Gast ik heb toch ook niet gezegd dat je niet bent afgevallen. Leuk voor je dat je bent afgevallen maar stop met dat hier te komen verkondigen. Niemand geeft een fuck. Je wilt alleen maar waardering die je totaal niet verdiend naar al je gejank hier dat je het zo moeilijk vond en nu ineens doet of het de gemakkelijkste zaak van de wereld is.quote:Op zaterdag 12 april 2014 18:28 schreef Braddie het volgende:
[..]Emotie Eter word ik niet meer man, ik heb genoeg discipline.
Als je niet ziet dat ik afgevallen ben dan ben je gewoon blind, of het nou een andere hoek is op de foto of niet, je ziet duidelijk dat mijn contouren van m`n gezicht veel beter zichtbaar zijn geworden![]()
Van m`n volledige lichaam maak ik geen foto`s omdat ik nog steeds die buik een beetje heb, en daar walg ik van, simpel zat.
Hehehequote:Op zaterdag 12 april 2014 18:29 schreef Zaktabak het volgende:
Jij bent echt een debiele grasmongool die ze zo snel mogelijk moeten stenigen, niet lullig bedoeld.
Thanks, i certainly will!quote:Op zaterdag 12 april 2014 18:29 schreef yucon187 het volgende:
ondanks een andere houding zie je toch echt duidelijk dat je bent afgevallen hoor
keep it up!
De foto`s zijn inderdaad een wit vlakquote:Op zaterdag 12 april 2014 18:30 schreef Seamonkey- het volgende:
Niet lullig bedoeld maar je ziet toch helemaal niks op die fotos.
Gast je wil het wel heel graag zien he! Hoeveel kg dan als ik vragen mag en in welk tijdsbestek?quote:Op zaterdag 12 april 2014 18:28 schreef Braddie het volgende:
[..]Emotie Eter word ik niet meer man, ik heb genoeg discipline.
Als je niet ziet dat ik afgevallen ben dan ben je gewoon blind, of het nou een andere hoek is op de foto of niet, je ziet duidelijk dat mijn contouren van m`n gezicht veel beter zichtbaar zijn geworden![]()
Van m`n volledige lichaam maak ik geen foto`s omdat ik nog steeds die buik een beetje heb, en daar walg ik van, simpel zat.
In het zelfde rijtje kan de opening "Met alle respect, maar . . . ".quote:Op zaterdag 12 april 2014 18:26 schreef Braddie het volgende:
[..]
Inderdaad, "Niet lullig bedoeld, maar" *Insert wél lullige opmerking*
20 kilo in een tijdsbestek van 4 maanden.quote:Op zaterdag 12 april 2014 18:32 schreef Seamonkey- het volgende:
[..]
Gast je wil het wel heel graag zien he! Hoeveel kg dan als ik vragen mag en in welk tijdsbestek?
In het zelfde rijtje kan ook de opening: "Niet persoonlijk bedoeld, maar *zeer kwetsende opmerking*"quote:Op zaterdag 12 april 2014 18:32 schreef Watertornado het volgende:
[..]
In het zelfde rijtje kan de opening "Met alle respect, maar . . . ".
Goed bezig! Ga zo doorquote:Op zaterdag 12 april 2014 18:32 schreef Braddie het volgende:
[..]
20 kilo in een tijdsbestek van 4 maanden.
Midden december > begin April.
Uiteraard, maar dat is met elke foto.quote:Op zaterdag 12 april 2014 18:34 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
Ze zijn makkelijk te manipuleren
Wat wil je nou horen? Je geilt erop he?quote:Op zaterdag 12 april 2014 18:36 schreef Braddie het volgende:
[..]
Hartelijk dank, zo 2 uur cardio, en daarna nog even een stukje wandelen als "Cool down"
Yo bradster, wat vind je van mijn gedicht?quote:Op zaterdag 12 april 2014 18:36 schreef Braddie het volgende:
[..]
Hartelijk dank, zo 2 uur cardio, en daarna nog even een stukje wandelen als "Cool down"
Doe je er ook krachttraining bij? Is wel aan te raden namelijkquote:Op zaterdag 12 april 2014 18:36 schreef Braddie het volgende:
[..]
Hartelijk dank, zo 2 uur cardio, en daarna nog even een stukje wandelen als "Cool down"
Ik heb gewichtjes liggen ja, en ik doe squats (Wat eigenlijk ook onder krachttraining valt)quote:Op zaterdag 12 april 2014 18:38 schreef Seamonkey- het volgende:
[..]
Doe je er ook krachttraining bij? Is wel aan te raden namelijk
Ja uhuquote:Op zaterdag 12 april 2014 18:36 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Uiteraard, maar dat is met elke foto.
125, nog 271 te gaan.quote:Op zaterdag 12 april 2014 18:45 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Goed bezig hoeveel kilo is eraf?
Uhu, hetzelfde met foto,s, de meeste kiezen de mooiste..quote:Op zaterdag 12 april 2014 18:42 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
Ja uhuHet is niet dat ik nu denk dat alle transformatie foto's op het internet fake zijn maar veel mensen kiezen wel hun slechtste before en hun beste after natuurlijk.
Wat is je lengte en wat was je gewicht in december?quote:Op zaterdag 12 april 2014 18:32 schreef Braddie het volgende:
[..]
20 kilo in een tijdsbestek van 4 maanden.
Midden december > begin April.
Lengte is 1,81, gewicht in December was 124 kilo.quote:Op zaterdag 12 april 2014 18:48 schreef eight het volgende:
[..]
Wat is je lengte en wat was je gewicht in december?
Goed plan. Krachttraining is een must als je een jojo effect wilt voorkomen.quote:Op zaterdag 12 april 2014 18:49 schreef Braddie het volgende:
[..]
Lengte is 1,81, gewicht in December was 124 kilo.
Ik wil tot de 90 kilo gaan, dat is toch wel mijn streefgewicht, en daarna wil ik echt hard aan de slag met Focus T25 en eventueel krachttraining in de sportschool met een personal trainer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |