quote:Op maandag 14 april 2014 10:11 schreef Devv het volgende:
Mensen die denken dat PEC Zwolle kans maakt om te winnen.
Minstens 3 van de 5 waren makkelijk tegen te houden.quote:Op zondag 20 april 2014 22:05 schreef forzaudinese het volgende:
Weet je wat ik wel zielig vind ? Dat er nu weer kneuzen zijn die proberen Vermeer de schuld te geven omdat hij er 5 tegen krijgt.Maar als je eerlijk bent dan kan hij aan geen 1 van de doelpunten wat doen.
Tegen salzburg waren ze ook al totaal kansloos.quote:Op zondag 20 april 2014 20:47 schreef VeX- het volgende:
Wtf was dit dan voor wedstrijd. Lange tijd geleden dat ik Ajax zo kansloos bezig zag.
Pec had hier gewoon met dubbele cijfers weg kunnen gaan.
zou wat zijn als ze verliezen bij heracles........quote:Op zondag 20 april 2014 22:43 schreef PantaRhei het volgende:
Haha wat een stoere boefjes hier. Ajax was beschamend, maar volgende week staan er gewoon weer 100.000 Joden op het Museumplein en is de rest van Nederland weer gewoon zoals ieder jaar muisjestil! Zin innn!
Dan zijn er weer rellen, net als vorige week toen Feyenoord van PSV won.quote:Op zondag 20 april 2014 22:52 schreef Fokker101 het volgende:
[..]
zou wat zijn als ze verliezen bij heracles........
leukquote:Op zondag 20 april 2014 22:53 schreef Pascalus het volgende:
[..]
Dan zijn er weer rellen, net als vorige week toen Feyenoord van PSV won.
Maakt niet uit, Feyenoord laat ook punten liggen.quote:Op zondag 20 april 2014 22:52 schreef Fokker101 het volgende:
[..]
zou wat zijn als ze verliezen bij heracles........
tegen wie moet feyenoord nog?quote:Op zondag 20 april 2014 22:58 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Maakt niet uit, Feyenoord laat ook punten liggen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |