Ach zo ingewikkeld is het ook weer niet. De man wil een lekker wijf waar ie ook een babbeltje mee kan maken en de vrouw wil een lekkere vent waar ze ook een babbeltje mee kan maken.quote:Op dinsdag 22 april 2014 16:23 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Jij snapt mannen niet en doet geen enkele moeite om mannen te begrijpen.
Het is nog veel simpeler. De man krijgt honger op straat waar niks mis mee is zolang hij maar thuis gaat eten.quote:Op dinsdag 22 april 2014 16:26 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Ach zo ingewikkeld is het ook weer niet. De man wil een lekker wijf waar ie ook een babbeltje mee kan maken en de vrouw wil een lekkere vent waar ze ook een babbeltje mee kan maken.
haha en daar begint ze al over te zeiken,dumpen die handel!quote:en zonder nadenken een filmpje bekeken op Dumpert met naakte vrouwen (dit weet zij).
Mag jij dat wel van je din?quote:Op maandag 21 april 2014 22:28 schreef anti-loper het volgende:
Dus je mag ook geen porno kijken?
Meteen dumpen
Als hij zegt: 'Dat is een mooie vrouw' dan is daar in mijn ogen niets mis mee, nee.quote:Op maandag 21 april 2014 22:44 schreef happinessfordogs het volgende:
[..]
Maar je hebt ook wel het empatisch vermogen van een visstick als je te pas en te onpas je vriendin moet duidelijk maken dat je andere vrouwen wel ziet zitten. Sommige dingen hoef je niet altijd te zeggen.
Oh mijn Godquote:Op maandag 21 april 2014 22:22 schreef Chemicus het volgende:
en zonder nadenken een filmpje bekeken op Dumpert met naakte vrouwen
Je vergeet de "moeilijke" bril.quote:Op maandag 21 april 2014 22:40 schreef Jahr00n het volgende:
Ts is zo'n miezerig ventje die finaal over zich heen laat lopen door waarschijnlijk een heel erg naar vrouwtje met een pittig rood kapseltje. Bah
Nee, TS is een zolderkamerautist met een trollaccountje met 1 topic en 2 postsquote:Op maandag 21 april 2014 22:40 schreef Jahr00n het volgende:
Ts is zo'n miezerig ventje die finaal over zich heen laat lopen door waarschijnlijk een heel erg naar vrouwtje met een pittig rood kapseltje. Bah
quote:Op woensdag 23 april 2014 19:04 schreef Moira. het volgende:
[..]
Nee, TS is een zolderkamerautist met een trollaccountje met 1 topic en 2 posts
Het is al een aantal keer gezegd en toch rage't iedereen vrolijk dit topic volquote:Op woensdag 23 april 2014 19:21 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]krijg nou wat
![]()
''stop volgen klikt''
Ik had alleen de Op gelezenquote:Op woensdag 23 april 2014 19:22 schreef Moira. het volgende:
[..]
Het is al een aantal keer gezegd en toch rage't iedereen vrolijk dit topic vol
Prachtig
Ja maar die OP is toch juist zo'n OP waar je je vraagtekens bij zetquote:Op woensdag 23 april 2014 19:22 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ik had alleen de Op gelezen![]()
''weer stop volgen klikt''
ja ik vond het allemaal al een érg overdreven, maar ik had zijn Posthistorie niet bekeken,quote:Op woensdag 23 april 2014 19:25 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ja maar die OP is toch juist zo'n OP waar je je vraagtekens bij zet
Zulke wijven als die 'vriendin' bestaan helaas wel, maar indirect zeggen dat het je eigen schuld is en dat je nooit naar een dumpertfilmpje met naakte vrouwen had moeten kijken en dat je daar aan moet werken?!![]()
Zal vast jaquote:Op woensdag 23 april 2014 19:28 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
ja ik vond het allemaal al een érg overdreven, maar ik had zijn Posthistorie niet bekeken,
dus weet ik veelmisschien bestaan zulke jochies ook wel
jaquote:
Dit ja, ik dacht bij het lezen van de TT dat TS vreemdgegaan was ofzo maar het ging om het bekijken van wat filmpjes op internetquote:Op maandag 21 april 2014 22:30 schreef Seven. het volgende:
Als dat echt alles is dat jij 'misdaan' hebt, dan is je vriendin helemaal niet fantastisch. Wat een gruwelijke aanstelster, als dit al niet eens kan.
Of samen naar porno kijken. Kan ze nog wat leren.quote:Op maandag 21 april 2014 22:28 schreef anti-loper het volgende:
Dus je mag ook geen porno kijken?
Meteen dumpen
Zo te lezen is dat ook hard nodig.quote:Op woensdag 23 april 2014 21:39 schreef HSG het volgende:
[..]
Of samen naar porno kijken. Kan ze nog wat leren.
dus omdat zij een vraag stelt die jij naar waarheid beantwoordt, ben je niet te vertrouwen?quote:Op maandag 21 april 2014 22:22 schreef Chemicus het volgende:
Vorige week ben ik naar een werkweek geweest, vandaag vroeg zij mij of daar ook mooie vrouwen waren, ik antwoorde daar eerlijk op met "ja". Hierna ontstond de enorme ruzie, met de algemene boodschap dat zij mij niet vertrouwd.
Haha, net mijn vriendinquote:Op maandag 21 april 2014 22:22 schreef Chemicus het volgende:
Beste allen,
Ik ben een man van midden twintig en ik heb een relatie van ongeveer 1,5 jaar met een fantastische vrouw.
Dat staat nu echter op losse schroeven. Wij hebben enorme ruzie en zij heeft het gevoel mij niet te kunnen vertrouwen. Ik voel me vreselijk!. Ik weet dat ik fouten gemaakt heb, maar zij is voor mij de enige echte, ze is fantastisch PUNT. Ik hou zielsveel van haar en zij houd ook van mij en ik zou alles willen doen/laten om haar te behouden.
Ik heb echter in het begin van de relatie fouten gemaakt. Waaronder mijn vriendin het gevoel geven dat ik geintereseerd was in andere vrouwen en zonder nadenken een filmpje bekeken op Dumpert met naakte vrouwen (dit weet zij). Soms zei ik van een vrouw (die we op straat zagen lopen bijvoorbeeld) "oh dat is een mooie vrouw" oid.
Ik vind en vond haar de meest perfecte persoon voor mij en heb dus nooit iemand anders gewild, nog steeds niet. Nu is het echter vandaag geescaleerd. Vorige week ben ik naar een werkweek geweest, vandaag vroeg zij mij of daar ook mooie vrouwen waren, ik antwoorde daar eerlijk op met "ja". Hierna ontstond de enorme ruzie, met de algemene boodschap dat zij mij niet vertrouwd. Voor de duidelijkheid, ik heb niets gedaan met andere vrouwen, ook niet tijdens die werkweek. Zij denkt door de fouten die ik in het begin gemaakt heb echter dat ik alleen maar naar andere vrouwen kijken etc etc. Dat is niet zo!
Ik weet dat ik fouten gemaakt heb, maar zo stom ben ik niet meer en ik wil haar absoluut niet kwijt. Wat kan ik doen om dit nog te redden? Ik voel me vreselijk.
Groet,
Chemicus
En wat was die oplossing?quote:Op donderdag 24 april 2014 00:26 schreef Godshand het volgende:
[..]
Haha, net mijn vriendin
Maar heb de oplossing al gevonden, is wel leuk. Dan weet ze niets meer te zeggen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |