Lombaerts is nog minder een linksback dan Vertonghen is. En is nog trager dan Van Beukering. Vertonghen speelt nog regelmatig op die plek, Lombaerts nooit. Alleen 1 keer met België in de afgelopen 2 jaar.quote:Op maandag 26 mei 2014 16:51 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ja leuk.
We hebben geen betere linksback.
Vertonghen is ook slecht op links, kun je beter centraal zetten
Mertensquote:Op maandag 26 mei 2014 16:47 schreef Mexicanobakker het volgende:
NL/Belgisch elftal is toch wel dit
Courtois
vd Wiel/Kompany/Vertonghen/Lombaerts
Witsel/Hazard/Strootgod
Robben/van Persie/Mertens
Ja want Luxemburg is absuluut een kanshebber voor het WKquote:Op maandag 26 mei 2014 16:55 schreef Mexicanobakker het volgende:
Denk dat vanavond een lastige wedstrijd wordt. Als ze gelijkspelen is dat een knap resultaat.
Mertens is belangrijk bij SSCNquote:Op maandag 26 mei 2014 17:32 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
MertensZo kan ik het ook
Courtiois
Janmaat/De Vrij/Vlaar/BMI
Witsel/Buffel/Hazard
Mirallas/Van Persie/Robben
Courtoisquote:Op maandag 26 mei 2014 17:32 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
MertensZo kan ik het ook
Courtois
Janmaat of vd Wiel/Kompany/Vetonghen/Blind(ofja eigenlijk niemand)
Witsel/Sneijder/Strootman
Robben/Van Persie/Hazard
Fellaini is toch Waal? En Vermaelen is misschien beter op linksback ja. Had ik even niet aan gedacht.quote:Op maandag 26 mei 2014 16:16 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Fellaini, de Bruyne, Dembele?
Daarnaast Alderweireld wel en Vermaelen niet, en vd Wiel op links
Vermaelen en Alderweireld zouden dan linksback moetenquote:Op maandag 26 mei 2014 16:52 schreef Halcon het volgende:
[..]
NL en B samen hebben ook niet veel LB's.
Vermaelen dan maar en dan Vertonghen CB.quote:Op maandag 26 mei 2014 18:34 schreef Wouterw17 het volgende:
[..]
Vermaelen en Alderweireld zouden dan linksback moeten
Hmmm... Dan kan je ook Alderweireld op centraal laten spelenquote:Op maandag 26 mei 2014 18:55 schreef r0binhood het volgende:
v.d wiel op rechts
janmaat op rechts
zet hem maar op rechts:
dit WK mag alderweireld vanop de reservebank gaan volgen.
ik kan me niet voorstellen dat wilmots v.d. Borre niet als vaste rechtsachter gaat gebruiken.
---------------------Courtois-----------------------quote:Op maandag 26 mei 2014 23:15 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Hmmm... Dan kan je ook Alderweireld op centraal laten spelen
-----------------------------------Courtois
Vanden Borre - Alderweireld - Kompany - Verthongen
--------------------------------------Witsel------------------------------
--------------------------Fellaini------------Defour
Dit zou mijn opstelling ook zijn ja. Eventueel Mirallas voor Dries, maar momenteel is Mertens beter in vorm en mist Mirallas nog wat ritme.quote:Op maandag 26 mei 2014 23:34 schreef Belgosome het volgende:
[..]
---------------------Courtois-----------------------
---VDB-----------Kompany-----------Vermaelen----------Vertonghen
-------------------Witsel------------Fellaini-----------
-------------------------De Bruyne---------------
----Mertens-------------------------------Hazard
--------------------------Lukaku----------------
Dat zou mijn elftal zijn. De Bruyne verkeert in bloedvorm , die moet je gewoon op de 10 zetten. Snap niet dat jij voor zo'n middenveld gaat.
Fellaini komt volgens de wiki uit Etterbeek in het Hoofdstedelijk Gewest. Middenveld met Strootman, Fellaini en de Bruyne lijkt me dan wel mooi.quote:Op maandag 26 mei 2014 18:31 schreef Wouterw17 het volgende:
[..]
Fellaini is toch Waal? En Vermaelen is misschien beter op linksback ja. Had ik even niet aan gedacht.
In NL leeft het toch juist helemaal niet? En een groot scherm toch pas vanaf de kwartfinale (deze ediție dus uberhaupt niet nodig) en zelfs dan niet in de meeste steden?quote:Op dinsdag 27 mei 2014 09:46 schreef Iwanius het volgende:
Zeg...beste zuiderburen. Leeft het WK al bij jullie in België zoals bij ons in Nederland?
Dus versierde straten,grote schermen in cafés e.d.
De winkels liggen vol troep en de marketing wil dat de belgen zo gek gaan doen als wij maar voorlopig willen de meesten er nog niet aan.quote:Op dinsdag 27 mei 2014 10:02 schreef Iwanius het volgende:
Het komt in Nederland langzaam op gang,veel langzamer dan de vorige edities.
Maar ik sprak in zijn algemeenheid omdat het beeld bestaat dat van alle EU landen alleen Nederland zo een beetje het enige land is dat voor een EK of WK de boel al vroeg optuigt.
Dus is mijn vraag niet geheel onlogisch gezien het optimisme over de Rode Duivels hoe het er bij jullie aan toe gaat momenteel.
Ga weg man. Van der Wiel staat gewoon basis bij PSG. Hij is echt wel de beste rechtsback van Nederland en België.quote:Op maandag 26 mei 2014 18:55 schreef r0binhood het volgende:
v.d wiel op rechts
janmaat op rechts
zet hem maar op rechts:
dit WK mag alderweireld vanop de reservebank gaan volgen.
ik kan me niet voorstellen dat wilmots v.d. Borre niet als vaste rechtsachter gaat gebruiken.
was dacht ik een Belg die ermee begon, verder slaat je hele reactie nergens opquote:Op dinsdag 27 mei 2014 12:08 schreef Chilliewillie88 het volgende:
Al die Hollanders die hier een team zitten samen te stellen met spelers uit België én Nederland
Alsof er in België ook maar iemand zit te wachten op een fusie met Nederland.
Face it de kwaliteit bij Nederland begint allemaal op leeftijd te komen. De huidige selectie is al aan de magere kant, met hier en daar nog wel zeer goede spelers tussen, maar de toekomst oogt niet mooi voor jullie en opvolging zit er niet echt aan te komen.
Als jullie dan denken dat wij in België nu we voor het eerst in jaren nog eens een goede generatie staan te wachten op een annexatie met Nederland ben je toch wel goed gek
tuurlijk wel, Nederland heeft België nooit nodig gehad en omgekeerd ook nietquote:Op dinsdag 27 mei 2014 12:13 schreef Tarado het volgende:
[..]
was dacht ik een Belg die ermee begon, verder slaat je hele reactie nergens op
Ik kan nergens ontdekken dat er Nederlanders zijn die een fusie met België willen maar jij wel blijkbaarquote:Op dinsdag 27 mei 2014 12:15 schreef Chilliewillie88 het volgende:
[..]
tuurlijk wel, Nederland heeft België nooit nodig gehad en omgekeerd ook niet
Ik kan hier evengoed selecties van de Rode duivels beginnen te posten met Benzema en Ribery in de spits
#Belfiequote:
quote:Op dinsdag 27 mei 2014 12:08 schreef Chilliewillie88 het volgende:
Al die Hollanders die hier een team zitten samen te stellen met spelers uit België én Nederland
Alsof er in België ook maar iemand zit te wachten op een fusie met Nederland.
Face it de kwaliteit bij Nederland begint allemaal op leeftijd te komen. De huidige selectie is al aan de magere kant, met hier en daar nog wel zeer goede spelers tussen, maar de toekomst oogt niet mooi voor jullie en opvolging zit er niet echt aan te komen.
Als jullie dan denken dat wij in België nu we voor het eerst in jaren nog eens een goede generatie staan te wachten op een annexatie met Nederland ben je toch wel goed gek
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |