Je zal zien dat als Ajax vandaag wint, de supercup wél in één wedstrijd gespeeld gaat worden. In de Arena. Zonder Feyenoord supporters.quote:Op zaterdag 19 april 2014 21:06 schreef Max-Westerman het volgende:
Alsof de beker nog serieus te nemen is na die debiele dubbele finale tussen Ajax en feyenoord
quote:Op zondag 20 april 2014 16:16 schreef exile79 het volgende:
[..]
Je zal zien dat als Ajax vandaag wint, de supercup wél in één wedstrijd gespeeld gaat worden. In de Arena. Zonder Feyenoord supporters.
Overigens wel een interessant vraagstuk. De burgemeesters lijken toch nog altijd niet erg happig op het toelaten van uitsupporters.quote:Op zondag 20 april 2014 16:16 schreef exile79 het volgende:
[..]
Je zal zien dat als Ajax vandaag wint, de supercup wél in één wedstrijd gespeeld gaat worden. In de Arena. Zonder Feyenoord supporters.
Dan kunnen ze hem beter elke keer aan Ajax geven zonder te spelenquote:Op zondag 20 april 2014 16:30 schreef Ajacied422 het volgende:
Gewoon voor eeuwig zoals in Spanje over twee duels de super cup
Triplequote:Op zondag 20 april 2014 16:32 schreef Tomatenboer het volgende:
Ik hink op 2 gedachten. Als PEC Zwolle vanavond voor een stunt zorgt zou bij mij en anderen dat veel hilariteit bezorgen, en ik gun Ajax de dubbel ook niet bepaald.
Aan de andere kant lonkt een Feyenoord - Ajax als Supercup in augustus als Ajax gewoon wint vanavond.
Waarbij je ook weer kunt opmerken dat de wedstrijden tegen Ajax de laatste 10 jaar ook niet vaak succesvol waren voor Feyenoord, dus wat heeft zo'n supercup (waar ik verder 0,0 waarde aan hecht) verder voor zin?
Ik ben er nog niet uit.
Niet voordelig voor Feyenoord met hun 2 Cl voorronde wedstrijdenquote:Op zondag 20 april 2014 16:29 schreef SuperHarregarre het volgende:
Afwachten dus. Als uitsupporters nog steeds niet worden toegelaten moet die pot ook over twee wedstrijden gespeeld worden. Dat precedent is er nu eenmaal.
Nee, AZ heeft voor dit seizoen de beker toch al?quote:
quote:Op zondag 20 april 2014 16:33 schreef exile79 het volgende:
[..]
Nee, AZ heeft voor dit seizoen de beker toch al?
Crap, haal ik de Cruijf schaal en de beker weer door elkaar. Heeft Ajax de Cuijf schaal van dit seizoen al? Geen zin om op te zoeken.quote:
Ja.quote:Op zondag 20 april 2014 16:35 schreef exile79 het volgende:
[..]
Crap, haal ik de Cruijf schaal en de beker weer door elkaar. Heeft Ajax de Cuijf schaal van dit seizoen al? Geen zin om op te zoeken.
Ja, al is de echte triple CL, Beker en Kampioen maar goed dat gaat nooit meer gebeuren natuurlijk.quote:Op zondag 20 april 2014 16:35 schreef exile79 het volgende:
[..]
Crap, haal ik de Cruijf schaal en de beker weer door elkaar. Heeft Ajax de Cuijf schaal van dit seizoen al? Geen zin om op te zoeken.
Hm. Dan weet ik niet wat ik liever heb vandaag.quote:Op zondag 20 april 2014 16:36 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ja, al is de echte triple CL, Beker en Kampioen maar goed dat gaat nooit meer gebeuren natuurlijk.
Wat een stoere jongensquote:
Voordelig of niet vind ik 't punt niet op dit moment. De KNVB heeft nu eenmaal die doos van Pandora geopend en kan die niet weer zomaar dichtmaken. Het is treurig maar dat had men eerder moeten inzien.quote:Op zondag 20 april 2014 16:33 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Niet voordelig voor Feyenoord met hun 2 Cl voorronde wedstrijden
Ik vind hem ijzersterk is weer eens wat andersquote:Op zondag 20 april 2014 16:41 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik heb wel eens beter lopende teksten gescandeerd.
Ultra's uit Zwolle. Altijd een beetje treurig. De Mick Jagger van Limburg. De Michael Schumacher van Zutphen. De Beatles van Zaandam. Cribs en bloods uit Dokkum.quote:
Geen reden om vd Hoorn op te stellenquote:Trainer Frank de Boer van Ajax heeft Niklas Moisander opgenomen in zijn selectie voor de finale van de beker zondag tegen PEC Zwolle. De Fin stond een aantal weken aan de kant met een knieblessure, maar is weer fit.
In vergelijking met de afgelopen competitiewedstrijd tegen ADO zijn Daley Blind, Ricardo van Rhijn en Mike van der Hoorn teruggekeerd. Van Rhijn en Blind waren geschorst voor het duel met de Hagenaars. Hun terugkeer gaat ten koste van Jairo Riedewald en Kenny Tete. Joël Veltman is er niet bij zondag in Rotterdam vanwege een schorsing. Zijn plek wordt ingenomen door Van der Hoorn.
Voor de geblesseerde Siem de Jong komt de finale van de beker nog te vroeg.
http://www.ad.nl/ad/nl/14(...)or-bekerfinale.dhtml
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |