wil er toch weer een schuur van maken met een klein werkplaatsje.quote:Op dinsdag 22 april 2014 11:43 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Hahaha wel een goede invulling van de schuurOf was je van plan het gewoon als schuur te gaan gebruiken?
Srs tho: niet toelaatbaar voor stage dit blok dus om wat extra studiepuntjes te halen geef ik dit blok de eerstejaars les met een klasgenoot. Heb nu toch 8 weken niks te doenquote:
zijn dr tieten te groot?quote:Op dinsdag 22 april 2014 11:44 schreef Chai het volgende:
Robo ben je weer jelly dat je een bepaalde bikini niet kan dragen.
Ja ben veel te moddervet voor zo'n fringebikini fuck alle wijven die ze wel kunnen dragen. Stiekem heb ik er al eentje boven m'n bed hangen voor als ik op mijn streefgewicht zitquote:Op dinsdag 22 april 2014 11:44 schreef Chai het volgende:
Robo ben je weer jelly dat je een bepaalde bikini niet kan dragen.
Hmm ook een goed idee inderdaad. Leuk voor warme zomeravondenquote:Op dinsdag 22 april 2014 11:45 schreef gianni61 het volgende:
[..]
wil er toch weer een schuur van maken met een klein werkplaatsje.
als ik de bar houd, denk ik dat ik hem buiten onder de overkapping zet
robo pleasequote:Op dinsdag 22 april 2014 11:46 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Ja ben veel te moddervet voor zo'n fringebikini
jaquote:[..]
Hmm ook een goed idee inderdaad. Leuk voor warme zomeravonden
Ja ze past de grootste maat van deze bikini niet eens!!quote:Op dinsdag 22 april 2014 11:46 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
zijn dr tieten te groot?
fingers crossed jwttog
Was garpjequote:Op dinsdag 22 april 2014 11:48 schreef gianni61 het volgende:
[..]
robo please
[..]
ja
paar vrienden uitnodigen, barbecue erbij
Hmja klopt wel eigenlijk, maar heb verder geen monstertieten ofzo.quote:Op dinsdag 22 april 2014 11:48 schreef Chai het volgende:
[..]
Ja ze past de grootste maat van deze bikini niet eens!!
http://www.hm.com/nl/product/24167?article=24167-A
Ja soms als het op tv isquote:Op dinsdag 22 april 2014 11:48 schreef krioro het volgende:
[..]
Hey robebe, kijk/keek je ook Beauty School Cop Outs? =$
Hoezo geen stage dan?quote:Op dinsdag 22 april 2014 11:46 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
Srs tho: niet toelaatbaar voor stage dit blok dus om wat extra studiepuntjes te halen geef ik dit blok de eerstejaars les met een klasgenoot. Heb nu toch 8 weken niks te doen
klopt, die met zon halve draai in het midden zijn meestal ook lelluk (geen idee hoe die heten)quote:Op dinsdag 22 april 2014 11:48 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Was garpjeVind die bikini's gewoon hondslelijk.
het is uitquote:Op dinsdag 22 april 2014 11:49 schreef Robophatt het volgende:
[..]
maar heb verder geen monstertieten ofzo.
niet toelaatbaar door fucking twee profileringspuntjes uit het eerste jaar die ik nog niet had gehaaldquote:
Ja die kunnen wel leuk zijn op zich, maar staan mij voor geen meter. Je moet gewoon een bikini kopen die bij je figuur past, dan is het altijd mooi.quote:Op dinsdag 22 april 2014 11:50 schreef gianni61 het volgende:
[..]
klopt, die met zon halve draai in het midden zijn meestal ook lelluk (geen idee hoe die heten)
quote:
#goedesmaakcrewquote:Op dinsdag 22 april 2014 11:49 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Ja soms als het op tv isHeb het nog niet gedownload
Maak er een klacht over dat je zo moeiluk een bikini kan vinden.quote:Op dinsdag 22 april 2014 11:49 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Hmja klopt wel eigenlijk, maar heb verder geen monstertieten ofzo.
die staan bij meerdere mensen voor geen meter, maar die mensen kopen ze tochquote:Op dinsdag 22 april 2014 11:51 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Ja die kunnen wel leuk zijn op zich, maar staan mij voor geen meter. Je moet gewoon een bikini kopen die bij je figuur past, dan is het altijd mooi.
het is ok, als wanneer ik het geld heb voor de plastische chirurg meten we je gelijk een groot stel neptieten aan.quote:
Ja ik heb een beetje moeite met de mannen. Zouden er allemaal best leuk uit kunnen zien als ze niet zo oranje en kaalgeplukt warenquote:Op dinsdag 22 april 2014 11:52 schreef krioro het volgende:
[..]
#goedesmaakcrew
Wat vind je van de cast?
Ik ben verliefd op Sacha.En Savannah is ook wel leuk om te zien (behalve d'r getekende wenkbrauwen).
Verder zou ik Calvin in drag nog eerder doen dan die dikke trol (dead srs).
Wat een onzin, mijn god.quote:Op dinsdag 22 april 2014 11:51 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
het is uit
[..]
niet toelaatbaar door fucking twee profileringspuntjes uit het eerste jaar die ik nog niet had gehaald![]()
dat zijn dus punten die je zelf kan invullen met bullshit als een dagje meelopen in een sportschool, een 2 daagse stage lopen bij een praktijk of zelfs een kaolo samenvatting van een boek schrijven![]()
![]()
Verder al mijn tentamens en praktijktoetsen gehaald
mja ik was zelf ook wel lui door elke keer die shit uit te stellen terwijl ik wist dat ik t moest halenquote:
rare kopquote:Op dinsdag 22 april 2014 11:48 schreef Chai het volgende:
[..]
Ja ze past de grootste maat van deze bikini niet eens!!
http://www.hm.com/nl/product/24167?article=24167-A
Sacha is die kleine blonde met pruiken, Savannah is lang maar wel slank dus dunno of jij dat petite noemt. Zie edit van m'n vorige post voor oordeel over de mannen.quote:Op dinsdag 22 april 2014 11:53 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Ja ik heb een beetje moeite met de mannen. Zouden er allemaal best leuk uit kunnen zien als ze niet zo oranje en kaalgeplukt waren
Savannah is die petite blondine of niet? Ziet er best leuk uit, maar is wel echt een gigantische heks volgens mijKen ze verder nog niet goed genoeg om er echt over te oordelen.
PM haar je telefoonnummerquote:
Is wel moeilijk af en toequote:Op dinsdag 22 april 2014 11:52 schreef Chai het volgende:
[..]
Maak er een klacht over dat je zo moeiluk een bikini kan vinden.
En H&M is ook weleens bijna een maat kleiner toch? Had ik met babytietjes ineens een cupmaat groter.
Oh zou ik echt gelukkig van wordenquote:Op dinsdag 22 april 2014 11:53 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
het is ok, als wanneer ik het geld heb voor de plastische chirurg meten we je gelijk een groot stel neptieten aan.
one luv cb robo + gigantische neptieten 4ever
excellent, je raakt al gewend aan het ideequote:Op dinsdag 22 april 2014 11:56 schreef Robophatt het volgende:
leken net pornotieten mijn godWas wel leuk om even te zien
[..]
Oh zou ik echt gelukkig van worden
Hjb, small teddies are best teddies.quote:Op dinsdag 22 april 2014 11:53 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
het is ok, als wanneer ik het geld heb voor de plastische chirurg meten we je gelijk een groot stel neptieten aan.
one luv cb robo + gigantische neptieten 4ever
Omtrek 70, herkenbaar, fucked up irritantquote:Op dinsdag 22 april 2014 11:56 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Is wel moeilijk af en toeBikini's zijn vaak vanaf 75 omtrek en ik heb 70 waardoor het vaak lastig is eentje te vinden die echt perfect zit.
Ja H&M valt geloof ik altijd klein inderdaad. En het zijn of van die slappe hap bikini's, of er zit zoveel vulling in dat zelfs mensen die je nooit naakt hebben gezien weten dat dat niet je eigen tieten zijn. Had een keer eentje van de primark gepast, leken net pornotieten mijn godWas wel leuk om even te zien hoe dat me zou staan maar heb hem niet gekocht.
OG u know me, ik houd van alle tietjes. Groot, klein, bruin, wit. Zolang ze maar mooi zijn.quote:
Burkini een optie?quote:Op dinsdag 22 april 2014 11:58 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Omtrek 70, herkenbaar, fucked up irritant
En H&M koop ik echt never nooit meer een bikiniHeb sowieso altijd verschrikkelijke moeite met een bikini te vinden. Zie er nu alweer tegenop
Oh ik dacht altijd dat zij vrij klein was, zo kwam ze in ieder geval over. Maar goed, weet je nooit zeker met die hakken.quote:Op dinsdag 22 april 2014 11:55 schreef krioro het volgende:
[..]
Sacha is die kleine blonde met pruiken, Savannah is lang maar wel slank dus dunno of jij dat petite noemt. Zie edit van m'n vorige post voor oordeel over de mannen.
ja precies, daarom.quote:
quote:
#femalestrugglesquote:Op dinsdag 22 april 2014 11:58 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Omtrek 70, herkenbaar, fucked up irritant
En H&M koop ik echt never nooit meer een bikiniHeb sowieso altijd verschrikkelijke moeite met een bikini te vinden. Zie er nu alweer tegenop
Ja stond best goed, maar zou te veel bekijks trekken srsly.quote:Op dinsdag 22 april 2014 11:57 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
excellent, je raakt al gewend aan het idee
Ja echt afschuwelijkquote:Op dinsdag 22 april 2014 11:58 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Omtrek 70, herkenbaar, fucked up irritant
En H&M koop ik echt never nooit meer een bikiniHeb sowieso altijd verschrikkelijke moeite met een bikini te vinden. Zie er nu alweer tegenop
quote:Op dinsdag 22 april 2014 12:01 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Ja stond best goed, maar zou te veel bekijks trekken srsly.
Ja zou goed kunnen dat Savannah klein is, ik herinner me nu dat ik haar in epi 2 op huuuuuge hakken (quote:Op dinsdag 22 april 2014 11:59 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Oh ik dacht altijd dat zij vrij klein was, zo kwam ze in ieder geval over. Maar goed, weet je nooit zeker met die hakken.
Die Sacha ziet er op zich wel leuk uit ja, maar soms wel lelijke pruiken.
Richard zou wel lekker zijn als hij er niet zo kut uitzag volgens mijDan en Jeremy zijn allebei
En die Calvin tsja... ziet er best goed uit als vrouw denk ik.
Idee had ik wel ja, dat zij niet zo groot is. Wel goed figuur iig.quote:Op dinsdag 22 april 2014 12:04 schreef krioro het volgende:
[..]
Ja zou goed kunnen dat Savannah klein is, ik herinner me nu dat ik haar in epi 2 op huuuuuge hakken (:9~!) zag.
Richard valt toch best mee? Niet heel oranje voor zover ik weet, al zat ie wel aan de spraytan.
Sacha's pruiken zijn niet allemaal een succes nee.Ik vind haar echte haar eigenlijk best cute. =$ En haar pa.
Zal niet spoileren maar kan niet wachten om epi 3 te kijken.
Ik heb ook nog maar 2 epi's gezien hoor, zag het toevallig zaterdag op tv.
Idd goed figuur.quote:Op dinsdag 22 april 2014 12:05 schreef Robophatt het volgende:
[..]
Idee had ik wel ja, dat zij niet zo groot is. Wel goed figuur iig.
Ja hij ziet er wel mannelijker uit dan die andere twee en heeft ook gewoon echt een mooi gezicht, maar zijn toch van die bepaalde types...
Was toch een marathon ofzo afgelopen weekend? Heb een paar afleveringen gezien maar allemaal meer op de achtergrond. Misschien toch een keertje seizoen downloaden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.full stops and exclamation marks
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |