En druk zetten op het centrum. Ajax raakt in paniek als de tegenstander niet achteruit loopt (zie Salzburg)quote:Op zondag 20 april 2014 19:26 schreef MouzurX het volgende:
Heb trouwens het idee dat Zwolle het heel goed speelt door blind niet aan de bal te laten.
Dit ja. De boer ook.quote:Op zondag 20 april 2014 19:28 schreef Gruisman het volgende:
Die spelers lopen er ook bij alsof ze van een crematie komendit is over
PSV, Barcelona, Arsenal en Feyenoord.. om er maar een paar te noemenquote:Op zondag 20 april 2014 19:29 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Weet je, elke club heeft wel eens zo een dramatische wedstrijd. Maar Ajax is echt de enige die dit heeft in een wedstrijd waar zo veel van af hangt.
Zelfs Heracles is dit jaar niet zo erg vernederd.quote:Op zondag 20 april 2014 19:29 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
Weet je, elke club heeft wel eens zo een dramatische wedstrijd. Maar Ajax is echt de enige die dit heeft in een wedstrijd waar zo veel van af hangt.
Die in een bekerfinale door een promovendus met > 4-1 verliest?quote:Op zondag 20 april 2014 19:30 schreef Gruisman het volgende:
[..]
PSV, Barcelona, Arsenal en Feyenoord.. om er maar een paar te noemen
De Boer wisselt altijd pas na de 80ste minuutquote:
Je maakt het nu ook wel erg specifiekquote:Op zondag 20 april 2014 19:31 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Die in een bekerfinale door een promovendus met > 4-1 verliest?
Ik vind dit wel heel sneu van je dat je niets zegt over de mensen die dat niet doen.quote:Op zondag 20 april 2014 19:32 schreef ejfaar het volgende:
Gasten die nu zeiken over Ajax staan volgende week weer te juichen
Ja logisch volgende wedstrijd kan je ook kampioen wordenquote:Op zondag 20 april 2014 19:32 schreef ejfaar het volgende:
Gasten die nu zeiken over Ajax staan volgende week weer te juichen
gewaagde uitspraakquote:Op zondag 20 april 2014 19:34 schreef j0rdiiii het volgende:
ik heb het idee dat er geen bekerwinst meer inzit
quote:Op zondag 20 april 2014 19:34 schreef Ooku het volgende:
sjezus zeg, wat een bagger. De Boer OPROTTEN
Niet voor de bekerquote:Op zondag 20 april 2014 19:31 schreef DeJori het volgende:
[..]
De Boer wisselt altijd pas na de 80ste minuut
Maar goed, dat werkt wel al vier seizoenen op rij
Touchéquote:
inderdaad, maar bekertje erbij was ook wel mooi geweestquote:Op zondag 20 april 2014 19:36 schreef hafcfan het volgende:
Jongens wat maakt het uit jullie zijn wel kampioen voor de 4e x op rij
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |