Wanneer BREIN klappen met z'n allen? FOK!knokploeg.quote:
quote:
Toch maar weer op stemmen volgende keer.quote:Op donderdag 10 april 2014 13:35 schreef Fok-it het volgende:
Piratenpartij toch maar voor een zeteltje
Nee. Ik hoop dat ze een zetel winnen, dat is het enige. Ik stem nooit op een one-issue partij.quote:Op donderdag 10 april 2014 13:36 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Toch maar weer op stemmen volgende keer.
Zijn meer dingen waar ze zich mee bezighouden dan enkel dat.quote:Op donderdag 10 april 2014 13:37 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nee. Ik hoop dat ze een zetel winnen, dat is het enige. Ik stem nooit op een one-issue partij.
Hoiquote:
Het is hoofdzakelijk gericht op een vrijer internet.quote:Op donderdag 10 april 2014 13:37 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Zijn meer dingen waar ze zich mee bezighouden dan enkel dat.
quote:
quote:
quote:
Ik heb het koudquote:
Oh. Oké. In dat geval pak ik nog een deken.quote:Op donderdag 10 april 2014 13:46 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ja, maar jij bent ziek, dan mag dat
Valt wel mee toch?quote:
Ik ook een beetje.quote:
Breder dan internet. Het gaat ook om copyright dat gegijzeld wordt door dingen als Disney.quote:Op donderdag 10 april 2014 13:44 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Het is hoofdzakelijk gericht op een vrijer internet.
Wat ik heel goed vind, maar niet belangrijk genoeg om daarvoor op te stemmen.
Partij van de dieren is ook fijn dat ze er bij zitten als het om die onderwerpen gaat maar vind ik ook te afhankelijk van dat ene onderwerp.
Ja oke.quote:Op donderdag 10 april 2014 13:47 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Breder dan internet. Het gaat ook om copyright dat gegijzeld wordt door dingen als Disney.
als de wind een beetje zou gaan liggen was het prima in het zonnetjequote:Op donderdag 10 april 2014 13:47 schreef Fera het volgende:
[..]
Valt wel mee toch?
[..]
Ik ook een beetje.
Allebei de partijen hebben ook standpunten over andere zaken. Partij van de Dieren wat meer dan de Piratenpartij. Het werkt eigenlijk heel simpel, en zoals politieke partijen zouden moeten werken. Ze hebben een ideaal. Bij de Partij voor de Dieren is dat iets als meer oog hebben voor de wereld om ons heen, het milieu en de dieren. De wereld dient beschermd te worden. Alle voorstellen die langskomen wordne aan dat ideaal getoetst. Dat bepaald of ze voor of tegen stemmen.quote:Op donderdag 10 april 2014 13:44 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Het is hoofdzakelijk gericht op een vrijer internet.
Wat ik heel goed vind, maar niet belangrijk genoeg om daarvoor op te stemmen.
Partij van de dieren is ook fijn dat ze er bij zitten als het om die onderwerpen gaat maar vind ik ook te afhankelijk van dat ene onderwerp.
Haha. Dat hoef je niet te verwachten in Nederlandquote:Op donderdag 10 april 2014 13:49 schreef gianni61 het volgende:
[..]
als de wind een beetje zou gaan liggen was het prima in het zonnetje
Bij jou schijnt de zon?quote:Op donderdag 10 april 2014 13:49 schreef gianni61 het volgende:
[..]
als de wind een beetje zou gaan liggen was het prima in het zonnetje
daarom rekenen veel mensen limburg ook niet bij nederlandquote:Op donderdag 10 april 2014 13:50 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Haha. Dat hoef je niet te verwachten in Nederland
ja, en was eind van de ochtend nog buiten en vond het best aangenaam eigenlijkquote:Op donderdag 10 april 2014 13:50 schreef essnhills het volgende:
[..]
Bij jou schijnt de zon?
En hier is het bewolktEn de verwarming doet het niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |