Hahaha. Dat ook inderdaadquote:Op dinsdag 13 mei 2014 12:49 schreef Mandéra het volgende:
[..]
Ben er ook wel benieuwd naar, hij is al beschikbaar online maar zonder NL subs ga ik het niet redden met mijn kennis van de Franse taal.
Handig inderdaad. Ik mis alleen een verwijzing naar de imdb-pagina.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 09:55 schreef Houniet het volgende:
http://www.alletvseries.com/
Best handig die site. Goed Nederlands overzicht.
Afgelopen weekens heb ik True Detective gezien. Opbouw begint langzaam, maar dan damn goed! Aanrader!quote:Op zaterdag 3 mei 2014 23:04 schreef Leafeon672 het volgende:
Momenteel volg ik GoT, Fargo, The Americans en Orphan Black. Heeft er iemand nog aanraders voor nieuwe series?
Wow Gracepoint is echt exact hetzelfde als Broadchurch inc David Tennant. Zendt dat dan gewoon uit, al is dat natuurlijk al bij BBC America te zien geweest.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 17:55 schreef criminal_mind het volgende:
Trailers voor de nieuwe series van fox
http://www.spoilertv.com/(...)ok-trailers-for.html
Ben wel erg benieuwd naar Wayward Pines.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 22:12 schreef Tweek het volgende:
[..]
Wow Gracepoint is echt exact hetzelfde als Broadchurch inc David Tennant. Zendt dat dan gewoon uit, al is dat natuurlijk al bij BBC America te zien geweest.
Backstrom ziet er wel interessant uit.
Ziet er inderdaad ook interessant uit. Al beloofd M. Night's betrokkenheid niet zoveel goeds.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 23:28 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Ben wel erg benieuwd naar Wayward Pines.
Deze serie staat in de top 10 van best beoordeelde series op IMDb, misschien eens proberen want ik ben bijna klaar met Breaking Bad.quote:Op dinsdag 13 mei 2014 15:08 schreef Danielle83 het volgende:
[..]
Afgelopen weekens heb ik True Detective gezien. Opbouw begint langzaam, maar dan damn goed! Aanrader!
quote:Op donderdag 15 mei 2014 01:07 schreef Nober het volgende:
[..]
Deze serie staat in de top 10 van best beoordeelde series op IMDb, misschien eens proberen want ik ben bijna klaar met Breaking Bad.
jij lijkt me een Glee kijker.quote:Op donderdag 15 mei 2014 02:54 schreef Seam het volgende:
[..]Waarde hechten aan imdb, enkel voor kleurloze film en serieliefhebbers.
Je kan ook verder lezen dan alleen het cijfer. De reviews zijn erg bruikbaar. IMDB is voor mij de beste site qua naslagquote:Op donderdag 15 mei 2014 02:54 schreef Seam het volgende:
[..]Waarde hechten aan imdb, enkel voor kleurloze film en serieliefhebbers.
Moviemeter>>>>imdb altijd.quote:Op donderdag 15 mei 2014 03:22 schreef Soury het volgende:
[..]
Je kan ook verder lezen dan alleen het cijfer. De reviews zijn erg bruikbaar. IMDB is voor mij de beste site qua naslag
Grappig dat je het zegt, want ik vond Glee de eerste paar afleveringen fenomenaal als tragikomedie. Daarna werd het walgelijk, maar het had absoluut veel potentie. Maar ik ben dan ook geen 13 in een dozijn film/serieliefhebber die The Wire, Sopranos en Game of Thrones meesterlijk vind.quote:
Doen! Eerste seizoen heeft 8 afleveringenquote:Op donderdag 15 mei 2014 01:07 schreef Nober het volgende:
[..]
Deze serie staat in de top 10 van best beoordeelde series op IMDb, misschien eens proberen want ik ben bijna klaar met Breaking Bad.
Hier hetzelfde. IMDB is niet perfect, maar toch echt wel een zeer goede bron van informatie.quote:Op donderdag 15 mei 2014 10:02 schreef funrider het volgende:
Ik hecht wel wat waarde aan IMDB bij films en series. Maar als ik iets niet leuk vind dan blijf ik een serie met een hoog IMDB cijfer niet kijken omdat de gemiddelde persoon het goed vind
Fraaie site die alle tv series inderdaad. Overigens zijn er nog een paar fraaie andere zoals MijnSerie.nl, BesteSeries.nl en de Nachtvlinders.
Ik ben wel benieuwd naar Wayward Pines.
Heel ander soort serie dan BB, maar net als BB, staat TD zeer hoog genoteerd in mijn "top aller tijden-lijstje". Imo de beste serie van de laatste tijd (al maakt Fargo wat dat aangaat ook nog een kans, die serie heeft overigens wél meer weg van BBquote:Op donderdag 15 mei 2014 01:07 schreef Nober het volgende:
[..]
Deze serie staat in de top 10 van best beoordeelde series op IMDb, misschien eens proberen want ik ben bijna klaar met Breaking Bad.
Trololol. Of gewoon 'lekker rebels'.quote:Op donderdag 15 mei 2014 03:44 schreef Seam het volgende:
[..]
Moviemeter>>>>imdb altijd.
[..]
Grappig dat je het zegt, want ik vond Glee de eerste paar afleveringen fenomenaal als tragikomedie. Daarna werd het walgelijk, maar het had absoluut veel potentie. Maar ik ben dan ook geen 13 in een dozijn film/serieliefhebber die The Wire, Sopranos en Game of Thrones meesterlijk vind.
Nee hoor, ik vind het allemaal sterke series, maar doorgeschoten in hun hyperrealisme en zogenaamde interessante karakterverdiepingen. Ik zie liever creatieve series met een interessant concept, als ik een realistisch portret wil ga ik wel een documentaire kijken of naar mijn werk.quote:Op donderdag 15 mei 2014 14:15 schreef ChickenMan het volgende:
[..]
Trololol. Of gewoon 'lekker rebels'.
Okok, ik was bang dat je ging zeggen dat het kutseries zijn. Maar ja, goede creatieve series met een interessant concept zijn lastig te vinden.quote:Op donderdag 15 mei 2014 14:25 schreef Seam het volgende:
[..]
Nee hoor, ik vind het allemaal sterke series, maar doorgeschoten in hun hyperrealisme en zogenaamde interessante karakterverdiepingen. Ik zie liever creatieve series met een interessant concept, als ik een realistisch portret wil ga ik wel een documentaire kijken of naar mijn werk.
GoT vind ik top. The Sopranos vooralsnog nooit -helemaal- gezien, maar vind ik waarschijnlijk ook wel top. The Wire echter, lijkt me eigenlijk om exact deze reden idd maar weinig aan (paar keer aan begonnen en steeds weer afgehaakt).quote:Op donderdag 15 mei 2014 14:25 schreef Seam het volgende:
[..]
Nee hoor, ik vind het allemaal sterke series, maar doorgeschoten in hun hyperrealisme en zogenaamde interessante karakterverdiepingen. Ik zie liever creatieve series met een interessant concept, als ik een realistisch portret wil ga ik wel een documentaire kijken of naar mijn werk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |