Vraag eens bij andere buren op die etage hoe hun druk is. Misschien hebben die hetzelfde probleem.quote:
hehe, zie boven.quote:Op maandag 13 oktober 2014 22:05 schreef Molo het volgende:
[..]
Vraag eens bij andere buren op die etage hoe hun druk is. Misschien hebben die hetzelfde probleem.
Hahahahahaquote:
Ik had oude leidingen waar een zwakke plek in zat - moest paar keer per stookseizoen bijvullen maar lek was echt niet zo groot dat hij gelijk leeg liepquote:Op maandag 13 oktober 2014 21:52 schreef Dr.Hilfiger het volgende:
[..]
Dan ga je eerder richting 0 bar.
quote:Op zaterdag 23 augustus 2014 17:41 schreef Saisai het volgende:
[..]
Je mag wel een keertje komen douchen
nohommo
Gaan ze er ook wat aan doen? Da's meer de vraag.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 12:31 schreef Saisai het volgende:
Waternet belde, ze komen morgen de druk opmeten
Die potten zien eruit als een handig maatje (en leuk met die stickers), weet je toevallig nog waar je die vandaan hebt?quote:Op vrijdag 10 oktober 2014 12:18 schreef Saisai het volgende:
De keuken is inmiddels gekit, geplakt, schoon, volledig bruikbaar en ingericht.
[ afbeelding ]
Dus, die oude k*tkeuken kan eruit!![]()
Zo zag het eruit:
[ afbeelding ]
En nu ziet het er zo uit:
[ afbeelding ]
Nog niet echt een verbetering dus
We gaan er een inbouwkast in maken voor onze kleding. Bas (Fokloze) wil dit graag zelf doen, dus ik heb er niets mee te maken, best prima.
Weckpotten zijn van ikea, stickers van ebay, maar xenos heeft ze ook zag ik.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 13:23 schreef Chicolate het volgende:
[..]
Die potten zien eruit als een handig maatje (en leuk met die stickers), weet je toevallig nog waar je die vandaan hebt?
Dit is stap 1 hèquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 12:59 schreef blup het volgende:
[..]
Gaan ze er ook wat aan doen? Da's meer de vraag.
Ik heb het zelf geschuurd met schuurspons-materiaal om het mat te maken. Er komen krasjes op, maar deze zijn oppervlakkig en zijn eventueel nog wel te repareren. Dat laatste vind ik onzin. Zoals je zegt, dit geeft het historie. Bovendien 'hoort' dit wel een beetje bij het type blad.quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 20:26 schreef BBach het volgende:
Dat blad is zaligGeen idee of epoxy slijtagebestendig genoeg zal zijn, maar dan nog zou het alleen maar meer historie geven. Leuk dat jullie zoiets zelf doen & wagen.
Vind ik ook. En krasjes of niet, dat gaat nog 200 jaar mee (of zorgt voor behoorlijk wat uitbreekgevloek binnen een jaar of 100quote:Op dinsdag 14 oktober 2014 20:34 schreef Saisai het volgende:
[..]
Ik heb het zelf geschuurd met schuurspons-materiaal om het mat te maken. Er komen krasjes op, maar deze zijn oppervlakkig en zijn eventueel nog wel te repareren. Dat laatste vind ik onzin. Zoals je zegt, dit geeft het historie. Bovendien 'hoort' dit wel een beetje bij het type blad.
inderdaadquote:Op dinsdag 14 oktober 2014 20:36 schreef BBach het volgende:
[..]
Vind ik ook. En krasjes of niet, dat gaat nog 200 jaar mee (of zorgt voor behoorlijk wat uitbreekgevloek binnen een jaar of 100)
Ja dat doen we nu ook, maar het is nog niet echt koud. Bovendien heb ik het idee dat we ook aardig wat warmte van de woning onder ons krijgen.quote:Op zondag 9 november 2014 09:58 schreef Lucky_Strike het volgende:
Kan je dat niet testen deze winter? Dat je eens een koude week met maar één radiator doet?
ja, ze zijn geweest en zeggen dat de druk die beneden binnenkomt voldoende is en dat ik pech heb dat ik vier hoog woon. Ik las ergens dat ze dit niet zo kunnen stellen, maar ik kan het nergens terug vindenquote:Op zondag 9 november 2014 11:53 schreef ikweethetookniet het volgende:
Is waternet al geweest![]()
Anders gewoon een beetje druk uitoefenen of de druk opvoeren dan komen ze wel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |