En, geslaagd?quote:Op dinsdag 29 april 2014 20:40 schreef remcoP het volgende:
Vorig jaar latijn gedaan, dit lijkt me een veel leuker onderwerp dan die suffe seneca
Ja, examen was uiteindelijk een eitje. Ze pakte echt de makkelijke teksten en stelden vragen die we ook al in de klas hadden gemaakt ter voorbereiding.quote:
Ik ga gewoon zorgen dat ik de verhaallijn ken, teksten overscannen zodat ik ze tenminste kan herkennen (niet dat ik eerst 10 minuten naar de tekst moet staren voordat ik pas doorheb over welk verhaal het gaatquote:Op woensdag 21 mei 2014 12:49 schreef lazypenguin het volgende:
hoe leren jullie?
de vragen en teksten goed doorlezen of echt alles uit je hoofd regel na regel stampen?
wat best onmogelijk is
preciesquote:Op woensdag 21 mei 2014 12:49 schreef lazypenguin het volgende:
hoe leren jullie?
de vragen en teksten goed doorlezen of echt alles uit je hoofd regel na regel stampen?
wat best onmogelijk is
Protip als je het nog niet wist: (mythologische) personen staan meestal in het woordenboek. Als je dan bijv. Atlas opzoekt staat er precies wat er met hem gebeurd is. Ook geboortedata van bestaande personen staan erin.quote:Op woensdag 21 mei 2014 17:46 schreef PausNicolaas het volgende:
Een WB Nederlands mag erbij toch?
Kijken of daar van die stront stijlfiguren instaan :p
Haha ja nice!quote:Op woensdag 21 mei 2014 18:14 schreef Adsumnonabsum het volgende:
[..]
Protip als je het nog niet wist: (mythologische) personen staan meestal in het woordenboek. Als je dan bijv. Atlas opzoekt staat er precies wat er met hem gebeurd is. Ook geboortedata van bestaande personen staan erin.
quote:Op woensdag 21 mei 2014 18:25 schreef PausNicolaas het volgende:
[..]
Haha ja nice!
Maar WB NL mag erbij dus?
Btw hoe zoek je die geboortedata op dan?quote:
Ja, als je Ovidius opzoekt dan staat er wanneer hij geboren is en wanneer hij ongeveer dood ging.quote:Op woensdag 21 mei 2014 18:29 schreef PausNicolaas het volgende:
[..]
Btw hoe zoek je die geboortedata op dan?
Of bedoel je dat die bij de personen staan die je hebt opgezocht? :p
Ik hoop iig niet dat stuk van Perseus en Andromeda.quote:Op woensdag 21 mei 2014 23:19 schreef qwertyq het volgende:
Iemand enig vermoeden welke teksten de meeste kans maken om teruggevraagd te worden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |