Parijs zelfde laken een pak. In dat soort landen is een auto veel meer een gebruiksvoorwerp.quote:Op woensdag 30 april 2014 12:15 schreef CitroenFrance het volgende:
In Barcelona zie ik alleen maar auto's met schade :p! Dan zou het schade controleren echt een dagtaak zijn.
Nu staat er wel een nieuwe online: met een tekstvak waarin opmerkingen/vragen van de klant gezet kunnen worden.quote:Op woensdag 30 april 2014 13:37 schreef MG_13 het volgende:
Werd er vanochtend op geattendeerd dat ze bij de grote in Almere nieuwe transportformulieren hebben. Maar gisteravond stond gewoon nog het oude formulier online. Ik eindigde vandaag ook weer bij de grote in Almere. Daar staat iemand van EW te controleren, maar je krijgt ook een blikje drinken en een mars/snickers/twix!
hmm raar, ik zie nog steeds het oude formulier als ik op de link klikquote:Op woensdag 30 april 2014 13:42 schreef Krotenkoker het volgende:
[..]
Nu staat er wel een nieuwe online: met een tekstvak waarin opmerkingen/vragen van de klant gezet kunnen worden.
Jup, Prius met een ander sausjequote:Op woensdag 30 april 2014 18:53 schreef Wave103 het volgende:
Morgen een A5, Ford Mondeo en een Civic hybrid. Iemand wel eens in die laatste gereden?
Jep, eentje uit 2010. Best een aardige auto, alleen maakte de mijne destijds op de snelweg heel veel toeren/lawaai bij 120 km/u. In de sportstand leek het al helemaal nergens meer op.quote:Op woensdag 30 april 2014 18:53 schreef Wave103 het volgende:
Morgen een A5, Ford Mondeo en een Civic hybrid. Iemand wel eens in die laatste gereden?
Oh oké thanks!quote:Op woensdag 30 april 2014 21:07 schreef qua111 het volgende:
Ja meestal zet ik hem eerst ergens neer en vraag het daarna. Meestal staat ie dr wel goed, en anders verzetten ze hem zelf wel voor je(: behalve bij de grote LM's natuurlijk, maar die hebben een duidelijk instructie in de ritinfo
In Charlois? Daar zit er niks anders op dan lopen vanaf Slinge vrees ik.quote:Op woensdag 30 april 2014 23:13 schreef Exorbitantes het volgende:
Morgen moet ik naar een verhuurbedrijf ergens bij een haven in Rotterdam. Iemand tips hoe ik daar kom? Via 9292 zie ik reistijden van 1.5 uur. Dat moet vast beter kunnen in zo'n grote stad.
Ja daar! Welke bus/tram moet ik dan pakken vanaf Rotterdam CS?quote:Op woensdag 30 april 2014 23:15 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
In Charlois? Daar zit er niks anders op dan lopen vanaf Slinge vrees ik.
Metro D richting de Akkers of E richting de Slingequote:Op woensdag 30 april 2014 23:26 schreef Exorbitantes het volgende:
[..]
Ja daar! Welke bus/tram moet ik dan pakken vanaf Rotterdam CS?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |