Precies, zo'n buis werkt perfectquote:Op vrijdag 2 mei 2014 08:46 schreef kanovinnie het volgende:
Een langere sleutel. Verlengen met een buis is voor beunhazen en prutsers.
Zeker. Totdat de sleutel die er niet voor gemaakt is krak zegt. Maarja, wie overkomt dat nou he?quote:
Met een ratel moet je het ook niet doen. Maar onderstaande dingen zijn er zo'n beetje voor gemaakt.quote:Op vrijdag 2 mei 2014 08:48 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Zeker. Totdat de sleutel die er niet voor gemaakt is krak zegt. Maarja, wie overkomt dat nou he?
Dat het in de praktijk gedaan word betekend het nog niet dat ze er voor gemaakt zijn. Ze zijn eerder gemaakt om te doen wat ze moeten doen, nooit kapot gaan omdat ze van eenvoud aan elkaar hangen.quote:Op vrijdag 2 mei 2014 08:49 schreef CafeRoker het volgende:
[..]
Met een ratel moet je het ook niet doen. Maar onderstaande dingen zijn er zo'n beetje voor gemaakt.
[ afbeelding ]
Verder lijkt het me alsof de wielmoeren in kwestie gewoon te vast zitten. Misschien moest ts ze gewoon losdraaien en op moment vastzetten.
Dit dus.quote:Op vrijdag 2 mei 2014 08:49 schreef CafeRoker het volgende:
[..]
Verder lijkt het me alsof de wielmoeren in kwestie gewoon te vast zitten. Misschien moest ts ze gewoon losdraaien en op moment vastzetten.
Wat is het punt dan? Nogal snobistisch om van naast een goedgevulde gereedschapskar te oordelen over creatieve oplossingen die hobbyisten zonder die luxe moeten gebruiken.quote:Op vrijdag 2 mei 2014 08:51 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Dat het in de praktijk gedaan word betekend het nog niet dat ze er voor gemaakt zijn. Ze zijn eerder gemaakt om te doen wat ze moeten doen, nooit kapot gaan omdat ze van eenvoud aan elkaar hangen.
Ik heb geen goedgevulde gereedschapskar. Maar als ik iets nodig heb dan koop ik het juiste gereedschap ipv te zitten kloten. Maar dat moet iedereen uiteraard zelf weten.quote:Op vrijdag 2 mei 2014 08:58 schreef CafeRoker het volgende:
[..]
Wat is het punt dan? Nogal snobistisch om van naast een goedgevulde gereedschapskar te oordelen over creatieve oplossingen die hobbyisten zonder die luxe moeten gebruiken.
Heb je eigenlijk een ratelset liggen? Kruissleutels hebben maar korte armpjes. Misschien lukt het je met een gewone ratel (1/2") al. Met een 3/8" hoef je het niet te proberen want die is te zwak.quote:Op vrijdag 2 mei 2014 09:02 schreef dh105 het volgende:
ik wil niet per se de goedkoopste oplossing, wel eentje die werkt, ook als die dingen dus te vast zitten. Zullen dan toch los moeten, en ik ben geen hulk helaas.
welk los onderdeel, anders dan een normale kruissleutel, zouden jullie hiervoor wél kopen dan, kennelijk is de momentsleutel hiervoor dus niet de bedoeling?
Ook prima. Als het daar al niet mee lukt is er iets serieus mis. Wel ff voor de zekerheid naar je dopmaat kijken want daar zit wel eens wat verschil in.quote:Op vrijdag 2 mei 2014 09:08 schreef dh105 het volgende:
ik heb ze tot nu toe nooit zelf vastgezet (met uitzondering dan de paar die ik van de week zelf los heb gemaakt), maar is in de garage gedaan, met zo'n luchtding. Degene die ik zelf vast heb gezet heb ik niet overdreven vastgetrokken, vast=vast.
Als ik zoiets koop, gaat het dan makkelijker dan met een kruissleutel?
http://www.conrad.nl/ce/n(...)l-telescoop?ref=list
Vertel me eens even waar ze sleutels van 2 meter verkopen? Zolang heb ik een keer moeten verlegen namelijk.quote:Op vrijdag 2 mei 2014 08:46 schreef kanovinnie het volgende:
Een langere sleutel. Verlengen met een buis is voor beunhazen en prutsers.
quote:Op vrijdag 2 mei 2014 09:12 schreef BORRREETJEEE het volgende:
[..]
Vertel me eens even waar ze sleutels van 2 meter verkopen? Zolang heb ik een keer moeten verlegen namelijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |