100 euro? Een aantal krasloten kopen en hopen dat je genoeg wint om een nieuwe top-of-the-line Sony te halen.
Hmm, ok. De camera buiten schouw gelaten, is dit een goede om te nemen? Of hebben jullie nog andere suggesties?quote:Op vrijdag 23 mei 2014 21:47 schreef shiznuts het volgende:
Verder niet veel beter of slechter dan camera's die men in andere MediaTek-smartphones mikt. Moet je eerder de duurdere Snapdragon phones hebben gok ik.
Zelf heb ik altijd een Panasonic Lumix LX-7 premium compact camera met me mee, omdat ik weet dat een telefoon alleen voor 'geinige kiekjes' is.
Ziet er inderdaad heel goed uit. Maar zit wel een beetje aan de dure kant voor mij (130 euro, en dan nog eventueel kans op douane... Kleine kans, maar moet rekening mee gehouden wordenquote:Op vrijdag 23 mei 2014 21:59 schreef shiznuts het volgende:
De DG350 doet eigenlijk weinig fout. Als het design je kan bevallen is het een mooi ding. Best aardig gebouwd, voelt soepeltjes aan in het navigeren e.d., scherm is mooi. Voor dat geld krijg je nog best veel.
Heb vandaag in de Dino-nieuwsbrief ook een G4S+ gelinkt gekregen voor < 180 USD, is in principe ook een leuke deal: http://www.dinodirect.com(...)-16gb-p42155360.html . Haast te goed om waar te zijn zelfs.Die van mij was 20 USD duurder (meer eigenlijk, douanetoeslag).
Mijn neefje heeft hem en is er zeer tevreden over.quote:Op vrijdag 23 mei 2014 22:09 schreef Jayyzz het volgende:
[..]
Ziet er inderdaad heel goed uit. Maar zit wel een beetje aan de dure kant voor mij (130 euro, en dan nog eventueel kans op douane... Kleine kans, maar moet rekening mee gehouden worden) Ik houd hem zeker in mijn achterhoofd, even kijken hoe hoog mijn loon uitvalt
.
Voor de rest nog suggesties?
Edit.
Kijkend in die prijsklasse viel mij ook de Inew V3 op. Vind ik een supermooie telefoon, en hoor daar ook hele goede geluiden over. Enige nadeel is de kleine batterij (1830 mah). Wat vinden jullie van deze telefoon?
Waarvoor wil je de handleiding gebruiken dan?quote:Op zaterdag 24 mei 2014 12:02 schreef quirigua het volgende:
Beste Fokkers,
Ik heb een DOOGEE 100 COLLO gekregen, MAAR er zit geen handleiding bij![]()
Iemand die weet waar die te down loaden is ? En dan niet in het chinees of arabies
Als je hem snel nodig hebt zou ik ook eventjes kijken op marktplaats/tweakers. Wie weet dat iemand van zijn toestel af wilt. Dan betaal je vaak iets minder dan de nieuwprijs, maar heb je zekerheid over de werking/de levertijd.quote:Op vrijdag 23 mei 2014 22:09 schreef Jayyzz het volgende:
[..]
Ziet er inderdaad heel goed uit. Maar zit wel een beetje aan de dure kant voor mij (130 euro, en dan nog eventueel kans op douane... Kleine kans, maar moet rekening mee gehouden worden) Ik houd hem zeker in mijn achterhoofd, even kijken hoe hoog mijn loon uitvalt
.
Voor de rest nog suggesties?
Edit.
Kijkend in die prijsklasse viel mij ook de Inew V3 op. Vind ik een supermooie telefoon, en hoor daar ook hele goede geluiden over. Enige nadeel is de kleine batterij (1830 mah). Wat vinden jullie van deze telefoon?
Thnx Downstar. Ik d8 dat nalezen makkelijker is dan priegelen met al die kleine toetsjes en swipen op dat kleine scherm (daar staat wel wat).quote:Op zaterdag 24 mei 2014 12:45 schreef Downstar het volgende:
[..]
Waarvoor wil je de handleiding gebruiken dan?
zal (indien uberhaupt beschikbaar) niet veel dingen instaan anders dan specificaties
en waar welk knopje voor dient..
Wat begrijp je momenteel niet? misschien dat wij je verder kunnen helpen?
Prima..quote:Op zaterdag 24 mei 2014 13:22 schreef quirigua het volgende:
[..]
Thnx Downstar. Ik d8 dat nalezen makkelijker is dan priegelen met al die kleine toetsjes en swipen op dat kleine scherm (daar staat wel wat).
Maar nu net heb ik op de site van Doogee videos gevonden die t "allemaal" uitleggen, haha.
Anyhow, ik ben nieuw met smsart phones (bijna de laatste; yes, ik ben n it noob ) en zal t wel leren. Ik kom nog wel om hulp en advies, thnx.
Vaag dat je problemen hebt met BG ,hoor er hier weinig klachten over ...quote:Op vrijdag 23 mei 2014 19:45 schreef Brecht35 het volgende:
Ik wacht tot zondag, als BG dan nog niet gereageerd heeft, claim ik. Wachten heeft echt geen zin meer, ik ben er rotsvast van overtuigd dat ze m'n gsm kwijt zijn.
Ja, via mail reageren ze wel. Vriendelijk vragen om te wachten is in mijn geval niet meer aan de orde imo.quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:04 schreef SanAnt het volgende:
[..]
Vaag dat je problemen hebt met BG ,hoor er hier weinig klachten over ...
Bij mij reageren ze altijd binnen 48 uur via de mail .
Heb je de live chat geprobeert???
Het standaard chinezen gelul "wacht aub nog een paar daagjes"quote:Op zaterdag 24 mei 2014 14:16 schreef Brecht35 het volgende:
[..]
Ja, via mail reageren ze wel. Vriendelijk vragen om te wachten is in mijn geval niet meer aan de orde imo.
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |